X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Objawy po DUPHASTONIE??? ratunku:(
Odpowiedz

Objawy po DUPHASTONIE??? ratunku:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj :) u mnie dokładnie to samo. Co miesiąc jego branie to masakra:
    -ból piersi, suktów,
    -senność,
    -bóle miesiączkowe,
    wrażliwość na zapachy i mdłości.
    Niestety taki jego urok.

    Biorąc progesteron odczuwa się objawy "ciążowe". Zachwiana jest również temperatura.

  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam kompletnie żadnych.
    Może jedynie senność, ale ja zawsze jestem senna w taka pogodę ;)

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo nie lubię dupka. Miałam go na podtrzymanie ciąży, czułam się tragicznie a ciąża i tak się nie utrzymała.
    Później dostałam po laparoskopii na 2 cykle, żeby zregenerować jajniki. I brałam od 16 dc do 25. I po 2 miesiącach z dupkiem cykle mi się skróciły z 28 na 25 dni ;/ nie wiem czy się cieszyć czy nie.
    I też czułam się tak jak opisałyście. Nie lubię tego leku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek000 wrote:
    Od tego cyklu biore duphaston, moja ginka kazala brac od 3 wyzszej temp przez 14 dni. Dzisiaj jest moj7 dzien po ovu I 5 dzien brania go a piersi bola jak oszlale, sutki pieka I rwa, brzuch boli I bulgocze! Temperatura dzisiaj skacze jak chce, rano wysoka a wieczorem spadek do 36.40. Nie wiem jak beda wygladaly kolejne dni jak dzisiaj jest taka masakra! Jak bylo u was? mam nadzieje ze nie jestem osamotniona:(
    ja zmienialam na luteine bo tez mialam takie objawy.

  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy cykl z dupkiem. Mam wrażenie, że moja gin nie ma już na mnie pomysłu :(

    Objawów poza trochę większym niż zwykle bólem piersi i tym, że od czasu do czasu zakłuje coś w jednym czy drugim jajniku jakichś szczególnych nie mam.
    Motylek, może tylko pierwszy cykl będzie taki ciermiężny a potem organizm się przyzwyczai...

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety z cyklu na cykl nic sie nie zmienia. Raz intensywniejsze ram mniej ale objawy zawsze niestety są...

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się czuję wręcz fantastycznie po duphastonie. Jak odstawiłam, a brałam rok bez żadnej przerwy, to zaczeły mi sie włosy przetłuszczać, pogorszyła mi się cera i od połowy cyklu puchły mi oczy...

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • mo-niska84 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) ja w tym cyklu po raz pierwszy biorę duphaston i od początku zauważyłam dziwne samopoczucie, wszystko mnie boli, ale głównie brzuch, czuję się ociężała, w ogóle jakoś inaczej. też się zastanawiałam,czy to normalne ale widzę, że tak.na szczęście niedługo odstawiam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekajcie jak utyjecie. Zawsze zdrowo się odżywiałam, biorę dupka 14 dzień i ok 5 kg na wadze więcej;)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Frelka Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierrot nie strasz, jeszcze nie wchodziłam na wagę :P
    Ale fakt, tak w połowie brania czułam się jak słoń, jakaś taka obrzmiała. Teraz jest ok, nawet piersi przestały boleć.

    Aniołek [*] 21.11.2013, 5 tc
    Krupeczka <3 29.08.2015
    0e8cf70093.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wszystkie objawy ciążowe...

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A te kg dziewczyny nie martwcie się to nie jest tłuszcz tylko zatrzymana woda w organizmie--progrsteron tak działa. Po odstawieniu spada ;)

    zadymka lubi tę wiadomość

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie przytylam.Jak wazylam 50kg tak waze.

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się po odstawieniu dupka w ciągu 2 tygodni woda odpływa z z ciebie:)dupek dawał mi takie objawy jak ciąża: kuciem w macicy i piersiach, wrażliwość sutków ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie najgorsze było samopoczucie psychiczne... jakby mnie jakaś klęska spotkała... ale już chyba 3 cykl z dupkiem - teraz nic - piersi cięższe, ale to nie kłopot. Chyba się przyzwyczaiłam. Po luteinie żarłam - nie jadłam - tylko żarłam i ze 4 kg przybyło! Teraz nic!

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po duphastonie mam większy apetyt... ale nie ma tragedii. Największą dla mnie tragedią jest to, że wypadają mi włosy :( ginekolog powiedziała, że może miałam za dużą dawkę 3x1 w ciągu dnia. Od kolejnego cyklu mam mieć 2x1.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie powrot do dupka po lutce, ciekawe cy znowu bede miec uboczne skutki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorąc duphaston od 16 do 25 dc miałam wszystkie objawy wskazujące na ciążę tj. Bóle jajników , piersi , nudności , zmęczenie .. Za każdym razem sa miałam jakieś widzimisię ze jestem w ciąży. A kiedy zaszłam w ciąże to nie miałam żadnych objawów . teraz jestem w połowie 7 tyg i nadal nic oprócz chyba zaczynających się mdłości

  • marta025 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 7 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę dupka od ok 1 roku z przerwami. Początkowo nie było żadnych objawów ale po kilu miesiącach pojawiły się:
    - migreny
    - mdłości
    - senność
    - kłucie jajników
    - bóle piersi
    Co mnie dziwi nie wszystkie te objawy występują w każdym cyklu, np. czasem piersi bolą mnie od początku przyjmowania dupka, czasem dop w ostatnich dniach,a czasem w ogóle. Zauważyłam jednak, że im dłużej go biorę i im bliżej miesiączki, tym gorsze samopoczucie ;-/

  • Ewelka33 Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 11 września 2017, 02:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszy cykl z dupkiem. Miesiączkę mam mieć za 3-4 dni. Ale od owulacji zastanawiająca jest spora ilość białego śluzu o konsystencji kremu. Miałyście tak po duphaston?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ