X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Aaasas Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 grudnia 2022, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy robiłyście wlew z osocza? Jak to wygląda? Czy jest skuteczne? Czytałam, że robi się to w przypadku problemów z endometrium. A jeśli endometrium jest ok, to czy są inne przesłanki, aby to wykonać?

  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaasas wrote:
    Cześć. Czy robiłyście wlew z osocza? Jak to wygląda? Czy jest skuteczne? Czytałam, że robi się to w przypadku problemów z endometrium. A jeśli endometrium jest ok, to czy są inne przesłanki, aby to wykonać?


    Cześć ja miałam

    To chwile trwa i wygląda podobnie jak by był przeprowadzony transfer,ja nie mam problemu z endo

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Cześć ja miałam

    To chwile trwa i wygląda podobnie jak by był przeprowadzony transfer,ja nie mam problemu z endo


    Mi powiedziano że też zmniejsza odrzucenie zarodka

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 1 stycznia 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku 🍾🥂spełnienia marzeń

    Pucz, Blanka31 lubią tę wiadomość

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 151 76

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Za tydzień idę do INVIMEDU Poznań z mężem na kwalifikacje do in vitro z dofinansowaniem ( dr Sroka). Zastanawiam się nad Polna dr Pawelczykiem. Możecie tego lekarza polecić ? Jesteśmy już przeorani po tysiącach lekarzy ( ponad 4 lata starań) i nie wiem która klinikę wybrać :(

    Mąż ma słabe nasienie.

    Dzięki!
    Marta

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Cześć dziewczyny! Za tydzień idę do INVIMEDU Poznań z mężem na kwalifikacje do in vitro z dofinansowaniem ( dr Sroka). Zastanawiam się nad Polna dr Pawelczykiem. Możecie tego lekarza polecić ? Jesteśmy już przeorani po tysiącach lekarzy ( ponad 4 lata starań) i nie wiem która klinikę wybrać :(

    Mąż ma słabe nasienie.

    Dzięki!
    Marta


    Hej ja właśnie przeszłam z invimed na wlasnie Polna w invimed byłam u doc S. A na Polnej u Prof. Pawelczyka obecnie skończony 16 tydz i ja jestem zadowolona,czasami się wkurzałam że nie odpisuje na eski czy się spóźnia,ale wiadomo on jeszcze pracuje na oddziale i zawsze może coś wypaść. Mój mąż też ma słabe nasienie ale Prof. Zlecił dodatkowe badania, techniki itp co w invimed tego wszystkiego nie miałam.
    Ale wiadomo decyzję musicie sami podjąć poczytaj w necie opinie. Życzę powodzenia

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Hej ja właśnie przeszłam z invimed na wlasnie Polna w invimed byłam u doc S. A na Polnej u Prof. Pawelczyka obecnie skończony 16 tydz i ja jestem zadowolona,czasami się wkurzałam że nie odpisuje na eski czy się spóźnia,ale wiadomo on jeszcze pracuje na oddziale i zawsze może coś wypaść. Mój mąż też ma słabe nasienie ale Prof. Zlecił dodatkowe badania, techniki itp co w invimed tego wszystkiego nie miałam.
    Ale wiadomo decyzję musicie sami podjąć poczytaj w necie opinie. Życzę powodzenia

    PROF Pawelczyk nie pracuje już na oddziale, od sierpnia odział został całkowicie zamknięty, sam też wysyła pacjentki jak cc do kogoś innego na oddział, ale dokladnienie wiem na jaki.

    4.07. 2022 jest ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    PROF Pawelczyk nie pracuje już na oddziale, od sierpnia odział został całkowicie zamknięty, sam też wysyła pacjentki jak cc do kogoś innego na oddział, ale dokladnienie wiem na jaki.


    O kurczaki nie wiedziałam 😉

    To już nie będzie się spóźniać 🤣🤣🤣

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 151 76

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    PROF Pawelczyk nie pracuje już na oddziale, od sierpnia odział został całkowicie zamknięty, sam też wysyła pacjentki jak cc do kogoś innego na oddział, ale dokladnienie wiem na jaki.

    Dziewczyny a czy to znaczy że dr Pawelczyk nie pracuje już na Polnej i nie będzie prowadził in vitro ?
    A mogłybyście podpowiedzieć czy korzystałyście z dofinansowania z UM Poznań ?
    Idziemy na pierwszą wizytę kwalifikacyjna do INVIMED 10.01.23 i się bardzo zastanawiam nad zmianą na dr Pawelczyka ale nie wiem czy nadal pracuje na Polnej :( pomóżcie biednej jeśli coś wiecie ❤️

    Buziaki, Marta

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Blanka31 Przyjaciółka
    Postów: 70 39

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zadzwonić i dopytać. Panie są przemiłe, więc pomogą.

    Ja korzystałam z dofinansowania dla woj. Wielkopolskiego.
    Wcześniej byłam w innej klinice i tu na Polnej udało nam się uzyskać więcej zarodków i ciąże która rozwija się prawidłowo. Prowadził mnie profesor Pawelczyk, ku mojemu zdziwieniu "zabrał" się za nas od razu. Na pierwszej wicycie otrzymaliśmy informację o dofinansowaniu i wyszłam rozpisana suplementacją, a od kolejnego cyklu zaczynałam stymulację. Moim zdaniem profesor ma ogrom wiedzy i doświadczenia.

    Każdy przypadek jest inny, a każdy któremu się udało będzie polecał.

    Trzymam kciuki 🤞

    ........ lubi tę wiadomość

    ♀️Endometrioza, Niedoczynność tarczycy, LUF
    ♂️ Morfologia 3%, fragmentacja 21%

    🔸05.2020 pierwszy cykl stymulowany: clo+ovitrelle+duphaston+glucophage // ⚠️LUF
    🔸10.2020 HSG - jajowody drożne

    🔸11.2021 start długi protokół IVF – ICSI: 💉8 komórek - 6 dojrzałych - 5 zapłodnionych - 2 blastki
    🔸12.2021 ET ❌
    🔸03.2022 FET ✅ [7tc - krwiak; 9tc poronienie zatrzymane💔]

    🔺06.2022 start długi protokół IVF ICSI: 💉 9 komórek - 7 dojrzałych - 6 zapłodnionych - 4 blastki
    🔺07.2022 ET 5.1.1
    (10dpt - betaHCG 224; 13 dpt - betaHCG 606; 18 dpt - betaHCG 3996) 30dpt - 7w - ❤️ CRL 9,42 mm; 11+1w - ❤️ CRL 4,23 cm; 12+6w - prenatalne-ok; 16w - 152g; 19+6w - 300g; 21+4 połówkowe - ok, 435g ♀️; 24w - 671g; 27+6w - 1198g; 34w - 2458g; 36w - 3080g; 37w - 3203g: 38w - 3350g; 38+4 - 👶
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Dziewczyny a czy to znaczy że dr Pawelczyk nie pracuje już na Polnej i nie będzie prowadził in vitro ?
    A mogłybyście podpowiedzieć czy korzystałyście z dofinansowania z UM Poznań ?
    Idziemy na pierwszą wizytę kwalifikacyjna do INVIMED 10.01.23 i się bardzo zastanawiam nad zmianą na dr Pawelczyka ale nie wiem czy nadal pracuje na Polnej :( pomóżcie biednej jeśli coś wiecie ❤️

    Buziaki, Marta

    Mnie nie prowadzi więc się nie wypowiem dokładnie, teraz jest dużo zmian na Polnej , Profesorowie odchodzą na emerytury , nie wiem jak z Prof Pawelczykiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2023, 23:09

    4.07. 2022 jest ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Dziewczyny a czy to znaczy że dr Pawelczyk nie pracuje już na Polnej i nie będzie prowadził in vitro ?
    A mogłybyście podpowiedzieć czy korzystałyście z dofinansowania z UM Poznań ?
    Idziemy na pierwszą wizytę kwalifikacyjna do INVIMED 10.01.23 i się bardzo zastanawiam nad zmianą na dr Pawelczyka ale nie wiem czy nadal pracuje na Polnej :( pomóżcie biednej jeśli coś wiecie ❤️

    Buziaki, Marta


    Jak byłam w grudnia na prenatalnych na Polnej to Prof. P był, to jest nr do położnych na Polnej możesz zadzwonić i się upewnić 61841 94 59


    Ja też korzystałam z dofinansowania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2023, 07:55

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 151 76

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzwoniłam na Polną i mam w poniedziałek wizytę kwalifikacyjną u dr Pawelczyka. Do Motimed do dr Pawelczyka na wizytę prywatną też już się zapisałam. Mam nadzieję że będzie dobrze ❤️ dziękuje wam !

    P.S. Panie przemiłe na Polnej.

    Marta

    Blanka31, ........ lubią tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Dziewczyny, dzwoniłam na Polną i mam w poniedziałek wizytę kwalifikacyjną u dr Pawelczyka. Do Motimed do dr Pawelczyka na wizytę prywatną też już się zapisałam. Mam nadzieję że będzie dobrze ❤️ dziękuje wam !

    P.S. Panie przemiłe na Polnej.

    Marta


    Super ze tak szybko

    Oj tak Panie są tam bardzo mile szczególnie P.Monika

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    To do montimedu teraz trzeba też się odrazu umawiać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2023, 15:04

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 151 76

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    To do montimedu teraz trzeba też się odrazu umawiać?
    Ja umówiłam termin bo tam się długo czeka. Nie wiem co powie lekarz na wizycie a termin już będzie czekał :)
    Raz byłam w Motimed u dr Pawelczyka i wtedy prosił żeby mąż brał zapisane leki, zrobił badanie, w tym czasie złożyć dokumenty o dofinansowanie i mieliśmy wrócić z wynikami na prywatną wizytę. Ale to było rok temu - nie byłam pewna in vitro, mąż miał delegacje i się rozeszło po kościach : ) teraz jestem pewna i działamy ❤️

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Ja umówiłam termin bo tam się długo czeka. Nie wiem co powie lekarz na wizycie a termin już będzie czekał :)
    Raz byłam w Motimed u dr Pawelczyka i wtedy prosił żeby mąż brał zapisane leki, zrobił badanie, w tym czasie złożyć dokumenty o dofinansowanie i mieliśmy wrócić z wynikami na prywatną wizytę. Ale to było rok temu - nie byłam pewna in vitro, mąż miał delegacje i się rozeszło po kościach : ) teraz jestem pewna i działamy ❤️


    Tak są długie terminy ale warto 😉

    Będę trzymać 🤞🤞🤞 za was

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Marylkaa Znajoma
    Postów: 27 4

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Cześć dziewczyny! Za tydzień idę do INVIMEDU Poznań z mężem na kwalifikacje do in vitro z dofinansowaniem ( dr Sroka). Zastanawiam się nad Polna dr Pawelczykiem. Możecie tego lekarza polecić ? Jesteśmy już przeorani po tysiącach lekarzy ( ponad 4 lata starań) i nie wiem która klinikę wybrać :(

    Mąż ma słabe nasienie.

    Dzięki!
    Marta

    Swego czasu byłam u dr Sroki, jakoś czułam, że to nie to, choć pewnie to też dobry specjalista. Poszłam do Profesora Pawelczyka i nie żałuję. W październiku ruszyliśmy z tematem... dziś mam polrocznego synka :) Profesor to cudowny człowiek i świetny specjalista. Moja ciąża była przez cały czas zagrożona, nigdy nie zostawił mnie w potrzebie. Walczył o mojego malucha. Wiele osób pisze, że profesor nie odpisuje na sms itp. Powiem tyle - jeśli sprawa jest pilna odpisuje lub od razu oddzwania. Musisz wybrać lekarza, któremu w pełni zaufacie. Ja czułam, że Profesor, wie co robi. Leżałam u profesora na oddziale łącznie 4 miesiące. Ciągły strach, miny wielu lekarzy, którzy ciągle podkreślali, że nie wiadomo, co będzie, mam wrażenie, że tylko Profesor wierzył w pozytywne rozwiązanie. Wszystkie decyzje Profesora były trafne. Urodziłam zdrowego, cudownego chłopca, który na drugie imię ma Leszek :)

    ........, Blanka31 lubią tę wiadomość

  • Martulek Ekspertka
    Postów: 151 76

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marylkaa wrote:
    Swego czasu byłam u dr Sroki, jakoś czułam, że to nie to, choć pewnie to też dobry specjalista. Poszłam do Profesora Pawelczyka i nie żałuję. W październiku ruszyliśmy z tematem... dziś mam polrocznego synka :) Profesor to cudowny człowiek i świetny specjalista. Moja ciąża była przez cały czas zagrożona, nigdy nie zostawił mnie w potrzebie. Walczył o mojego malucha. Wiele osób pisze, że profesor nie odpisuje na sms itp. Powiem tyle - jeśli sprawa jest pilna odpisuje lub od razu oddzwania. Musisz wybrać lekarza, któremu w pełni zaufacie. Ja czułam, że Profesor, wie co robi. Leżałam u profesora na oddziale łącznie 4 miesiące. Ciągły strach, miny wielu lekarzy, którzy ciągle podkreślali, że nie wiadomo, co będzie, mam wrażenie, że tylko Profesor wierzył w pozytywne rozwiązanie. Wszystkie decyzje Profesora były trafne. Urodziłam zdrowego, cudownego chłopca, który na drugie imię ma Leszek :)
    Dzięki za wasze historie i gratuluję sukcesu :) raz byłam na wizycie u dr Pawelczyka i zrobił na mnie dobre wrażenie. To będzie nasze pierwsze in vitro - dlatego szukałam wszędzie opinii jaka klinika / szpital. Wybieram Polną : )
    To są mega trudne decyzje - to nie pójście po bułki do sklepu - patrząc na historię innych wierzę że może i do nas los się uśmiechnie :) a jednak zaufany lekarz to mniej stresu a przy latach niepłodności ma to ogromne znaczenie 🙏 Podziwiam za upór staraczki 👏
    Ja już czasami myśle, że mnie stres wykończy przy tej niesprawiedliwej walce 🙃

    ........ lubi tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2174 3107

    Wysłany: 9 stycznia 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek i jak wizyta wszystko ok

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ