X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pacjentki dr.Wilczyńskiego immunolog
Odpowiedz

Pacjentki dr.Wilczyńskiego immunolog

Oceń ten wątek:
  • Silnaja Autorytet
    Postów: 590 908

    Wysłany: 1 sierpnia 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Bellakawa dziękuje Ci bardzo za podzielenie się swoją historia z profesorem. Nie ukrywam, ze dodaje mi otuchy co piszesz, bo nie miałam z kim skonfrontować jego podejścia i moich odczuć po wizycie. Powiało optymizmem po Twojej wypowiedzi, bo tak czułam ze wyszłam tylko z planem A i po prostu nie miał dla mnie nic więcej do zaoferowania. Cieszę sie ze panuje opinia o dobrych wynikach doktora, bo ciężko sie przebić przez Pasnika i jego pacjentki. Swoją droga masz bardzo dobrego gina, skoro sam zaproponował jakieś zmiany od siebie. Tego zazdroszczę szczerze. Ja sama zaczęłam badać immunologie a moja ginka tylko przyjmuje zalecenia, ale od siebie z niczym nowym nie wychodzi.
    W moim przypadku skierowanie na badania immuno dostałam po 3 nieudanym transferze. Wszystkie inne badania i wyniki były ok, wiec zostało tylko to. Mój gin z Gameta Rzgów zaproponował profesora, ale gdy się okazało, że nie będzie go dłuższy czas to uznał, że mogę iść do Malinowskiego lub Paśnika. I tak profesor Wilczyński wygrał dość krótkim czasem oczekiwania, cena wizyty tez spoko. Sama wizyta nie była zbyt optymistyczna, ale wiem, że złudne są obietnice lekarzy, którzy wciskają, że będzie dobrze, że się uda. Tu trzeba mieć chłodne podejście

    Bellakawa lubi tę wiadomość

    👩🏼‍🦰31 l 🧔🏻34 l Gameta Rzgów
    Hashimoto💊 letrox
    Histeroskopia -3x 2018/2019
    Operacja - 6 mięśniaków - 2019
    Drożność 💪 Facet 💪
    IVF - 02.2020- bhcg 6,25 🙏🏻
    IVF FET - 06.2020 bhcg 0 😔
    IVF - 08.2020 bhcg 0 😔
    💉 bemfola, orgalutran
    Problemy:
    Mutacja Leiden
    Cytokiny 😱:
    TNF alfa - 5686 (norma 322,3-1376,6), Interleukina 5 - 9 (norma 20-59,8 ), Interleukina 2 - 121 (norma 20- 62,5), IFN/IL4 - 12,8 (norma 36,7-175), IFN/IL10 - 0,6 (norma 1,2-3), TNF/II10 - 4,1 (norma 0,7-2,8 )
    🧬Encorton, Zarzio, Flaxiparyna
    💊 suple: Q10, wit. E,D3, cynk, selen, mg
    IVF - 01.2021
    💉Menopur, orgalutran
    8.01 - transfer 3dniowego - 12dpt - bhcg 105 ✊🏻
    9.02 - mamy serduszko ❤️🤰🏼💗
    ⛪️ Nowenna pompejańska
    Iga - 21.09.2021
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 1 sierpnia 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Bellakawa dziękuje Ci bardzo za podzielenie się swoją historia z profesorem. Nie ukrywam, ze dodaje mi otuchy co piszesz, bo nie miałam z kim skonfrontować jego podejścia i moich odczuć po wizycie. Powiało optymizmem po Twojej wypowiedzi, bo tak czułam ze wyszłam tylko z planem A i po prostu nie miał dla mnie nic więcej do zaoferowania. Cieszę sie ze panuje opinia o dobrych wynikach doktora, bo ciężko sie przebić przez Pasnika i jego pacjentki. Swoją droga masz bardzo dobrego gina, skoro sam zaproponował jakieś zmiany od siebie. Tego zazdroszczę szczerze. Ja sama zaczęłam badać immunologie a moja ginka tylko przyjmuje zalecenia, ale od siebie z niczym nowym nie wychodzi.
    Mój już były gin (były, bo on nie prowadzi ciąż, tylko do nich doprowadza) nie boi się immunologii. Sam wysyla na badania immunologiczne, sam przypisuje prograf, steryd, Accofil itd. Ale jak nie wychodzilo pojechałam do Paśnika, później był epizod z Malinowskim no i trafiłam do Wilczyńskiego, u którego zaskoczyło. Mam nadzieję że już będzie dobrze.
    Trzymam kciuki za Ciebie ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2021, 20:20

    Stokrotka23 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do Was pytanie. Jestem pacjentką dr Wilczyńskiego w kwestii immunologii. Czy któraś z Was walczyła z wysokim poziomem NK? Bez jakichś większych innych problemów? Macie jakieś sposoby na obniżenie poziomu komórek? W moich wynikach nie ma zbyt wiele, NK na poziomie 23%, lekko podwyższone tnf alfa. Do tego dodatnie APA, ale bez związku z zachodzeniem w ciążę, a z tym mam kłopot. Chciałam spróbować przez jakiś czas starań naturalnych, ale nie dostałam rozpiski leków na to. Tylko pod transfer. Próbowała któraś z Was naturalnie się starać jednocześnie obniżając NK? Dr jak zwykle nie był zbyt optymistyczny i jestem lekko podłamana po ostatniej wizycie.

  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek wrote:
    Dziewczyny, mam do Was pytanie. Jestem pacjentką dr Wilczyńskiego w kwestii immunologii. Czy któraś z Was walczyła z wysokim poziomem NK? Bez jakichś większych innych problemów? Macie jakieś sposoby na obniżenie poziomu komórek? W moich wynikach nie ma zbyt wiele, NK na poziomie 23%, lekko podwyższone tnf alfa. Do tego dodatnie APA, ale bez związku z zachodzeniem w ciążę, a z tym mam kłopot. Chciałam spróbować przez jakiś czas starań naturalnych, ale nie dostałam rozpiski leków na to. Tylko pod transfer. Próbowała któraś z Was naturalnie się starać jednocześnie obniżając NK? Dr jak zwykle nie był zbyt optymistyczny i jestem lekko podłamana po ostatniej wizycie.
    Na nk chyba steryd jest najlepszy. Moim zdaniem co najmniej od początku cyklu.

    Kasztanek lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 6 sierpnia 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wyszły mi ogromnie wysokie nk z macicy (robiłam podczas biopsji endo) - Wilczynski wiem ze nie zapisuje intralipidu. Czy macie do polecenia lekarza w wawie który mógłby jakoś wyjsc poza swoje schematy i zapisać intralipid na zbicie tych nk ?

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 6 sierpnia 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Dziewczyny, wyszły mi ogromnie wysokie nk z macicy (robiłam podczas biopsji endo) - Wilczynski wiem ze nie zapisuje intralipidu. Czy macie do polecenia lekarza w wawie który mógłby jakoś wyjsc poza swoje schematy i zapisać intralipid na zbicie tych nk ?
    Jeżeli wierzysz w intralipid to może Ci go przypisać każdy lekarz. Przecież to zwykły olej sojowy do żywienia pozajelitowego. Przyjmują go nawet dzieci. Mi to podawał ratownik medyczny, w domu. Przypisywał mi to i gin, i endokrynolog, pidobnie jak i Paśnik.
    U mnie nic to dało. Nie zaszkodzi nie pomoże 😜 Co innego steryd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2021, 22:06

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa wrote:
    Jeżeli wierzysz w intralipid to może Ci go przypisać każdy lekarz. Przecież to zwykły olej sojowy do żywienia pozajelitowego. Przyjmują go nawet dzieci. Mi to podawał ratownik medyczny, w domu. Przypisywał mi to i gin, i endokrynolog, pidobnie jak i Paśnik.
    U mnie nic to dało. Nie zaszkodzi nie pomoże 😜 Co innego steryd.
    Bellakawa jak to endokrynolog Ci przypisał ?:) z racji czego ? Ja zapytałam moja ginke to powiedziała ze tylko na zlecenie immuno jakby to było nie wiadomo co.

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 7 sierpnia 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Bellakawa jak to endokrynolog Ci przypisał ?:) z racji czego ? Ja zapytałam moja ginke to powiedziała ze tylko na zlecenie immuno jakby to było nie wiadomo co.
    Miałam zlecenie od Paśnika.

    Ale ginekolog przypisywał bez zlecenia. Innym pacjentkom też. Oczywiście podchodził do tego sceptycznie. Po prostu nie wierzył w skuteczność intralipidu.
    Zaznaczam jednak, że miałam gina z grupy ginów wierzących w immunologię, który sam na badania immunologiczne wysyłał i sam przypisywał Prograf, encorton, ewentualnie intralipid itd.
    Chodzi o to, że inni lekarze mogą przypisać, tylko czesto nie chcą albo w to nie wierzą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2021, 11:55

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 11 sierpnia 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Dawno nie tu nie było .Podeszlam do transferu że zleceniami Wilczyńskiego niestety ciąża bioch..
    Procedurę miałam w Czechach i tam immuno to czary mary jak to dr.mówi.
    Chciałabym się skontaktować z Wilczyńskim żeby zmodyfikował zlecenia może, coś poradził. Czytałam że jeden z Was przystał na 0,5 amp.Zarzio co 2 dni i zadziałało.
    Wiecie może czy on udziela gdzieś teleporad, czy tylko stacjonarne wizytę?

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiula83 wrote:
    Witam
    Dawno nie tu nie było .Podeszlam do transferu że zleceniami Wilczyńskiego niestety ciąża bioch..
    Procedurę miałam w Czechach i tam immuno to czary mary jak to dr.mówi.
    Chciałabym się skontaktować z Wilczyńskim żeby zmodyfikował zlecenia może, coś poradził. Czytałam że jeden z Was przystał na 0,5 amp.Zarzio co 2 dni i zadziałało.
    Wiecie może czy on udziela gdzieś teleporad, czy tylko stacjonarne wizytę?
    Słyszałam, że udziela telrporad ale nie wiem czy w Gamecie fzy u siebie w gabinecie. Musisz obdzwonić wszystko.
    I to mi zwiększenie dawki pomogło. Chyba, bo wprowadziłam też w tym cyklu relanium i może to ono.

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa wrote:
    Słyszałam, że udziela telrporad ale nie wiem czy w Gamecie fzy u siebie w gabinecie. Musisz obdzwonić wszystko.
    I to mi zwiększenie dawki pomogło. Chyba, bo wprowadziłam też w tym cyklu relanium i może to ono.

    Udało mi się z nim skontaktować. Napisałam smsa o sytuacji ,czy możemy coś zmienić np.zeiekszyc dawkę Zarzio i jak się z nim umówić. Odpisał odrazu z dawkami 😀
    Mam wziąć teraz w 7 i 3 dniu przed transferem po całej ampułce,a w dniu transferu 1/2 I tak co 3 dni do 2 tygodni
    Chciałabym zapytać Ciebie,Ty masz Kir AA i cytokiny, komórki NK wysoko?
    Ja relanium troszkę brałam teraz Ale na noc o ta mała dawkę 2mg .Teraz planuje wziąć już przed transferem i kilka dni po .A ty jak brałaś relanium ?
    Zarzio brałaś tak jak kazał Wilku do 2 tyg.czy trochę dłużej?

    Bellakawa lubi tę wiadomość

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1303 1058

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę nie zaglądałam tutaj, ale już nadrobiłam zaległości.
    Stokrotka, Bellakawa i Silnaja dziękuję za wasze dyskusje, bo mocno mnie podniosły na duchu po wczorajszej wizycie u Maliny. Przygniotło mnie wszystko wczoraj, ale widzę, że to normalna reakcja ;) Dziękuję <3 Odbierałam wyniki badań, które robiłam kilka dni przed poronieniem.

    Czy któraś z Was miała podobne wyniki?
    Interferon mam 2624 (normy 293-1044)
    TNF alfa mam 3837 (normy 322-1376)
    IFN/IL-4 mam 247 (normy 20-62)
    TNF/IL-4 mam 25 (normy 36-175)
    IFN/Il-19 mam 09, (normy 1,2-3)
    limfocyty CD56% mam 24 (normy 3-12)
    limfocyty CD5+/CD19+ mam 1,8 (normy 2-10).

    Zlecił badania KIR i FCxM (nie wiem co to) u mnie HLA-C u męża (czy ja też powinnam je zrobić?) i że w razie czego szczepienia.
    Nie wiem, czy robić te badania, czy się wstrzymać? Jak uważacie?

    W przyszły czwartek mam wizytę u Wilka. Nie byłam jeszcze u niego po poronieniu. Tak jak pisałam, jakoś bardziej mu ufam, bo wydaje mi się, że od razu nie wrzuca w szczepienia.

    Bellakawa lubi tę wiadomość

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiula83 wrote:
    Udało mi się z nim skontaktować. Napisałam smsa o sytuacji ,czy możemy coś zmienić np.zeiekszyc dawkę Zarzio i jak się z nim umówić. Odpisał odrazu z dawkami 😀
    Mam wziąć teraz w 7 i 3 dniu przed transferem po całej ampułce,a w dniu transferu 1/2 I tak co 3 dni do 2 tygodni
    Chciałabym zapytać Ciebie,Ty masz Kir AA i cytokiny, komórki NK wysoko?
    Ja relanium troszkę brałam teraz Ale na noc o ta mała dawkę 2mg .Teraz planuje wziąć już przed transferem i kilka dni po .A ty jak brałaś relanium ?
    Zarzio brałaś tak jak kazał Wilku do 2 tyg.czy trochę dłużej?
    No właśnie za to go szanuję. Mi też parę razy pomógł, ot tak, na telefon, bez pieniędzy, bo nagła sytuacja tego wymagała.
    I teraz tak, relanium - brałam już dzień przed transferem chyba 2tabletki, w dniu transferu rano, dwie godz przed, dwie po i na noc. Dzień po transferze zmnieszylam dawkę chyba do dwóch dziennie i tak brałam do drugiej bety.
    Kiry mam ładne, bx, i większość implantacyjnych obecna. I co z tego, jak brak implantacji albo biochemy. Profesor zadecydował o włączeniu Zarzio. I dobrze, bo to pomogło!
    Zarzio brałam dłużej niż zalecał Profesor. O tym już zadecydował mój gin. Już nie pamiętam dokładnie, ale co najmniej do 12tc. Ale moj gin po prostu tak długo zaleca. Inne dziewczyny biorą zazwyczaj do 8/9tc.
    Nk mialam chyba 22%, stosunek cd4/cd8 3.5, cyyokiny nie były złe.
    U mnie mimo niezlych wyników Profesor zastosował jeszcze szczepienia i steryd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2021, 10:21

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Trochę nie zaglądałam tutaj, ale już nadrobiłam zaległości.
    Stokrotka, Bellakawa i Silnaja dziękuję za wasze dyskusje, bo mocno mnie podniosły na duchu po wczorajszej wizycie u Maliny. Przygniotło mnie wszystko wczoraj, ale widzę, że to normalna reakcja ;) Dziękuję <3 Odbierałam wyniki badań, które robiłam kilka dni przed poronieniem.

    Czy któraś z Was miała podobne wyniki?
    Interferon mam 2624 (normy 293-1044)
    TNF alfa mam 3837 (normy 322-1376)
    IFN/IL-4 mam 247 (normy 20-62)
    TNF/IL-4 mam 25 (normy 36-175)
    IFN/Il-19 mam 09, (normy 1,2-3)
    limfocyty CD56% mam 24 (normy 3-12)
    limfocyty CD5+/CD19+ mam 1,8 (normy 2-10).

    Zlecił badania KIR i FCxM (nie wiem co to) u mnie HLA-C u męża (czy ja też powinnam je zrobić?) i że w razie czego szczepienia.
    Nie wiem, czy robić te badania, czy się wstrzymać? Jak uważacie?

    W przyszły czwartek mam wizytę u Wilka. Nie byłam jeszcze u niego po poronieniu. Tak jak pisałam, jakoś bardziej mu ufam, bo wydaje mi się, że od razu nie wrzuca w szczepienia.
    Jak wrażenia po Malinie?

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Yuki Autorytet
    Postów: 1303 1058

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa ja do Maliny trafiłam na samym początku leczenia, trochę się już znamy ;p porobił badania i odesłał do gamety, kazał wrócić w ciąży.
    Odnoszę trochę wrażenie, że jest nastawiony na jeden tor leczenia (szczepienia) i niestety na kasę ... Aczkolwiek zawsze udziela odpowiedzi na zadawane pytania, chociaż czasami chyba tak jak mu bardziej odpowiada, bo dwa razy miałam sytuację, że zmienił wersję przy zadawaniu większej ilości pytań.

    Wysłałam Ci zaproszenie, chciałam o coś zapytać :)

    Gameta Rzgów
    Liczne polipy endometrialne
    histeroskopia
    AMH 1,24
    problemy z nasieniem
    immunologia
    ❄️❄️
    03.04 transfer blaski
    10 dpt beta 1.2
    biopsja endometrium
    02.06 transfer blaski
    8 tc poronienie
    9 tc poronienie

    06.03.2024 r., 3600 g szczęścia 💗
  • Basiula83 Autorytet
    Postów: 751 334

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bellakawa wrote:
    No właśnie za to go szanuję. Mi też parę razy pomógł, ot tak, na telefon, bez pieniędzy, bo nagła sytuacja tego wymagała.
    I teraz tak, relanium - brałam już dzień przed transferem chyba 2tabletki, w dniu transferu rano, dwie godz przed, dwie po i na noc. Dzień po transferze zmnieszylam dawkę chyba do dwóch dziennie i tak brałam do drugiej bety.
    Kiry mam ładne, bx, i większość implantacyjnych obecna. I co z tego, jak brak implantacji albo biochemy. Profesor zadecydował o włączeniu Zarzio. I dobrze, bo to pomogło!
    Zarzio brałam dłużej niż zalecał Profesor. O tym już zadecydował mój gin. Już nie pamiętam dokładnie, ale co najmniej do 12tc. Ale moj gin po prostu tak długo zaleca. Inne dziewczyny biorą zazwyczaj do 8/9tc.
    Nk mialam chyba 22%, stosunek cd4/cd8 3.5, cyyokiny nie były złe.
    U mnie mimo niezlych wyników Profesor zastosował jeszcze szczepienia i steryd.

    No właśnie u mnie też wspominał o szczepieniach Ale na razie chciałam bez ,to ja mam ten Kir AA i brak kirów A NK podobne 24% i Encorton 20mg
    Mam wrażenie że teraz Zarzio było za mało. Oby tymczasem się udało bo już kończą mi się siły .😪😪.Licze że biochemy też jakieś Allo tworzą. Znajoma po 2 biochemicznych miała Allo prawie 30% ,teraz podchodzi do 3 transferu .

    Ja 39 lat niby wszystko ok ,
    AMH 5,5.podejrzenie PCOS,cykl regularny ,hiperprolatynemia
    2020 - AMH -4,3
    On.40lat ,miała ilość plemnikow i niskie HBA .

    Starania od 2017 bez stresu

    2018 początek badań i szukanie problemów.
    03.2019 ciąża biochemiczna 😥
    01.2020 klinika Invimed,
    03.2020 stop koronawirus.😑
    06.2020 Gravida 👍👍👍
    07.2020 punkcja
    Mamy 2 ❄❄
    27.08 transfer 🍀✊- FET nieudany 😪 ciąża biochemiczna
    28.09 transfer 🍀✊FET nieudany
    11.11.start 2 IVF ✊✊🍀

    20.11 punkcja
    22.11 transfer CL.4.1 ✊🍀
    01.12 beta hcg ,9dpt <1,2 mUl/ml
    01.2021 Nowa klinika Gameta Warszawa
    Badania immunologiczne
    03.2021 start 3 IVF Gameta Warszawa
    20.03 punkcja 🍀
    Brak ❄😪
    07.2021 start klinika Eurofertil Czechy
    Mamy 4 ❄🍀
    08.2021 transfer nieudany
    Ciążą biochemiczna 😢
    09.2021 transfer nieudany 😪
    10.2021 histeroskopia-polipy w macicy
    01.12 transfer ❄❄🍀
    7.12 beta <2
    Koniec Czeskiej przygody
    😭😭😭😭😭
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuki wrote:
    Bellakawa ja do Maliny trafiłam na samym początku leczenia, trochę się już znamy ;p porobił badania i odesłał do gamety, kazał wrócić w ciąży.
    Odnoszę trochę wrażenie, że jest nastawiony na jeden tor leczenia (szczepienia) i niestety na kasę ... Aczkolwiek zawsze udziela odpowiedzi na zadawane pytania, chociaż czasami chyba tak jak mu bardziej odpowiada, bo dwa razy miałam sytuację, że zmienił wersję przy zadawaniu większej ilości pytań.

    Wysłałam Ci zaproszenie, chciałam o coś zapytać :)
    Przyjęte 👍

    Yuki lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Bellakawa Ekspertka
    Postów: 150 127

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiula83 wrote:
    No właśnie u mnie też wspominał o szczepieniach Ale na razie chciałam bez ,to ja mam ten Kir AA i brak kirów A NK podobne 24% i Encorton 20mg
    Mam wrażenie że teraz Zarzio było za mało. Oby tymczasem się udało bo już kończą mi się siły .😪😪.Licze że biochemy też jakieś Allo tworzą. Znajoma po 2 biochemicznych miała Allo prawie 30% ,teraz podchodzi do 3 transferu .
    Szczepień nie ma co się bać. Wilczyński szczepi tylko 2razy a później już w ciąży.

    f2w3dqk3ufds5p3l.png
  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 437 134

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) dołączam do wątku ponieważ mam zamiar umówić się do dr Wilczyńskiego (niestety dr Paśnik ma wszystko cały czas zajęte). Tylko czy dr Wilczyński przyjmuje telefonicznie i udziela konsultacji telefonicznie? Niestety Nie mam możliwości jeżdżenia na wizyty ze względu na daleką odległość :/
    Jestem po dwóch nieudanych IUI, trzecia przede mną. Ani razu nie udało mi się zajść w ciąże, beta zawsze 0. Wydaje mi się że może jest u nas jakiś problem immunologiczny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2021, 17:20

    Yuki lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też się przywitam. Mam w planach umówić się na pierwszą wizytę , dwa razy beta dodatnia po czym kolejna niższa i dwa razy beta 0. Czyli łącznie 4 transfery i dwie procedury. Obecnie żadnych mrozakow i zmiana kliniki. Dotychczasowa dr twierdzi że to wina endometrium, bo jeden z zarodków z pozytywną betą był przebadany. . Robić jakieś badania przed czy może jednak czekać aż lekarz sam zdecyduje ?

    Yuki lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ