Forum Starając się z pomocą medyczną p/c przeciwplemnikowe
Odpowiedz

p/c przeciwplemnikowe

Oceń ten wątek:
  • Agimagi Nowa

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 22:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u immunologa (dr Sydor)
    I wyobraźcie sobie że powtórzyłam przeciwciała przeciw plemnikom na polecenie lekarza i zniknęły. Nie wiem czy to takie normalnie że ich nie stwierdzono, ale badanie było robione miesiąc po skończonej kuracji encortonem
    Ana 2 też wyszło ujemne, na resztę wyników jeszcze czekam
    Swoją drogą dostać się do tego lekarza to też trzeba mieć szczęście, nie mówiąc już o kosztach całego leczenia
    No i jestem ciekawa tych wyników i opinii lekarza bo skoro immunologia się poprawiła to gdzie tkwi problem

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego