Marta 5689 wrote:
Hej

Czy któraś z Was korzystała z zabiegu IN VITRO w Poznaniu w szpitalu przy Polnej?
Czy możecie podzielić się swoimi opiniami, spostrzeżeniami?
Szczególnie może ktoś korzystał z dofinansowania miejskiego.
Ja na razie jestem na etapie kontaktów oczywiście z lekarzem i Paniami z recepcji (które są rewelacyjnie, przemiłe i bardzo pomocne)
Czy któraś z Was leczyła się u Pani profesor Banaszewskiej?
Czy może podzielić się wrażeniami?
Pozdrawiam
Będę wdzięczna

Pozdrawiam
Nie korzystałam akurat z Polnej, ale trzymam mocno kciuki za Waszą drogę ❤️ My przed procedurą skupiliśmy się też na przygotowaniu organizmu.Lekarz zwracał uwagę, że odpowiednia suplementacja może wspierać jakość komórek rozrodczych przed in vitro. Ja stosowałam Miovelia PRO, dodatkowo oboje braliśmy Koenzym Q10 PRO z mężem.