X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • kiśka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 marca 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,jestem tu nowa ,staram się o dziecko od ponad roku a nie zabezpieczam od 5 lat,co miesiąc robię sobie zastrzyk z Ovitrelle już od września i nadal nic,czy któraś z was ma doświadczenie z tym zastrzykiem??dodatkowo cały miesiąc dostaje Bromergon i Metformax+kwas foliowy+ od 2do 6 dnia cyklu Clostilbegyt,od 12 do 16 dnia cyklu Encorton I od 16 do 25 Luteinę,można zwariować.Jest mi bardzo ciężo,wszystkie koleżanki mają dzieci,malutkie dzieci a ja nie,pracuję dodatkowo w takim miejscu że dzieci mam na pęczki,już nie wiem co robić,noszę się z zamiarem inseminacji ale troche kasa mnie blokuje i to że może się nie udać:(

    kiśka
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 15 marca 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :) ja nie mam doswiadczenie z tym zastrzykiem,....A co do inseminacji to sama juz nad tym mysle... Ale tak masz racje to przeciez tez moze sie nie udac... :/

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • Naxa Ekspertka
    Postów: 188 62

    Wysłany: 15 marca 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja nie mam doświadczenia z tym zastrzykiem, o którym piszesz, ale w każdym cyklu dostają zastrzyk z Pregnylu, by pęcherzyk pękł. Powiem, że działa bo pęka, ale dzidzi nadal brak :-( teraz będzie 3 cykl, oby ostatni...

    paulina1984 lubi tę wiadomość

    [img][/img][url][/url][url]

    https://bellybestfriend.pl/graph/c1c39f0ba777992f5962555063f7ccec

    27.05.2013r. [*] (8tc)[/url]
  • kiśka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 marca 2013, 02:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,Pregnyl to jest to samo co Ovitrelle też na pęknięcie pęcherzyka i ja tak od września biorę co miesiąc,a inseminacja tak jak In vitro może się nie udać do końca tzn.można nie donosić ciąży ,niestety do 6 tygodnia jest największe ryzyko poronienia:(

    kiśka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam mam taki sam problem jak wy w piątek dostałam zastrzyk ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka, który byl wielkości 100mm współrzędnym z mężem i podczas orgazmu zabolałam mnie jajnik jak nigdy. Dzis jest 4 dzień od zastrzyku a ja czuje dołem brzucha ból i krzyży nie wiem o czym to świadczy pomocy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy po tym zastrzyku miałas jakies dolegliwosci bolałao cie cos

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery - 100mm???? Może 10?? Zastrzyk powinno się dostawać na pęcherzyk, który ma minimum 18mm.

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Zaczarowana Autorytet
    Postów: 367 328

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, kiedy należy współżyć po podaniu Ovitrelle ?

    Mala26 lubi tę wiadomość

    Córcia <3
    dxomtv735zv5mpm2.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zastrzyk z ovitrelle zrobiłam sobie w niedziele o 6.30...
    w poniedziałek o 11 miałam inseminację na dwóch nie pękniętych pęcherzykach które chyba pękły parę godzin później...
    a we wtorek rano dodatkowo mieliśmy serduszkować...

    więc nie weim jak to ma wygladac u Ciebie ale moze moja odpowiedź coś Ci podpowiedziała :)

    życze powodzenia

    Zaczarowana lubi tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Zaczarowana Autorytet
    Postów: 367 328

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Fedro. Ja zastrzyk robię jutro o 10:00, to myślę, że podziałamy wieczorem i jeszcze w sobotę, bo tylko w sobotę, to chyba trochę za bardzo na styk... niby pęcherzyk może pęknąć po 36 h.

    Czy zastrzyk z Ovitrelle robi się w brzuch ?

    Wam również życzę powodzenia :)

    Córcia <3
    dxomtv735zv5mpm2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej w brzuch, pęcherzyk pęka między 36 a 48 godzin wg lekarzy i ulotki i u mnie tak mniej więcej pękną.

    Zaczarowana, Viki26, Arwena, PARIS^^, Marta_43 lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwszy raz robilam sobie zastrzyk przy pecherzyku 24mm wczoraj o 18robilam i odrazu ginekolg kazal dzialac bo nie mialam nigdy problemu z peknieciem pechrzykow moj ginekolg mi dal tak na wszelki wypadek oby pomogl:)w pn ide na potwierdzenie czy wszystko ok

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, Świerzynka ze mnie ogólnie na forach.
    Mam pytanie do Oliwia85, czy sie udalo? Czy zastrzyk zadziałał na pęknięcie?

  • oliwia85 Autorytet
    Postów: 728 426

    Wysłany: 26 lutego 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancia tak u mnie zadzial ale ciazy i tak nie ma:(tylko 2 cykle bralam ovitrele bo mi same pecherzyki same pekaja ale lekarz mowil ze ovitrelle nie zaszkodzi bo ma hormowy w sobie bo pomoga ciekawe tylko kiedy::(

    w4sq3e3ky3ds3xdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam juz kilka razy pregnyl, pozniej ovitrelle bo z pregnylem byl problem. Ogolnie ovit.jest troch mocniejszy 6500 j.m. pregnyl ma 5000j.m. Jak byłam na monitoringu to rzeczywiście pękały ale ciązy brak. Staram sie od 4lat, badania ok jajowody drozne bylo HSG nasienie ok. W nastepnym cyklu jak maz bedzie (bo wyjezdza) mam sprobowac jeszcze raz do tego dołożę clostilbegyt i duphaston. Zobaczymy co z tego będzie ale to chyba ostatnia próba bo psychicznie wysiadam. Miałam znajomą ktora miała in vitro i za kazdym razem poraniała az 3razy, nawet w 3mies. To sie nazywa katorga. Teraz dała spokoj widocznie nie wszystkim pisane są dzieci. Ja sama nie wiem co myśleć o sobie jak wszystkie koleżanki maja juz 2 dzieci. Znowu zalapalam dola. Jeszcze te docinki jak ostatnio bylismy u znajomych i wychodzilismy do domu to od razu uslyszalam tekst gdzie sie spieszycie przeciez i tak nie macie dzieci. Mialam ochote komus przylozyc w pysk. Gowno to ich obchodzi nie bede sie spowiadala wszystkim ze swoich problemow. Ale szczerze im zazdroszcze ze mieli dzieci raz dwa i jest. Jakby sie starali tak jak my to by sie chwile zastanowili

    cherry84, Justin34, ulaaaa:( lubią tę wiadomość

  • cherry84 Debiutantka
    Postów: 12 10

    Wysłany: 3 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja równiez z ovitrelle mialam przyjemnosc podczas brania clo i pecherzyki zawsze pieknie pękały ale ciazy i tak nie udalo sie uzyskac :( Szczerze rozumiem arizonę87 bo przechodze przez to samo,prawie 4 lata staran i nic!Tez bedac u znajomych az mnie serducho kuje bo wszedzie dzieciaczki,ale coz taki nasz los widocznie mamy dłuzej poczekac na nasze skarby.I nie wolno nam tracic nadziei, a gdy psychika siada pomysl ze nie jestes sama!Zobacz ile nas tu jest walczacych...

    arizona 87, yourself, grafka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Cherry84. Mam nadzieję, że Nam Wszystkim wkrótce Sie uda. Trzeba w końcu dbać o wyż demograficzny haha. Zastanawiam się czasem czemu te Aniołki nie chcą do nas przyjść jak czytam o kolejnym porzuconym noworodku a u nas byłby on przeogromnym Szczęściem. Dla pocieszenia powiem Wam, że kiedyś miałam znajomą, której lekarz zapowiedział ze nigdy nie będzie miała dzieci. Pogodziła się z tym a dziś ma dwójkę :) Powodzenia

    asiam lubi tę wiadomość

  • Gosik Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 marca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Pomóżcie proszę ...
    Wczoraj o 22:00 mąż podał mi zastrzyk Ovitrelle. Moje pytanie: kiedy możemy "serduszkować"? :) Mąż poszedł na do pracy, a jego zmian trwa 24 godziny. Martwię się że możemy nie wstrzelić się w odpowiedni czas :(
    Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)
    Pozdrawiam i Powodzenia :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wczoraj bylo serduszkowanie? probujcie dzisiaj jak wroci, ale nie denerwuj sie bo to ci na pewno nie pomoze. Zreszta badz zdania jak nie w tym cyklu to w nastepnym bo sie wykonczysz jak sie nie bedzie udawac.

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Przedwczoraj dostałam zastrzyk o 16. Wczoraj niesamowity ból jajnika i brzucha. Śluz rociągliwy z małym plamieniem, a dziś już szyjka trarda zamknięta i niżej. A skoku temp nie było. Co to może znaczyć?

    dqprhdgeyewjk8qy.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ