X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Plamienia - badania zalecone przez gina
Odpowiedz

Plamienia - badania zalecone przez gina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 10 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    staramy sie o 3 malucha, teraz 3 cykl. W poprzednim mialam spore plamienia w drugiej fazie cyklu - 3 razy po 2 dni. I gin zalecił mi zrobic w 20 dc badanie progesteronu, prolaktyny z obciążeniem ( metoclopramid) i androsterion. Zleciłby tarczyce tez, ale mialam ostatnio tsh 1,6, wiec super.
    Moze którejś z Was sie przyda takie info, jakie badania zrobic. Dam Ok 18-19.10 znac jak wyniki.

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 10 października 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym jeszcze polecała biopsję endometrium ;)

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • Przyprawa123 Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 21 października 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Witajcie,
    staramy sie o 3 malucha, teraz 3 cykl. W poprzednim mialam spore plamienia w drugiej fazie cyklu - 3 razy po 2 dni. I gin zalecił mi zrobic w 20 dc badanie progesteronu, prolaktyny z obciążeniem ( metoclopramid) i androsterion. Zleciłby tarczyce tez, ale mialam ostatnio tsh 1,6, wiec super.
    Moze którejś z Was sie przyda takie info, jakie badania zrobic. Dam Ok 18-19.10 znac jak wyniki.
    No i jakie masz wyniki?

    W marcu puste jajo.
    Aromek od września.
    20 cykl starań.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ