X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pacjentki dr.Wilczyńskiego immunolog
Odpowiedz

Pacjentki dr.Wilczyńskiego immunolog

Oceń ten wątek:
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 5 lipca 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie mam juz zarodkow niestety takze czeka mnie nowa procedura, jestem swiezo po ostatnim nieudanym transferze. Troche juz nie mam sily do tego wszystkiego, ile mozna walczyc gdy efektu kompletnie brak no ale moze jeszcze ostatnia procedura, moze w tych Czechach znajda na mnie sposob. Potem juz chyba tylko AZ mi zostanie. Wiem wlasnie ze w Eurofertil cena jest kuszaca a nie jest to bez znaczenia po tylu wydatkach. Mysle ze skonsultowac sie z prof Wilczynskim zawsze mozesz, akurat te 300 zl czy ile tam teraz bierze to mysle ze mozna wydac dodatkowo przy naszych kosztach.

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 8 lipca 2021, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Nie, nie mam juz zarodkow niestety takze czeka mnie nowa procedura, jestem swiezo po ostatnim nieudanym transferze. Troche juz nie mam sily do tego wszystkiego, ile mozna walczyc gdy efektu kompletnie brak no ale moze jeszcze ostatnia procedura, moze w tych Czechach znajda na mnie sposob. Potem juz chyba tylko AZ mi zostanie. Wiem wlasnie ze w Eurofertil cena jest kuszaca a nie jest to bez znaczenia po tylu wydatkach. Mysle ze skonsultowac sie z prof Wilczynskim zawsze mozesz, akurat te 300 zl czy ile tam teraz bierze to mysle ze mozna wydac dodatkowo przy naszych kosztach.
    A badałas allo po szczepieniach ? podskoczyło ? Miałaś transfery zarodków w 5 dobie ?

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 9 lipca 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co u Was zaważyło, na wyborze prof Wilczyńskiego? Aktualnie miotam się między nim a Malinowskim i nie wiem, którego wybrać, bo nie można krążyć między dwoma 🤷‍♀️

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 11 lipca 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Dziewczyny co u Was zaważyło, na wyborze prof Wilczyńskiego? Aktualnie miotam się między nim a Malinowskim i nie wiem, którego wybrać, bo nie można krążyć między dwoma 🤷‍♀️
    Cześć Yuki. Kojarzę cię z innego wątku, kibicowałam Ci bardzo. Bardzo mi przykro kochana. Napiszesz jakie zalecenia dał Ci Wilku ? Może któraś z dziewczyn coś podpowie na co zwrócić uwagę i łatwiej Ci będzie podjąć decyzje.

    Yuki, Olympionica lubią tę wiadomość

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • xagax Autorytet
    Postów: 3569 3287

    Wysłany: 11 lipca 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Dziewczyny co u Was zaważyło, na wyborze prof Wilczyńskiego? Aktualnie miotam się między nim a Malinowskim i nie wiem, którego wybrać, bo nie można krążyć między dwoma 🤷‍♀️
    U mnie zdecydował termin wizyty ,ale nie jestem zadowolon.Bylo telefoniczne połączenie,które trwało uwaga cale 7 minut,nic nie omówił, powiedział,że "nie ma sie do czego przyczepić " a jak pytalam o brak kirów i tam inne badania to odpowiadał bardzo lakonicznie,ciągle cisza w słuchawce, nie ciągnął rozmowy.Nic mi kompletnie nie wytłumaczył. Po wizycie to sie popłakałam, bo kompletnie nic nie wniosła . Może "na żywo "wygląda to inaczej.

    Yuki lubi tę wiadomość

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 11 lipca 2021, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Cześć Yuki. Kojarzę cię z innego wątku, kibicowałam Ci bardzo. Bardzo mi przykro kochana. Napiszesz jakie zalecenia dał Ci Wilku ? Może któraś z dziewczyn coś podpowie na co zwrócić uwagę i łatwiej Ci będzie podjąć decyzje.

    Cześć 🙂 dziękuję, niestety drugi transfer też się nie udał. Zarodkow już nie mamy, więc cały proces od nowa 🤷‍♀️
    Masz rację, napiszę, może coś się uda wymyślić. Tylko teraz nie mam teczek z badaniami ... Odpoczywam 🙆‍♀️

    Xagax na normalnej wizycie był rozmowny, wszystko wyjaśniał, był spoko. Chociaż miał chwilę milczenia, ale raczej wynikały z namysłu 🤔

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 11 lipca 2021, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam u wszystkich trzech.
    Najsympatyczniejszy i najbardziej empatyczny jest Paśnik. Niestety, jego immunosupresja mi nie pomogła. Później trudno bylo się do niego dobić, trudno było kontynuować leczenie przez maile i zaczęłam szukać dalej.
    Poszłam do Malinowskiego. Większość badań wyrzucił do kosza. Trzeba było wszystko za jego pośrednictwem, czyli u niego w gabinecie powtarzać. Ale o tym, że nie zostalam u niego zadecydowało co innego. Otóż miałam problem ginekologiczny, który całkowicie olał. A to były problemy z endo, które uniemożliwiały mi podejście do transferów. On mówił tylko o szczepieniach a resztą chciał zajmować się później. Nawet się obruszył, że śmiem mu zawracać czymś innym głowę. Wyszłam jak zbity pies. Liczyłam na to, że wielki profesor pochyli się nad tym na wizycie. Przecież za nią zapłaciłam.
    Trzeci był Wilczyński. Może nie tak otwarty i wylewny, trochę tezyma dystans, ale bardzo konkretny. Wszystkim się zajął, udzielał krótkich komunikatów, ale i wszystko wyjaśnił. Też zlecił szczepienia, rozpisał leczenie. Mam nadzieję, że się uda.

    Yuki, Alicja83* lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 12 lipca 2021, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa dziękuję. Ja chyba też u niego nie zostanę z podobnych powodów. Mam wrażenie, że nie patrzy na całość, mimo, że przecież nie jest tylko immunologiem. No i ostatnio czekaliśmy 2 godz. na swoją kolejkę. Nigdy nie wchodzi się punktualnie ale to już przesada. Cały dzień zmarnowany. No i u mnie stwierdził, proszę przyjść jak Pani będzie w ciąży to zobaczymy... Takie zostawienie wszystkiego bez pomocy.
    Więc zostanę raczej przy Wilku.

    Bellakawa lubi tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 13 lipca 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki, dasz znac po ponownej wizycie u Wilka co Ci teraz zaproponował w stosunku do poprzedniego podejścia ? Oczywiście jak będziesz gotowa :) podpytuje bo ja byłam RAZ u Pasnika i dopiero pojade w przyszłym tygodniu do Wilka się skonsultować.

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1304 1058

    Wysłany: 13 lipca 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Yuki, dasz znac po ponownej wizycie u Wilka co Ci teraz zaproponował w stosunku do poprzedniego podejścia ? Oczywiście jak będziesz gotowa :) podpytuje bo ja byłam RAZ u Pasnika i dopiero pojade w przyszłym tygodniu do Wilka się skonsultować.

    Pewnie, ale to jeszcze trochę czasu, myślę, że przynajmniej miesiąc, więc nie wiem, czy to Ci pomoże 🤷‍♀️

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 29 lipca 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj na wizycie. Niestety wrażenie mam dość marne, nie wiem może za bardzo się nastawiałam. Doktor powiedział, że te leczenie immunologiczne to tylko 20% skuteczności i że nie ma złotego środka, aby pacjentka z Kir AA miała podany lek A i będzie wszystko super, a pacjentka z bałaganem w cytokinach encorton i też wszystko pójdzie jak z płatka. Z tym się zgadzam oczywiście, ale myślałam, że chociaż trochę wiary we mnie natchnie, a tymczasem powiedział, że jak się dojdzie do ściany to może warto zmienić światopogląd i zastanowić się nad adopcją ... :) Nie wiem czy coś się zmieniło w podejściu doktora, ale powiedział, że szczepienia to tylko 13% powodzenia i nie wiadomo komu pomogą a komu nie. Do tego popodkreślał sobie w karcie moje wyniki, ale w sumie za bardzo nie opowiedział na co zwraca uwagę. Zalecenia dał oczywiście. Powiedział też ze w Gamecie pracują nad jakimiś badaniami z wycinka histopatologicznego i zimą może będzie można robić jakieś dodatkowe badania, które odpowiedzą na pytanie czemu następuje brak implantacji.

    Nie dopytałam jeszcze jak z tym Zarzio, w dniu transferu po ilu godzinach brałyście zastrzyk ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2021, 22:28

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 30 lipca 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Cześć dziewczyny. Byłam dzisiaj na wizycie. Niestety wrażenie mam dość marne, nie wiem może za bardzo się nastawiałam. Doktor powiedział, że te leczenie immunologiczne to tylko 20% skuteczności i że nie ma złotego środka, aby pacjentka z Kir AA miała podany lek A i będzie wszystko super, a pacjentka z bałaganem w cytokinach encorton i też wszystko pójdzie jak z płatka. Z tym się zgadzam oczywiście, ale myślałam, że chociaż trochę wiary we mnie natchnie, a tymczasem powiedział, że jak się dojdzie do ściany to może warto zmienić światopogląd i zastanowić się nad adopcją ... :) Nie wiem czy coś się zmieniło w podejściu doktora, ale powiedział, że szczepienia to tylko 13% powodzenia i nie wiadomo komu pomogą a komu nie. Do tego popodkreślał sobie w karcie moje wyniki, ale w sumie za bardzo nie opowiedział na co zwraca uwagę. Zalecenia dał oczywiście. Powiedział też ze w Gamecie pracują nad jakimiś badaniami z wycinka histopatologicznego i zimą może będzie można robić jakieś dodatkowe badania, które odpowiedzą na pytanie czemu następuje brak implantacji.

    Nie dopytałam jeszcze jak z tym Zarzio, w dniu transferu po ilu godzinach brałyście zastrzyk ?
    Tym się nie przejmuj. Profesor zawsze tak, on nigdy nie zachwala swoich zaleceń ani nie daje nikomu gwarancji. I niezależnie od tego, ma super wyniki. Mi szczepienia i jego zalecenia pomogły a też się nasłuchałam od niego, że to nie jest konwencjonalne leczenie i że nie może powiedzieć że to pomoże.
    On po prostu ma taki styl. Jest szczery. Immunologia niepłodności to metoda prób i błędów.

    Zarzio w dniu transferu brałam jak zwykle, wieczorem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2021, 09:53

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 30 lipca 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa wrote:
    Tym się nie przejmuj. Profesor zawsze tak, on nigdy nie zachwala swoich zaleceń ani nie daje nikomu gwarancji. I niezależnie od tego, ma super wyniki. Mi szczepienia i jego zalecenia pomogły a też się nasłuchałam od niego, że to nie jest konwencjonalne leczenie i że nie może powiedzieć że to pomoże.
    On po prostu ma taki styl. Jest szczery. Immunologia niepłodności to metoda prób i błędów.

    Zarzio w dniu transferu brałam jak zwykle, wieczorem.
    Dzięki za wiadomość. Nie powiem, trochę przyjechałam przybita. Nie to żebym oczekiwała głaskania po głowie, ale jakoś tak mnie to przygniotło co powiedział. A czy u Ciebie od razu rozważał szczepienia jako wyjście czy to rozwiązanie wypracowaliście razem, bo na przykład Ty chciałaś spróbować ? Jak zapytałam o te szczepienia to właśnie zostałam zbyta, ze w sumie to raczej dla kobiet które doświadczają poronień- chyba coś takiego powiedział. W każdym razie nie dał mi tego jako wyjścia i planu b.

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 30 lipca 2021, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Dzięki za wiadomość. Nie powiem, trochę przyjechałam przybita. Nie to żebym oczekiwała głaskania po głowie, ale jakoś tak mnie to przygniotło co powiedział. A czy u Ciebie od razu rozważał szczepienia jako wyjście czy to rozwiązanie wypracowaliście razem, bo na przykład Ty chciałaś spróbować ? Jak zapytałam o te szczepienia to właśnie zostałam zbyta, ze w sumie to raczej dla kobiet które doświadczają poronień- chyba coś takiego powiedział. W każdym razie nie dał mi tego jako wyjścia i planu b.

    Pamietam swoją wizytę. Powiedział mi, że leczenie jest skuteczne u 3 pacjentek na 10. Nie był tak rozmowny i miły jak mój lekarz, ale analiza moich wyników i przepisane leki sprawiły, że wchodzimy w 32 tydzień :-)

    Bellakawa, Yuki lubią tę wiadomość

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 30 lipca 2021, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Dzięki za wiadomość. Nie powiem, trochę przyjechałam przybita. Nie to żebym oczekiwała głaskania po głowie, ale jakoś tak mnie to przygniotło co powiedział. A czy u Ciebie od razu rozważał szczepienia jako wyjście czy to rozwiązanie wypracowaliście razem, bo na przykład Ty chciałaś spróbować ? Jak zapytałam o te szczepienia to właśnie zostałam zbyta, ze w sumie to raczej dla kobiet które doświadczają poronień- chyba coś takiego powiedział. W każdym razie nie dał mi tego jako wyjścia i planu b.
    U mnie sam zaproponował szczepienia, ale ja przyszlam do niego po Paśniku i wielokrotnej immunosupresji u niego, podobnie jak i u mojego gina. Poza tym mam ponad 40lat, więc sam stwierdził, że nie mam czasu i trzeba spróbować u mnie wszystkiego.
    Udał się drugi transfer po szczepieniu. U mnie też nie zachwalał metody, raczej chciał mnie uprzedzić o możliwym niepowodzeniu. Też wychodziłam z gabinetu podłamana. Wolę jednak jak ktoś mówi o tym uczciwie a nie zapewnia mnie o 80% skuteczności swojego leczenia.

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 30 lipca 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa wrote:
    U mnie sam zaproponował szczepienia, ale ja przyszlam do niego po Paśniku i wielokrotnej immunosupresji u niego, podobnie jak i u mojego gina. Poza tym mam ponad 40lat, więc sam stwierdził, że nie mam czasu i trzeba spróbować u mnie wszystkiego.
    Udał się drugi transfer po szczepieniu. U mnie też nie zachwalał metody, raczej chciał mnie uprzedzić o możliwym niepowodzeniu. Też wychodziłam z gabinetu podłamana. Wolę jednak jak ktoś mówi o tym uczciwie a nie zapewnia mnie o 80% skuteczności swojego leczenia.
    Nie no ja się z Toba w 100 procentach zgadzam, wcale nie chce żeby mnie mamił bajkami jakim to jest cudotwórca. Tez jestem po Pasniku. Czekałam tylko na krótkie - jest trudno, spróbujmy tak a jak nie wyjdzie to spróbujemy czegoś innego. A w zasadzie dowiedziałam się ze jak nie wyjdzie to koniec - adopcja tylko. Dlatego mówię ze liczyłam na to ze może te szczepienia zaproponuje jako opcja B. I stad moje pytania do Ciebie czy sam zaproponował. Mogę jeszcze zapytac czy w międzyczasie po szczepieniach i pierwszym nieudanym transferze cos zmieniał w zaleceniach czy kazał próbować jeszcze raz ?

    Kasztanek lubi tę wiadomość

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 30 lipca 2021, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Silnaja wrote:
    Pamietam swoją wizytę. Powiedział mi, że leczenie jest skuteczne u 3 pacjentek na 10. Nie był tak rozmowny i miły jak mój lekarz, ale analiza moich wyników i przepisane leki sprawiły, że wchodzimy w 32 tydzień :-)
    Silnika, moje gratulacje ❤️ Dostalas encorton wcześniej przed transferem ? Jaka dawkę jeżeli pamiętasz ? Ja mam właśnie tnf alfa/il10 stosunek bardzo wysoki i dostałam na zbicie encorton, chciałabym żeby to pomogło.

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 31 lipca 2021, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Silnika, moje gratulacje ❤️ Dostalas encorton wcześniej przed transferem ? Jaka dawkę jeżeli pamiętasz ? Ja mam właśnie tnf alfa/il10 stosunek bardzo wysoki i dostałam na zbicie encorton, chciałabym żeby to pomogło.
    20 mg brałam od początku stymulacji

    Stokrotka23 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 31 lipca 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Nie no ja się z Toba w 100 procentach zgadzam, wcale nie chce żeby mnie mamił bajkami jakim to jest cudotwórca. Tez jestem po Pasniku. Czekałam tylko na krótkie - jest trudno, spróbujmy tak a jak nie wyjdzie to spróbujemy czegoś innego. A w zasadzie dowiedziałam się ze jak nie wyjdzie to koniec - adopcja tylko. Dlatego mówię ze liczyłam na to ze może te szczepienia zaproponuje jako opcja B. I stad moje pytania do Ciebie czy sam zaproponował. Mogę jeszcze zapytac czy w międzyczasie po szczepieniach i pierwszym nieudanym transferze cos zmieniał w zaleceniach czy kazał próbować jeszcze raz ?
    Mój gin zasugerował zmianę dawkowania Zarzio na 0.5 ampułki co 2 dni. Wilczyński powiedział ok. Sam Wilczyński jak pierwszy raz po szczepieniu beta nie drgnęła to rozłożył ręce i powiedział że już więcej nic nie może dodać, ewentualnie zwiększyć dawkę Zarzio. No to przystal na tę dawkę 0.5.
    Ja myślę że gdyby nie wyszło na tych zaleceniach i mu wspomnisz że jesteś chętna, to skieruje Cię na szczepienia. Wilczynski szczepi dwa razy i trzecie doszczepianie w ciąży. On wychodzi z założenia, że jak ma pomóc to pomoże.
    Kobitka która wykonuje szczepienia w APC mówiła mi, żebym była spokojna, że ona wiele widziała i prof. Wilczyński bardzo racjonalnie obstawia lekami i ma świetne wyniki. Uspokoilo mnie to i poddałam się po prostu, a wątpliwości miałam sporo, nie ukrywam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2021, 11:31

    Stokrotka23 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 31 lipca 2021, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa dziękuje Ci bardzo za podzielenie się swoją historia z profesorem. Nie ukrywam, ze dodaje mi otuchy co piszesz, bo nie miałam z kim skonfrontować jego podejścia i moich odczuć po wizycie. Powiało optymizmem po Twojej wypowiedzi, bo tak czułam ze wyszłam tylko z planem A i po prostu nie miał dla mnie nic więcej do zaoferowania. Cieszę sie ze panuje opinia o dobrych wynikach doktora, bo ciężko sie przebić przez Pasnika i jego pacjentki. Swoją droga masz bardzo dobrego gina, skoro sam zaproponował jakieś zmiany od siebie. Tego zazdroszczę szczerze. Ja sama zaczęłam badać immunologie a moja ginka tylko przyjmuje zalecenia, ale od siebie z niczym nowym nie wychodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2021, 22:54

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ