Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 11 lipca 2025, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie :)

    Może wejdę do Męża na Luxmed :) Ale to jeszcze zerknę w ofertę <3 w sumie tak się skupiłam na tym by w ciążę zajść, że nie pomyślałam co dalej...

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Bezova Ekspertka
    Postów: 226 146

    Wysłany: 11 lipca 2025, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Niestety nie :)

    Może wejdę do Męża na Luxmed :) Ale to jeszcze zerknę w ofertę <3 w sumie tak się skupiłam na tym by w ciążę zajść, że nie pomyślałam co dalej...
    Dobrze, że taka jest kolejność :) ja kilka lat temu już mebelki, lekarza i imię dla dziecka wybierałam, nawet nie pomyślałam że będzie jakiś problem z zajściem w ciążę

    preg.png
  • Biobio3 Autorytet
    Postów: 321 296

    Wysłany: 11 lipca 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka gratulacje 🙂

    U mnie również wszystko dobrze ciąża prawidłowo zagnieżdżona na ten moment książkowo czekamy na kolejne wizyty 🙂

    Urlop bardzo dobrze kiedyś trzeba odpocząć później efektywność pracy i wszystko spada plus rodzina nie wiem jak pozostali doc Brązert i dr Trzciński mają też dzieci

    Emfanka, Dziewczynka, Patisonek 25, Michasia🌸, Zaba90, OlgaW lubią tę wiadomość

    2019 -32 tc synek 👼💔💔 (CC )
    Ivf 2 transfery ❌
    3 transfer 💙
    2025 -Sanco Pro🌈 chłopiec
    23.12.2025 trzecie badanie prenatalne 1700g
    26.02.2026🌈 Julian CC 3600 g 38+4
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 550 461

    Wysłany: 11 lipca 2025, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka ,Biobio3 piękne wieści 🙂

    Jak ma się swojego lekarza to pewnie , że wracać po zejściu z części leków. Również zostałam u docenta ale to po rozmowie z moim reumatologiem sam polecał u mnie ciąża wysokiego ryzyka.

    Biobio3 lubi tę wiadomość

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 lipca 2025, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy progesteron dzień przed transferem badałyscie przed wzięciem leków czy po?

    Brałyście L4 po transferze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 07:17

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 12 lipca 2025, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezova wrote:
    Emfanka a masz jakiś pakiet Medicover/Lux med? W medi mogę polecić kilka osób
    Kogo polecasz w medi? Bo ja na razie to tylko się na większość tam wkurzam.

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 12 lipca 2025, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dziewczyny czy progesteron dzień przed transferem badałyscie przed wzięciem leków czy po?

    Brałyście L4 po transferze?

    Przed lekami.

    L4 tylko na dzień transferu i dzień po transferze, potem 3 dni home office. Natomiast w kolejnym tygodniu miałam urlop i tak. Bo był krótszy tydzień przez Boże Ciało :)

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 12 lipca 2025, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dziewczyny czy progesteron dzień przed transferem badałyscie przed wzięciem leków czy po?

    Brałyście L4 po transferze?


    Na cyklu naturalnym przed ,sztuczny na lekach aby było wiadomo czy dawka jest wystarczająca do utrzymania poziomu .
    L4 brałam ale czułam się fatalnie i nadal czuję inaczej bym wzięła na czas do wyniku bhcg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 08:00

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Kogo polecasz w medi? Bo ja na razie to tylko się na większość tam wkurzam.


    Leczenie niepłodności nie ma tam specjalistów którzy znają temat .

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Biobio3 Autorytet
    Postów: 321 296

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dziewczyny czy progesteron dzień przed transferem badałyscie przed wzięciem leków czy po?

    Brałyście L4 po transferze?


    Przed lekami .Kiedyś doc B mi mówił progesteron najlepiej badać na czczo zaraz po wstaniu jego poziom jest najwyższy w ciągu dnia jest jak huśtawka na sztucznym nie obowiązuje organizm sam nie produkuje .

    Trzymam kciuki ✊✊

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    2019 -32 tc synek 👼💔💔 (CC )
    Ivf 2 transfery ❌
    3 transfer 💙
    2025 -Sanco Pro🌈 chłopiec
    23.12.2025 trzecie badanie prenatalne 1700g
    26.02.2026🌈 Julian CC 3600 g 38+4
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Na cyklu naturalnym przed ,sztuczny na lekach aby było wiadomo czy dawka jest wystarczająca do utrzymania poziomu .
    L4 brałam ale czułam się fatalnie i nadal czuję inaczej bym wzięła na czas do wyniku bhcg

    W sumie ja miałam stymulowany cykl a nie powiedzieli mi czy przed lekami czy po mam badać ale chyba pojadę zbadać po żeby było wiadomo czy dawka jest ok, tym bardziej że ja mam problem z progiem bo swój zawsze mam niski.

    Myślę nad L4 bo mnie mdli po tych progach a pracuję po 12 h, mam też nocki i stres.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 08:17

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Biobio3 Autorytet
    Postów: 321 296

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biobio3 wrote:
    Przed lekami .Kiedyś doc B mi mówił progesteron najlepiej badać na czczo zaraz po wstaniu jego poziom jest najwyższy w ciągu dnia jest jak huśtawka na sztucznym nie obowiązuje organizm sam nie produkuje .

    Trzymam kciuki ✊✊

    L4 wzięłam po transferze teraz nie chciałam wezmę na kolejnej od doc B trochę odmiany dla głowy zrób tak jak czujesz .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 08:15

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    2019 -32 tc synek 👼💔💔 (CC )
    Ivf 2 transfery ❌
    3 transfer 💙
    2025 -Sanco Pro🌈 chłopiec
    23.12.2025 trzecie badanie prenatalne 1700g
    26.02.2026🌈 Julian CC 3600 g 38+4
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wezmę jednak zwolnienie że względu na pracę
    i stres. Nie wiem tylko co z tym progiem 🤔

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Chyba wezmę jednak zwolnienie że względu na pracę
    i stres. Nie wiem tylko co z tym progiem 🤔

    Hm ostatecznie bym napisała do docenta tylko nie wiem gdzie On jest i jak dochodzą wiadomości itd albo zadzwoń do położnych aby zapytały lekarza zawsze masz niski i jak najlepiej zbadać.

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Hm ostatecznie bym napisała do docenta tylko nie wiem gdzie On jest i jak dochodzą wiadomości itd albo zadzwoń do położnych aby zapytały lekarza zawsze masz niski i jak najlepiej zbadać.

    Tak zrobię, dziękuję

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Tak zrobię, dziękuję


    Na cyklu naturalnym miałam 1x prolutex ,cyclogest ,duphaston ładnie mi się trzymał progesteron .

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Na cyklu naturalnym miałam 1x prolutex ,cyclogest ,duphaston ładnie mi się trzymał progesteron .

    Ja mam prolutex 2x1, cyclogest 2x1, Duphaston 3x1
    Ale mam zbadać jeszcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 08:49

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 12 lipca 2025, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Ja mam prolutex 2x1, cyclogest 2x1, Duphaston 3x1
    Ale mam zbadać jeszcze.


    Looo 🙈ale jak masz niski swój progesteron to zrozumiałe nawet jak był cykl stymulowany u mnie progesteron mój ładny 🙂plus macie jeden zarodek poronienia w wywiadzie zabezpieczenie z każdej strony .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2025, 09:02

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 lipca 2025, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Looo 🙈ale jak masz niski swój progesteron to zrozumiałe nawet jak był cykl stymulowany u mnie progesteron mój ładny 🙂plus macie jeden zarodek poronienia w wywiadzie zabezpieczenie z każdej strony .

    Dokladnie, lepiej w tą stronę niż za malo

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Mama_Hani Autorytet
    Postów: 387 272

    Wysłany: 12 lipca 2025, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję dobrych wieści 🙂

    Patisonek25 trzymam mocno ✊✊✊✊✊🍀


    U mnie transfer przy dobrych wiatrach wrzesień / październik jeszcze muszę ogarnąć kilka spraw .

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Hania🧑 6 lat ivf
    14.10.2025 7+3 jest ♥️
    18.11.2025 pierwsze badanie prenatalne test panorama 💙 Staś
    Zostały ❄️❄️
    Maj 2026 CC Staś
    2027 powrót po ostatnie zarodki⏳️

    Zawsze jest miejsce na cud 🌺
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ