X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Strusio85 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Kochane brak pęcherzyka w obrazie USG
    Jutro powtorze bete i bedzie wszystko wiadomo. Maz sie załamał pierwszy raz widzialam lzy w jego oczach..

    Bardzo mi przykro 😔 wiem, że to bardzo trudne ( sama jestem po 4 stratach na różnych etapach więc wiem co czujesz) ... Mnie pocieszała jedynie myśl, że jeśli coś było nie tak to dobrze się stało. Lepiej żeby na wczesnym etapie niż miałoby się to stać później. Tulę. Dawaj znać jak jutro beta wyszła. Może jeszcze nie wszystko stracone i pęcherzyk się pojawi. Lekarz coś skomentował?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2022, 20:19

  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Kochane brak pęcherzyka w obrazie USG
    Jutro powtorze bete i bedzie wszystko wiadomo. Maz sie załamał pierwszy raz widzialam lzy w jego oczach..
    tuonela nawet nie wiem co napisać 💔 przytulam🫂

    event.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 1462 2929

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2023, 11:08

    4,5 roku starań
    Endometrioza, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    34+6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙
    age.png
  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Kochane brak pęcherzyka w obrazie USG
    Jutro powtorze bete i bedzie wszystko wiadomo. Maz sie załamał pierwszy raz widzialam lzy w jego oczach..

    Serce mi pęka, nie wiem co mam Ci napisać…bądźcie silni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Kochane brak pęcherzyka w obrazie USG
    Jutro powtorze bete i bedzie wszystko wiadomo. Maz sie załamał pierwszy raz widzialam lzy w jego oczach..
    o nie fuck :-(
    dużo siły dla Was

  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Kochane brak pęcherzyka w obrazie USG
    Jutro powtorze bete i bedzie wszystko wiadomo. Maz sie załamał pierwszy raz widzialam lzy w jego oczach..

    Bardzo mi przykro :(

  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 10.12 miałam kriotransfer 4BA (w 5 dobie był 4AA). Beta pierwszy raz dodatnia.

    To moja pierwsza ciąża, pierwsza sytuacja kiedy beta w ogóle jest większa niż 0. Jestem po 4 pełnych procedurach, po 6 nieudanych transferach. Mimo 32 lat (jak zaczynałam) moje komórki sa raczej złej jakości, bo zawsze mieliśmy mało zarodków. Najpierw 3 procedury w InVimedzie - tam był dramat - w jednej procedurze nawet nie doszło do transferu. 4 stymulację przeprowadziliśmy w Nov.um i tu uzyskaliśmy 3 blastki i dopiero 3 dała pozytywną betę. Przyznam szczerze, że traciłam już nadzieję, że kiedykolwiek zobaczę pozytywny wynik. U mnie na pewno zadziałał lepiej kriotransfer na cyklu naturalnym, bo na cyklu stymulowanych bardzo szalały mi hormony i pewnie to po części miało wpływ na niepowodzenia. Plus stymulacje w klinice. Jeśli macie słabe wyniki to szukajcie Dziewczyny pomocy gdzie indziej. Ja teraz bardzo żałuję, że tak długo siedziałam w klinice, w której miałam tak marne wyniki.

    Jutro mam wizytę pęcherzykową. Mimo dobrych przyrostów bardzo się boję. Trzymajcie kciuki za mnie proszę.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie.

    miele2012, Sarenka150, Ziuta@ 35, Letks lubią tę wiadomość

  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam z Novum i w środę transfer. Jakoś nie cieszę się z tego transferu, boje się kolejnej porażki, ale trzeba wierzyć, że w końcu się uda.

    AniaMasz88, miele2012, tuonela, Ziuta@ 35 lubią tę wiadomość

  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka150 wrote:
    Właśnie wróciłam z Novum i w środę transfer. Jakoś nie cieszę się z tego transferu, boje się kolejnej porażki, ale trzeba wierzyć, że w końcu się uda.

    Ja też tak miałam. Myślałam sobie, że czemu niby 7 transfer miałby się udać. Zrezygnowałam z atosibanu i accofilu nawet. Zajęłam się czymś innym. Postanowiłam zaadoptować pieskaa. Dni przed transferem i po nim szybko mijały na szukaniu właśnie psinki. O IVF pierwszy raz myślałam mega mało.
    Wiem, że to jest cholernie trudne, ale zawsze wiedziałam, ze będę próbować do skutku, albo tyle ile wystarczy mi sił.

    Trzymam za Ciebie kciuki, oby to był TEN transfer <3

    Sarenka150 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    Dziewczyny, 10.12 miałam kriotransfer 4BA (w 5 dobie był 4AA). Beta pierwszy raz dodatnia.

    To moja pierwsza ciąża, pierwsza sytuacja kiedy beta w ogóle jest większa niż 0. Jestem po 4 pełnych procedurach, po 6 nieudanych transferach. Mimo 32 lat (jak zaczynałam) moje komórki sa raczej złej jakości, bo zawsze mieliśmy mało zarodków. Najpierw 3 procedury w InVimedzie - tam był dramat - w jednej procedurze nawet nie doszło do transferu. 4 stymulację przeprowadziliśmy w Nov.um i tu uzyskaliśmy 3 blastki i dopiero 3 dała pozytywną betę. Przyznam szczerze, że traciłam już nadzieję, że kiedykolwiek zobaczę pozytywny wynik. U mnie na pewno zadziałał lepiej kriotransfer na cyklu naturalnym, bo na cyklu stymulowanych bardzo szalały mi hormony i pewnie to po części miało wpływ na niepowodzenia. Plus stymulacje w klinice. Jeśli macie słabe wyniki to szukajcie Dziewczyny pomocy gdzie indziej. Ja teraz bardzo żałuję, że tak długo siedziałam w klinice, w której miałam tak marne wyniki.

    Jutro mam wizytę pęcherzykową. Mimo dobrych przyrostów bardzo się boję. Trzymajcie kciuki za mnie proszę.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie.


    powodzenia :-)

    AniaMasz88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka150 wrote:
    Właśnie wróciłam z Novum i w środę transfer. Jakoś nie cieszę się z tego transferu, boje się kolejnej porażki, ale trzeba wierzyć, że w końcu się uda.

    tak, trzeba wierzyć :-)
    powodzenia
    trzymam kciuki
    ja będę srać żarem pewnie za tydzień , chociaż już teraz nie jest wesoło
    a jutro jadę na pierwszy podgląd

    AniaMasz88 lubi tę wiadomość

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane beta 20 dpt 1631
    Dzisiejsza beta 22 dpt 389
    Szybko spada wiec raczej to krawienie bylo tym czynnikiem tylko co to bylo juz sie nie dowiem..

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Kochane beta 20 dpt 1631
    Dzisiejsza beta 22 dpt 389
    Szybko spada wiec raczej to krawienie bylo tym czynnikiem tylko co to bylo juz sie nie dowiem..
    Strasznie mi przykro. Trzymaj się.. Chociaż wiem jakie to trudne :(

  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    Dziewczyny, 10.12 miałam kriotransfer 4BA (w 5 dobie był 4AA). Beta pierwszy raz dodatnia.

    To moja pierwsza ciąża, pierwsza sytuacja kiedy beta w ogóle jest większa niż 0. Jestem po 4 pełnych procedurach, po 6 nieudanych transferach. Mimo 32 lat (jak zaczynałam) moje komórki sa raczej złej jakości, bo zawsze mieliśmy mało zarodków. Najpierw 3 procedury w InVimedzie - tam był dramat - w jednej procedurze nawet nie doszło do transferu. 4 stymulację przeprowadziliśmy w Nov.um i tu uzyskaliśmy 3 blastki i dopiero 3 dała pozytywną betę. Przyznam szczerze, że traciłam już nadzieję, że kiedykolwiek zobaczę pozytywny wynik. U mnie na pewno zadziałał lepiej kriotransfer na cyklu naturalnym, bo na cyklu stymulowanych bardzo szalały mi hormony i pewnie to po części miało wpływ na niepowodzenia. Plus stymulacje w klinice. Jeśli macie słabe wyniki to szukajcie Dziewczyny pomocy gdzie indziej. Ja teraz bardzo żałuję, że tak długo siedziałam w klinice, w której miałam tak marne wyniki.

    Jutro mam wizytę pęcherzykową. Mimo dobrych przyrostów bardzo się boję. Trzymajcie kciuki za mnie proszę.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie.

    My też trzymaliśmy się mocno poprzedniej kliniki i chyba baliśmy się zmiany. Myśleliśmy, że wszędzie są przecież takie same procedury, więc nie ma sensu zmienić kliniki. Dopiero po 5 nieudanych transferach zdecydowaliśmy się na zmianę i dzięki temu jesteśmy w Novum. Jeszcze nie wiem, czy wynik tej zmiany będzie pozytywny, ale wiem, że jeśli czujemy że coś jest nie tak, ale nie wiemy co, to trzeba słuchać intuicji i zmieniać kliniki, lekarzy, leki ect. Nikt tak o nas nie zadba jak my same.

    Serdecznie gratuluję Ci pozytywnej bety ❤️ Niech maluszek rośnie.

    AniaMasz88, Letks lubią tę wiadomość

  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    Ja też tak miałam. Myślałam sobie, że czemu niby 7 transfer miałby się udać. Zrezygnowałam z atosibanu i accofilu nawet. Zajęłam się czymś innym. Postanowiłam zaadoptować pieskaa. Dni przed transferem i po nim szybko mijały na szukaniu właśnie psinki. O IVF pierwszy raz myślałam mega mało.
    Wiem, że to jest cholernie trudne, ale zawsze wiedziałam, ze będę próbować do skutku, albo tyle ile wystarczy mi sił.

    Trzymam za Ciebie kciuki, oby to był TEN transfer <3

    Też zrezygnowałam teraz z atosibanu, ale pierwszy raz podchodzę na encortonie i accofilu, także zobaczymy. Tym razem mam jakiś taki spokój w sobie, ale pewnie po transferze, znowu wpadnę w emocjonalna niemoc i dni będą się dłużyć.

    Super, że udało Ci się zająć czymś głowę, bo ja przy każdym transferze miałam plany co to będę robić, aby nie myśleć o becie, a całe dnie spędzałam
    na myśleniu tylko o niej 😅 jak się tego myślenia wyzbyć?

    AniaMasz88 lubi tę wiadomość

  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miele2012 wrote:
    tak, trzeba wierzyć :-)
    powodzenia
    trzymam kciuki
    ja będę srać żarem pewnie za tydzień , chociaż już teraz nie jest wesoło
    a jutro jadę na pierwszy podgląd

    To będziemy miały obie wesoło 😉
    Transfer będziesz miała na cyklu naturalnym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka150 wrote:
    To będziemy miały obie wesoło 😉
    Transfer będziesz miała na cyklu naturalnym?
    Tak cykl naturalny, czy dobrze nie wiem. Ale na pewno mniej leków, których i tak mam dużo 🤣

  • AniaMasz88 Przyjaciółka
    Postów: 74 51

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka150 wrote:
    Też zrezygnowałam teraz z atosibanu, ale pierwszy raz podchodzę na encortonie i accofilu, także zobaczymy. Tym razem mam jakiś taki spokój w sobie, ale pewnie po transferze, znowu wpadnę w emocjonalna niemoc i dni będą się dłużyć.

    Super, że udało Ci się zająć czymś głowę, bo ja przy każdym transferze miałam plany co to będę robić, aby nie myśleć o becie, a całe dnie spędzałam
    na myśleniu tylko o niej 😅 jak się tego myślenia wyzbyć?
    Trzeba znaleźć sobie zajecie. Może jakies wciągające książki lub serial? Serio odpoczynek głowy bardzo pomaga. Ile masz jescze zarodkow?

  • Sarenka150 Autorytet
    Postów: 440 229

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaMasz88 wrote:
    Trzeba znaleźć sobie zajecie. Może jakies wciągające książki lub serial? Serio odpoczynek głowy bardzo pomaga. Ile masz jescze zarodkow?

    Mam jeszcze 5 zarodków blastocyst. W 3 procedurze udało się wyhodować 6 zarodków.

    Ziuta@ 35, miele2012, AniaMasz88 lubią tę wiadomość

  • Ziuta@ 35 Autorytet
    Postów: 790 391

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Kochane beta 20 dpt 1631
    Dzisiejsza beta 22 dpt 389
    Szybko spada wiec raczej to krawienie bylo tym czynnikiem tylko co to bylo juz sie nie dowiem..
    Tuonela a rozmawiałaś z lekarzem?ma jakiś pomysł co dalej?
    Kurcze tak strasznie mi przykro...😔
    U mnie jest chyba to samo co u ciebie, pierwsze trzy bety supeeer a potem wszystko nagle leci, tylko czemu tak jest to wielka niewiadoma 🤷‍♀️to ze synka donosiłam to WIELKI cuuud jest. I u ciebie tez w taki cud wierzę tylko nie możecie się teraz poddać. Odpocznijcie i próbujcie dalej.

    event.png
‹‹ 1627 1628 1629 1630 1631 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ