Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Plamienia przy CLO
Odpowiedz

Plamienia przy CLO

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 4 marca 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, po raz pierwszy bralam clo 3-7 dc. Dzis 10 dc, od 2 dni testy owulacyjne pozytywne, dzis mam jakies plamienie. Spotkalyscie sie z czym takim? Nie mam monitoringu, bo jestem na wakacjach i robimy z dr maly eksperyment.
    Z gory Wam dziekuje za odpowiedz!

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 6 marca 2020, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    Czesc Dziewczyny, po raz pierwszy bralam clo 3-7 dc. Dzis 10 dc, od 2 dni testy owulacyjne pozytywne, dzis mam jakies plamienie. Spotkalyscie sie z czym takim? Nie mam monitoringu, bo jestem na wakacjach i robimy z dr maly eksperyment.
    Z gory Wam dziekuje za odpowiedz!
    Jakie masz te plamienia z krwią czy brązowe?

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 7 marca 2020, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    Jakie masz te plamienia z krwią czy brązowe?

    Czesc, najpoerw byly brazowe. Dzis 13 dc, plamienie zywoczerwone. Od 6 dni testy owulacyjne pozytywne. Masz pomusl, co to moze byc?

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 8 marca 2020, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    Czesc, najpoerw byly brazowe. Dzis 13 dc, plamienie zywoczerwone. Od 6 dni testy owulacyjne pozytywne. Masz pomusl, co to moze byc?
    Szczerze też mam takie plamienia jestem stymulowana lametta praktycznie to jest to samo co clo. Myślę że masz niski progesteron Badalas go?

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Gagatka Autorytet
    Postów: 3139 4219

    Wysłany: 8 marca 2020, 04:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    Szczerze też mam takie plamienia jestem stymulowana lametta praktycznie to jest to samo co clo. Myślę że masz niski progesteron Badalas go?

    Tak i rzeczywiscie jest niski, suplementuje po owulavji. Mialam zawsze plamienia tuz przed miesiaczka, a tu takie cos.

    km5suay3byhvc1zc.png

    It ain't about how hard you can hit. It's about how hard you can get hit and keep getting forward. That's how the winning is done".

    Córeczka 2016
    Córeczka 2021


    Leczenie:
    metformina, letrox, clexane 0,4, acard, metypred, metyle, dopegyt


    06.2019, 03.2020


    Ja: Hashimoto (TSH 0,3)

    owulacja jest - monitoring ok
    sono hsg (grudzień 2019) - ok
    MTHFR_1298A>C w układzie homozygotycznym nieprawidłowym
    wit D3 ok
    homocysteina ok
    graniczna insulinooporność ==> dieta + metformina
    zespół antyfosfolipidowe - ujemne
    ANA 1 ujemne

    On: teratozoospermia (02.2020), słaba morfologia, reszta ok
    Suple: androvit, wit c 1500, cynk, selen, folian, d3, l-karnityna
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 8 marca 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagatka wrote:
    Tak i rzeczywiscie jest niski, suplementuje po owulavji. Mialam zawsze plamienia tuz przed miesiaczka, a tu takie cos.
    wiesz zazwyczaj po duphastonie mam plamienia ;/ i to doslownie tydzien przed okresem non stop ;/ wiec nawet nie zdarze testowac i dupa

    ***musi być dobrze.*
    __________
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ