Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną NOVUM Warszawa
Odpowiedz

NOVUM Warszawa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 16:46

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madagaskar wrote:
    Wiesz jaka u mnie była stymulacja, na bogato :P
    My braliśmy jeszcze duzo opcji dodatkowych macs, aktywacja oocytów, embrioskop...
    Jak jeszcze policzyć histeroskopie, wizyty u Lewandowskiego, endokrynologa...to 25 tys spokojnie...
    haha wiem :P Ty nie oszczędzałaś :P

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 16:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 16:47

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    Dobrze, że jest efekt w postaci dzidziusia. My wydaliśmy na 4 procedury bez refundacji jak dotąd ponad 100 tys i nie mieliśmy żadnej ciąży. Wszystko bez refundacji, w ciągu ostatniego roku.

    Nie szkoda pieniędzy jak leczenie jest skuteczne, w przeciwnym razie to bez sensu wydane pieniądze.
    No niestety, gwarancji sukcesu nikt nie daje. U mnie było do 3 razy sztuka ;) nie liczyłam ile wydałam w NO.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    20 tys bez leków??? Za co tak drogo?

    Nie no z lekami do stymulacji tak jak napisałam tylko refundowanymi a one nie sa za darmo. U mnie to był koszt ok 2000 zl.
    Do tego sama procedura ok 11 tys (bez transferu), histeroskopia 2200 zł. Do tego wizyty u Lewandowskiego, badania moje meza...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 16:47

  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    A ok. Jak histeroskopie, leki i inne takie wliczasz. Już się bałam, że sama stymulacja 20 tys. Czy dr Lewandowski za każdą wizytę pobiera 450 zł?
    Następne kosztują coś Ok 200

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    Aktywacja oocytów u nas się nie przydała, podobnie embrioskop. Z perspektywy czasu oceniam to jako bez sensu wydane pieniądze.

    Ja też tak uwazam aktywacje miałam pół na pół i taka sama ilość była zaplodniona z i bez, embrioskop pic na wode...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 21:53

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 16:47

  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    A ok. Jak histeroskopie, leki i inne takie wliczasz. Już się bałam, że sama stymulacja 20 tys. Czy dr Lewandowski za każdą wizytę pobiera 450 zł?
    Nie nie :)
    Licze wszystko bo to w jednym celu.
    Pierwsza wizyta u L to 450 zl plus badania 300 zl. Za nastepna płaciliśmy 260 zl chyba. A to jeszcze witaminy badałam a to wizyta u endokrynologa to generuje takie koszty :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 16:47

  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bym miała leki bez refundacji to byśmy majatek zostawili za te moje konskie dawki. A nieatety gonal i menopur sa drogie :/ ja w poprzedniej klinice za leki płaciłam 400 zl.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tez moje ostatnie podejście, zostawiam sobie jeszcze furtke moze za jakis czas na cyklu naturalnym ale juz u mnie w miescie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 22:00

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 16:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2019, 16:47

  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    Wiem, w Czechach miałam stymulację Gonalem z małym dodatkiem Menopuru. Niestety nie było różnicy jeśli chodzi o ilość ani jakość pobranych komórek jajowych w porównaniu do stymulacji samym Menopurem.

    Kiedy startujecie? Robisz histerskopie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • mar2śka Autorytet
    Postów: 1939 1507

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madagaskar wrote:
    Ja też tak uwazam aktywacje miałam pół na pół i taka sama ilość była zaplodniona z i bez, embrioskop pic na wode...
    Ja brałam aktywacje przy tym podejściu ale nie wiem co zaważyło o sukcesie bo wiesz ,że tym razem u mnie wszystko poszło inaczej niż zwykle.

    km5s9vvjg5qzvbkc.png
  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea77_2 wrote:
    Ja ze względu na mój wiek, wkrótce 41 lat, będę jeszcze chwilę starać się naturalnie a potem to albo jajko dawczyni albo bezdzietność.

    Ja nie mam jajowodow wiec jestem w d... :P

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
  • Madagaskar Autorytet
    Postów: 2370 1535

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar2śka wrote:
    Ja brałam aktywacje przy tym podejściu ale nie wiem co zaważyło o sukcesie bo wiesz ,że tym razem u mnie wszystko poszło inaczej niż zwykle.

    No własnie u Ciebie wszystko poszło gładko tym razem i sie udało a u mnie szału nie było :/
    Ale juz nawet nie analizuje i nie mysle, jutro usg i zobaczymy czy zabieramy malucha a jak nie to rezygnuje ten cykl i zobaczymy na naturalnym. Moj organizm ewidentie nie lubi lekow :/ ani do stymulacji ani teraz do transferu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 22:08

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wysoki prg w fazie folikularnej, Niedoczynność tarczycy;
    3 x ciąża pozam. natural.- usunięte oba jajowody;
    3 Kliniki;
    4 x ICSI, 8 transferów, 10 zarodków, 1 x cb
    Ostani transfer 18.08.2020 r.
    Nasz mały wielki cud 🙏❤️
    8dpt- beta 88; 10dpt- beta 234; 13dpt- beta 1199; 15dpt- beta 3100
    16dpt- pęcherzyk ciążowy
    24dpt -❤️
    1. USG Prenatalne z Sanco - zdrowa 👧
    2. USG Połówkowe ✅
    3. USG III trym ✅
    2021 r. - córka mój cały Świat
‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ