X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, dr Łukasiewicz - ktoś, coś?? :-)
    Czy to ta Pani dr ze Szpitala Bielańskiego?
    Zapisali mnie do niej na monitoring.

    Podobno pracuje w Novum od początku tego miesiąca dlatego nie ma jej na www.

    Dr Cz. bardzo humorzasty - miałam (nie)przyjemność trafić na dobry i zły humor.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 lutego 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna też miałam przyjeność do niego trafić na dbry i zły humor generlanie preferuje jednak dr Langner ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziewczyny czy któraś z Was leczy się u dr Lewandowskiego?

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Elmirka, ja kiedyś się leczyłam, jak masz pytania to śmiało pisz.

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca jak tam u Ciebie sytuacja?? miałaś już punkcję????

  • Dżejn Przyjaciółka
    Postów: 93 80

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka87 wrote:
    Cześć dziewczyny, właśnie zapisałam się na pierwszą wizytę w Nowum, czy któraś z was może coś powiedzieć na temat dr Czerkwińskiego?

    Ja dr Cz. Odradzam. Byłam u niego chyba 2 razy. Bardzo niedelikatny i mało konkretny. Niby sympatyczny, dużo żartował, ale chyba nie tylko o to chodzi podczas spotkań z lekarzem

    Novum Warszawa
    04.2016 ICSI 12 dpt hcg 227.7
    czekamy na prezent świąteczny. Matylda <3
  • milka87 Autorytet
    Postów: 295 175

    Wysłany: 10 lutego 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za cenne rady, przepisałam się do dr zygler mam nadzieję że to będzie dobry wybór okaże się za troszkę ponad miesiąc

    1usaanliq3y1w40k.png

    nzjdk0s3aly9bpvj.png
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2605

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2018, 14:53

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT wrote:
    Hey Elmirka, ja kiedyś się leczyłam, jak masz pytania to śmiało pisz.
    Hej :) chciałam zapytać o ogólne wrażenie... do tej pory leczyłam się u kilku innych lekarzy w tej klinice u dr jestem po raz pierwszy, mam nadzieję że dobrze mnie poprowadzi, przejął mnie od dr Taszyckiej, chyba jestem ciężkim przypadkiem :/

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmirko mnie kiedyś dr L przejął od dr W, bo akurat jak miałam wizytę, bo dr W nie było i już tak niestety zostałam. Szczerze mówiąc, jakbym była Twoim miejscu to wolałabym wrócić do dr Taszyckiej. Ja też jestem ciężki przypadek, ale jakoś specjalnego leczenia u mnie dr L nie zastosował, poszedł schematem i jakoś tak po prostu nie przypadł mi do gustu. Na wizytach wiecznie się spieszył, już z korytarza musiałam iść prosto się rozbierać na fotel, potem po badaniu siedziałam tam może minute max, bo miałam wrażenie że cały czas się gdzieś spieszy...
    No ale mam nadzieję, że Ty będziesz zadowolona.

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmirka, to już jesteśmy dwie ;)
    Tyle tylko, że ja sama się zgłosiłam, że chciałam do niego iść na wizytę.
    Też usłyszałam, że specjalizuje się w trudnych przypadkach, stąd moja nadzieja w nim ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo właśnie niestety ale też mam takie odczucia, nie chcę Cię martwić Asiula... lekarz wydał mi się bardzo pesymistyczną osobą, mówi mi o kolejnym podejściu, czyli co z góry zakłada że to się nie uda! paranoja jakaś, dodatkowo wspomniał o komórce dawczyni, byłam w szoku, po pierwsze, mam swoje komórki, może nie są jakiejś niesamowitej jakości ale za pierwszym razem uzyskałam jeden zarodek, za drugim dwa... muszę przyznać że wyszłam zniesmaczona z wizyty, no ale przecież dr podobno jest wybitnym specjalistą w tej dziedzinie więc dajmy mu szansę :D w środę mam kolejną wizytę więc napiszę co i jak. Nie ukrywam że zmiana lekarza na tym etapie byłaby dość krępująca ponieważ dr umawia sam na kolejną wizytę do siebie :/
    Aniu a u kogo teraz się leczysz, które to podejście?

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 lutego 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elmirko ja dokładnie tak samo miałam jak TY, też od razu kazał mi myśleć o komórce dawczynki, też miałam wrażenie że od razu skazuje nas na niepowodzenie i tez przypuszczam, że trochę to negatywnie na moją psychikę podziałało...i zero jakiegoś wsparcia, optymizmu...ja miałam nadzieję, że po tej 1 wizycie u Niego wrócę do dr W, ale też od razu mnie do siebie umawiał...wkurzona wtedy byłam strasznie...

    ja teraz póki co miałam roczną przerwę, chcę podchodzić do in vitro na cyklu naturalnym, nie wiem jeszcze czy w Novum, bo myślę nad Artemida w Białymstoku, ale jakbym się zdecydowała na Novum to do dr Taszyckiej lub Starosławskiej.

  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 11 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jajca widać mamy podobne odczucia... ech trochę zmartwiłam się, ale nic zobaczę jak będzie na kolejnej wizycie. Z dr Taszyckiej byłam zadowolona, konkretna babka, skrupulatnie przeglądała dokumenty... To jest nasza ostatnia próba na MZ więc tym samym stres większy. A jak podchodziłaś u niego to komercyjnie czy na MZ?

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podchodziłam na mz, moje drugie podejście to wtedy było. A jakie TY masz amh?? teraz niestety kazali mi powtórzyć amh i niestety już 3 podejścia nie mogę zrobić :(

  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dc robiłaś? niby to nie jest istotne ale jednak... rok temu robiłam i wyszło mi 1.0 przy jednym jajniku, teraz powtórzyłam i wyszło mi 2.55 dr T powiedziała mi że jednak dc ma znaczenie jak widać... a Lewy robił Ci punkcję i transfer?

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to TY masz bardzo dobre amh, to po co Ci mówił o kd...bezsensu!
    ja teraz robiłam w 3 dc...to strasznie duża robierzność u Ciebie, jakim cudem? robilas w tym samym laboraturium?? w którym dc teraz robilas? może wcześniej robili na starych odczynnikach?

    punkcje robił mi chyba dr W, do transferu nie dotrwałam bo miałam tylko 1 komórkę pobraną i to złej jakości...

  • Elmirka Autorytet
    Postów: 488 347

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo dlatego mówię ja mu o zupie on mi o dup... dobrze w dokumenty nie zajrzał, na podstawie USG stwierdził że mam zastanowić się nad kd! w tamtym roku robiłam u nich ale oni wtedy wysyłali do DIAGNISTYKI dopiero od niedawna robią w swoim laboratorium, straszna różnica! teraz robiłam w 10 dc.

    Endometrioza IV stopnia, Hashimoto, mutacja genu MTHFR C677T heterozygota, prolaktynemia czynnościowa
    02.2015 icsi - :(
    06.2015 icsi - :(
    07.2015 crio - :(
    02.2016 icsi - :(
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej. Ja dzisiaj siedzę (a właściwie leżę) w domku i odpoczywam. Jutro mam punkcję o 12:00. Jestem na cyklu własnym ale i tak przeszłam na pełną stymulację bo nikt się nie spodziewał po pierwszej procedurze, że na cyklu wlasnym będe miała tyle pęcherzyków. Przy pierwszej pelnej stymulacji mialam 5 pęcherzykow (2 po 16 mm i 3 po 10mm). teraz mam 9 od 15 do 19 mm). Pogadałam z Doktor Langner czy można by zapładniać wszystkie. Skonsultowała to z szefową i jak uda się uzyskać więcej niż 6 komórek (tyle jest maks w normalnym ivf)) to możemy zapładniać wszystkie:) Postawą jest niskie AMH 0,51 sztucznie podniesione witaminą D do 0,72 i mala ilośc zapłodnionych komórek przy pełnej stymulacji (mieliśmy tylko jeden zarodek bo 3 komórki były niedojrzałe)

    Asia_88. Do doktor Langner trzeba się przyzwyczaić bo mówi dość cicho i ma silny uścisk dłoni:) Ja póki co nie mam jakiś większych zastrzeżeń aczkolwiek zastanawiałam się nad zmianą lekarza, gdyby ta procedura się nie udała, bo ja jestem dość ciężkim przypadkiem. Na wszystkie pytania odpowiada, jest sympatyczna, nie ma problemu z ugadaniem się na godzinę, która nam pasuje. Dodatkowo kolejny plus to to, że jk nie można sie dodzwonic na konsultację telefoniczną lub zapisać się na wizytę to wysyłam jej smsa i zawsze gdzieś Nas wciśnie:) Także ja polecam:)

    Elmirka, Asia_88 lubią tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 11 lutego 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walcząca to super wynik! oby były ładne komóreczki i wszystkie się ładnie zapłodniły :) a przypomnij mi jakie leki teraz brałaś do stymulacji?
    Trzymam kciuki za jutrzejszą punkcję :)

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ