Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Biobio3 Autorytet
    Postów: 321 294

    Wysłany: 12 września 2025, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Hani wrote:
    Niedługo zacznę nadrabiać oficjalnie w przyszłym tygodniu transfer 🙂


    ✊✊

    2019 -32 tc synek 👼💔💔 (CC )
    Ivf 2 transfery ❌
    3 transfer 💙
    2025 -Sanco Pro🌈 chłopiec
    23.12.2025 trzecie badanie prenatalne 1700g
    26.02.2026🌈 Julian CC 3600 g 38+4
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2025, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Hani wrote:
    Niedługo zacznę nadrabiać oficjalnie w przyszłym tygodniu transfer 🙂

    Mocne kciuki kochana ❤️🤞

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 12 września 2025, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek25 - są lodówki, może nie jakieś wielkie ale są :)


    A ja kupiłam spacerówkę… przez allegro ze sklepu Akpol - nie wiem czy mieli błąd cenowy czy co, ale o 1600zl taniej niż w sklepie… zobaczymy jaka będzie - był plan by pojechać ja na żywo zobaczyć, ale nie było w Poznaniu nigdzie więc jak nam nie podpasuje to najwyżej zwrócimy 🤦‍♀️

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 12 września 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina.czajniczek wrote:
    Hej! Dziękuję za miłe przyjęcie, kurczę macie jakiś podręcznik dla laika co się dzieje jak się zakwalifikowało? Rozpisują cykl i co? Zastrzyki? Trochę się boję, bo nie umiem tego robić, nie próbowałam nigdy. No właśnie fajnie, że ten czas nadszedł jak już trochę mi się w głowie ułożyło, ale szkoda że jest tak ciężko! Czy zna ktoś doktor Ożegowską? Bardzo miła jest.


    Doc Ożegowska tyle ile zdążyłam poznać dobra lekarka. Książek typowo o procedurze ivf nie znam bardziej tematyka niepłodności .Przebieg procedury ivf jak coś pytaj . Będzie "szkolenie " z podawania leków .

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 12 września 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Patisonek25 - są lodówki, może nie jakieś wielkie ale są :)


    A ja kupiłam spacerówkę… przez allegro ze sklepu Akpol - nie wiem czy mieli błąd cenowy czy co, ale o 1600zl taniej niż w sklepie… zobaczymy jaka będzie - był plan by pojechać ja na żywo zobaczyć, ale nie było w Poznaniu nigdzie więc jak nam nie podpasuje to najwyżej zwrócimy 🤦‍♀️


    Emfanka 🤔 z ciekawości jaka spacerówka?

    Idzie zmiana pogody dzisiaj się obudziłam z bilet głowy i tak wraca co jakiś czas .

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Patisonek25 - są lodówki, może nie jakieś wielkie ale są :)


    A ja kupiłam spacerówkę… przez allegro ze sklepu Akpol - nie wiem czy mieli błąd cenowy czy co, ale o 1600zl taniej niż w sklepie… zobaczymy jaka będzie - był plan by pojechać ja na żywo zobaczyć, ale nie było w Poznaniu nigdzie więc jak nam nie podpasuje to najwyżej zwrócimy 🤦‍♀️

    Na każdej sali czy jak to wygląda?

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 145 121

    Wysłany: 12 września 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Na każdej sali czy jak to wygląda?


    Jedna na oddział w sali z mini aneksem

    Emfanka, Patisonek 25 lubią tę wiadomość

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 12 września 2025, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Na każdej sali czy jak to wygląda?

    Dokładnie - w kuchni wspólnej :)


    Dziewczynka - kupiliśmy https://akpolbaby.pl/wozki/32921--nuna-wozek-mix-next-verona-8719743747708.html


    Mama_Hani - mocne kciuki!!!

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 12 września 2025, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Dokładnie - w kuchni wspólnej :)


    Dziewczynka - kupiliśmy https://akpolbaby.pl/wozki/32921--nuna-wozek-mix-next-verona-8719743747708.html


    Mama_Hani - mocne kciuki!!!


    Dzięki 🙂 Ogólnie jestem fanką cybex ALE koleżanka miała z tej firmy wózek głęboki bardzo dobrze się prowadził,solidny mam do przemyślenia formę spacerówki.

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 12 września 2025, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Miałam dosłownie to samo wczoraj 🤣 że ciężko z miejscami itd ale mówię że doc prosił żeby to było w przyszłym tygodniu to pyta jaki lekarz prowadzący ja odpowiadam i nagle odrazu znalazło się miejsce i zaraz była inna rozmowa 🤣🤣🤣🤣 i była Pani tak milutka że szok 🤭

    😂

    U mnie CC w poniedziałek ciśnienia coraz wyższe w 38 tc rozwiązujemy ciążę jestem jedną z nielicznych osób która obawia się CC z osobą towarzyszącą dla mnie to jednak operacja dużo rzeczy może się wydarzyć do tego mąż na sali no ale jedziemy razem 🙂

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 12 września 2025, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    😂

    U mnie CC w poniedziałek ciśnienia coraz wyższe w 38 tc rozwiązujemy ciążę jestem jedną z nielicznych osób która obawia się CC z osobą towarzyszącą dla mnie to jednak operacja dużo rzeczy może się wydarzyć do tego mąż na sali no ale jedziemy razem 🙂

    Trzymam mocno kciuki <3 Wszystko będzie dobrze! A już niedługo będziecie świętować w trójkę :)

    Sukienka lubi tę wiadomość

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2025, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    😂

    U mnie CC w poniedziałek ciśnienia coraz wyższe w 38 tc rozwiązujemy ciążę jestem jedną z nielicznych osób która obawia się CC z osobą towarzyszącą dla mnie to jednak operacja dużo rzeczy może się wydarzyć do tego mąż na sali no ale jedziemy razem 🙂

    Nie stresuj się tym na co nie masz wpływu. Na pewno wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki i życzę Ci szczęśliwego rozwiązania ❤️💋🤞

    Sukienka lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 145 121

    Wysłany: 12 września 2025, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    😂

    U mnie CC w poniedziałek ciśnienia coraz wyższe w 38 tc rozwiązujemy ciążę jestem jedną z nielicznych osób która obawia się CC z osobą towarzyszącą dla mnie to jednak operacja dużo rzeczy może się wydarzyć do tego mąż na sali no ale jedziemy razem 🙂


    Szczęśliwego rozwiązania 😘

    Sukienka lubi tę wiadomość

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • Paniwiosna Ekspertka
    Postów: 248 212

    Wysłany: 13 września 2025, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    😂

    U mnie CC w poniedziałek ciśnienia coraz wyższe w 38 tc rozwiązujemy ciążę jestem jedną z nielicznych osób która obawia się CC z osobą towarzyszącą dla mnie to jednak operacja dużo rzeczy może się wydarzyć do tego mąż na sali no ale jedziemy razem 🙂

    Powodzenia 🍀🍀

    Ps"Patisonek25 Ty wiesz ✊✊✊ oj tak spać nie mogę 😂😂

    Patisonek 25, Sukienka lubią tę wiadomość

    👩‍🦰32 l 👨‍🦰32 l
    Ivf
    08.09.2025 ♥️♥️ 1k2o
    27.01.2026 1306 g i 1280g
    9.03.3026 ostatnia wizyta
    11.03.2026 przyjęcie do szpitala

    13.03.2026 Zosia 🐼2310 g Celina 🐼2402 g 36+0
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 13 września 2025, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, powiedzcie mi czy Wy też co wizytę robicie badania? Na 1 wizytę praktycznie te wszystkie wirusowe i mocz, glukoza, morfologia plus cytologia teraz na kolejną wizytę sam mocz, na kolejną mocz i morfologia 😆
    Przepraszam że tak wypytuję ale to moja 1 ciąża i jestem zielona 🤭

    Spokojnego weekendu dziewczyny 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2025, 07:15

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 13 września 2025, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Hej, powiedzcie mi czy Wy też co wizytę robicie badania? Na 1 wizytę praktycznie te wszystkie wirusowe i mocz, glukoza, morfologia plus cytologia teraz na kolejną wizytę sam mocz, na kolejną mocz i morfologia 😆
    Przepraszam że tak wypytuję ale to moja 1 ciąża i jestem zielona 🤭

    Spokojnego weekendu dziewczyny 😘


    Tak 🙂 jak zaczęło wychodzić białko w moczu dodatkowo parametry nerkowe ,dobowa zbiórka moczu na białko itd .

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 13 września 2025, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez przypadek robiłam, bo miałam akurat bilans :)

    A ostatnio tylko morfologia, ponieważ byłam po przeziębieniu.

    Teraz zdecydowaliśmy, że pojedziemy 18 tak dodatkowo do dr Joanny na Ułańska pokazać jak mały rośnie, a 30 mamy połówkowe. Przed połówkowymi chce zrobić pakiet 2 trymestru plus progesteron (bo zejdę z leków 3 dni prędzej) i toxoplazmoza i tsh, by mieć wyniki na badnia.

    A jak idziemy 17.10 to już nie będę nic robić :)

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 13 września 2025, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Ja przez przypadek robiłam, bo miałam akurat bilans :)

    A ostatnio tylko morfologia, ponieważ byłam po przeziębieniu.

    Teraz zdecydowaliśmy, że pojedziemy 18 tak dodatkowo do dr Joanny na Ułańska pokazać jak mały rośnie, a 30 mamy połówkowe. Przed połówkowymi chce zrobić pakiet 2 trymestru plus progesteron (bo zejdę z leków 3 dni prędzej) i toxoplazmoza i tsh, by mieć wyniki na badnia.

    A jak idziemy 17.10 to już nie będę nic robić :)


    Dr Joanna bardzo się ucieszy 🙂 Koleżanka była podziękować również przechodziła do swojej Pani dr .

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 13 września 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    😂

    U mnie CC w poniedziałek ciśnienia coraz wyższe w 38 tc rozwiązujemy ciążę jestem jedną z nielicznych osób która obawia się CC z osobą towarzyszącą dla mnie to jednak operacja dużo rzeczy może się wydarzyć do tego mąż na sali no ale jedziemy razem 🙂


    Szczęśliwego rozwiązania 😘

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 13 września 2025, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Hej, powiedzcie mi czy Wy też co wizytę robicie badania? Na 1 wizytę praktycznie te wszystkie wirusowe i mocz, glukoza, morfologia plus cytologia teraz na kolejną wizytę sam mocz, na kolejną mocz i morfologia 😆
    Przepraszam że tak wypytuję ale to moja 1 ciąża i jestem zielona 🤭

    Spokojnego weekendu dziewczyny 😘


    Tak 🙂 W moim przypadku im ciąża była bardziej zaawansowana zwiększała się częstotliwość różnych badań.Badanie ogólne moczu na każdą wizytę.

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
‹‹ 237 238 239 240 241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ