X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Kulka Ekspertka
    Postów: 178 110

    Wysłany: 12 lutego 2023, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    To zależy, w centrum mini histeroskopii, przyjęcie rano, wyjście po 15 mniej więcej w znieczuleniu miejscowym, jesteś świadoma podczas zabiegu, na innych oddziałach z dwa/trzy dni jak pod narkozą zależy, jakie teraz terminy niestety nie wiem i też zależy od lekarza
    A od czego zależy czy to będzie w centrum mini histeroskopii (nawet nie wiedziałam że coś takiego jest) czy na innym oddziale? Wolałabym wyjść tego samego dnia 🙈Wizytę miałam w budynku D i mam czekać na telefon... Minął już miesiąc i cisza... 😏 Kocham NFZ...

    👩🏼 34l 🧔🏻‍♂️41l
    Starania od 2020r🥰

    Stymulacja lamettą - styczeń 2021r cb 😔

    1 procedura in vitro IMSI (zapłodniono 6 komórek) :
    🔹3BB z 5 doby - bhcg <1,10❌
    🔹4BB z 6 doby 11tc zabieg łyżeczkowania (serduszko przestało bić) 👼😭
    🔹4BB z 5 doby bhcg ?❌
    🔹4BB z 5 doby bhcg <2,30❌

    ona:
    - AMH 2,78ng/mL
    -mutacja C677T heterozygota
    - mutacja A1298C heterozygota
    - trombofilia
    - ANA profil 1- ujemny
    -polimorfizm 4g/5g -wykazano obecność
    - histeroskopia - wszystko ok ✅
    - endometrium - wzorowe✅

    on:
    -plemniki 100% wady główki (pogorszenie wyników po rocznej suplementacji) 😔

    2 procedura in vitro ICSI ( zapłodniono 9 komórek):
    -z 5 doby mamy 2x4AB i 4BB
    -z 6 doby mamy 4BB
    ❄️❄️❄️❄️
    Kolejne badania :
    🔹KIR bx
    Zmiana immunologa
    🔹Komórki NK
    🔹Cytokiny test CBA

    Niech się stanie wreszcie cud... 🙏
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 13 lutego 2023, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulka wrote:
    A od czego zależy czy to będzie w centrum mini histeroskopii (nawet nie wiedziałam że coś takiego jest) czy na innym oddziale? Wolałabym wyjść tego samego dnia 🙈Wizytę miałam w budynku D i mam czekać na telefon... Minął już miesiąc i cisza... 😏 Kocham NFZ...

    Tak dokładnie się nie orientuje, w centrum histeroskopii robią to tylko lekarze z jednego oddziału, ale warto, szybciej się dochodzi do siebie niż przy znieczuleniu ogólnym, miałam tylko prywatnie w gabinecie u lekarza, wieczorem już normalnie brałam prysznic i wszystko.

  • Kulka Ekspertka
    Postów: 178 110

    Wysłany: 13 lutego 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Tak dokładnie się nie orientuje, w centrum histeroskopii robią to tylko lekarze z jednego oddziału, ale warto, szybciej się dochodzi do siebie niż przy znieczuleniu ogólnym, miałam tylko prywatnie w gabinecie u lekarza, wieczorem już normalnie brałam prysznic i wszystko.
    Ok dziękuję bardzo, przedzwonię tam i się wszystkiego wypytam 😊

    👩🏼 34l 🧔🏻‍♂️41l
    Starania od 2020r🥰

    Stymulacja lamettą - styczeń 2021r cb 😔

    1 procedura in vitro IMSI (zapłodniono 6 komórek) :
    🔹3BB z 5 doby - bhcg <1,10❌
    🔹4BB z 6 doby 11tc zabieg łyżeczkowania (serduszko przestało bić) 👼😭
    🔹4BB z 5 doby bhcg ?❌
    🔹4BB z 5 doby bhcg <2,30❌

    ona:
    - AMH 2,78ng/mL
    -mutacja C677T heterozygota
    - mutacja A1298C heterozygota
    - trombofilia
    - ANA profil 1- ujemny
    -polimorfizm 4g/5g -wykazano obecność
    - histeroskopia - wszystko ok ✅
    - endometrium - wzorowe✅

    on:
    -plemniki 100% wady główki (pogorszenie wyników po rocznej suplementacji) 😔

    2 procedura in vitro ICSI ( zapłodniono 9 komórek):
    -z 5 doby mamy 2x4AB i 4BB
    -z 6 doby mamy 4BB
    ❄️❄️❄️❄️
    Kolejne badania :
    🔹KIR bx
    Zmiana immunologa
    🔹Komórki NK
    🔹Cytokiny test CBA

    Niech się stanie wreszcie cud... 🙏
  • Nowa Koleżanka Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 21 lutego 2023, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, może któraś u prof P. też ma te rzeczy do transferu, a mi zostały więc chętnie odsprzedam:
    Proxeed woman saszetki 17 szt, data przydatności 07/2023 - 40 zł +kw
    Encortolon 5mg 28 tabletek data przydatności 01.2026 - 8 zł + kw

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2023, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , czy któraś z Was miała doświadczenia w roku 2022 lub 2023 z in vitro na Polnej ? 🤔 jestem ciekawa Waszych opinii - ja na chwile obecna jestem zaraz przed transferem

  • Olii Koleżanka
    Postów: 71 8

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa Koleżanka wrote:
    Hej dziewczyny, może któraś u prof P. też ma te rzeczy do transferu, a mi zostały więc chętnie odsprzedam:
    Proxeed woman saszetki 17 szt, data przydatności 07/2023 - 40 zł +kw
    Encortolon 5mg 28 tabletek data przydatności 01.2026 - 8 zł + kw
    Zapraszam do przyjaciółek, jestem zainteresowana proxeed woman, jeszcze dostępne?

    Nowa Koleżanka lubi tę wiadomość

  • Kashanka89 Przyjaciółka
    Postów: 71 104

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olii wrote:
    Zapraszam do przyjaciółek, jestem zainteresowana proxeed woman, jeszcze dostępne?


    Jakbyś jeszcze potrzebowała więcej proxeedu to mam 15 szt. Data ważności 07.2023.

    25.11.2019r. - IVF transfer (1 blastka 3.3.3)
    20.07.2020r. - Leon
    26.05.2022r. IVF transfer moruli - nieudany

    01.07. 2022 24dc beta HCG 20
    04.07.2022 27dc beta HCG 192
    06.07.2022 29dc beta HCG 527
  • Kashanka89 Przyjaciółka
    Postów: 71 104

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze mam do sprzedania

    Luteina 100mg 60 TAB. (1op.) 04.2025

    Luteina 200mg 30 TAB. (3op.) 08.2025

    Gonapeptyl Daily- 6 strzykawek 05.2024

    Utrogestan 200mg 15 TAB. (1op.) 11.2024

    25.11.2019r. - IVF transfer (1 blastka 3.3.3)
    20.07.2020r. - Leon
    26.05.2022r. IVF transfer moruli - nieudany

    01.07. 2022 24dc beta HCG 20
    04.07.2022 27dc beta HCG 192
    06.07.2022 29dc beta HCG 527
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 152 76

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam dziś info, że dostaliśmy dofinansowanie na Polnej 🥰 17.03 mam scraching a w następnym cyklu punkcja i transfer :)

    ........, Blanka31 lubią tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2185 3114

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Ja dostałam dziś info, że dostaliśmy dofinansowanie na Polnej 🥰 17.03 mam scraching a w następnym cyklu punkcja i transfer :)


    No to extra trzymam 🤞🤞🤞 a idziesz długim czy krótkim protokołem

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Olii Koleżanka
    Postów: 71 8

    Wysłany: 2 marca 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kashanka89 wrote:
    Jakbyś jeszcze potrzebowała więcej proxeedu to mam 15 szt. Data ważności 07.2023.
    Chetnie :) zapraszam do przyjaciółek i na prv.

  • Martulek Ekspertka
    Postów: 152 76

    Wysłany: 2 marca 2023, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    No to extra trzymam 🤞🤞🤞 a idziesz długim czy krótkim protokołem

    Długim :) teraz biorę suplementy, letrox rano, acard, encorton po śniadaniu a od 21dc Gonapeptyl w zastrzykach. Potem straching, miesiączka i jedziemy z tematem 💪
    Nie wiem nawet jak to będzie wyglądało 🤣 zobaczymy w praniu.

    Buziaki ! Marta

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Nowa Koleżanka Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 4 marca 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olii wrote:
    Zapraszam do przyjaciółek, jestem zainteresowana proxeed woman, jeszcze dostępne?
    Przyjęłam i napisałam wiadomość, dostępne :)

  • Nowa Koleżanka Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 4 marca 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Hej dziewczyny , czy któraś z Was miała doświadczenia w roku 2022 lub 2023 z in vitro na Polnej ? 🤔 jestem ciekawa Waszych opinii - ja na chwile obecna jestem zaraz przed transferem
    Hej:)
    Ja podeszłam do transferu w zeszłym roku w sierpniu. Jestem zadowolona z podejścia do pacjenta, czułam się zaopiekowana, mimo, że musialam się na swoją kolej często naczekac ;) decyzja o podejściu do invitro była konsekwencja wcześniejszych 4 lat starań i 4 nieudanych inseminacji. Kiedy po majowej laparoskopii i histeroskopii usłyszałam od prof P, że on zaleca invitro bo naturalnie raczej bez szans (wątpliwa drożność jajowodów), zaufałam, stosowałam się do planu profesora i tym sposobem podejście na początku sierpnia. Stymulacja przeszła dobrze, wyhodowałam 8 jaj, zapłodniły się 4 jednak do dnia transferu przetrwal tylko jeden. Bez wielkich nadziei podeszłam do zabiegu, wiedziałam że to będzie jedyny, że albo się uda albo trudno, nie miałabym siły i funduszy by walczyć dalej. Na szczęście udało się i obecnie jestem w 33 tc, czekam na ukochana córeczkę :)
    Ogólnie jeśli chodzi o Polna, to trzeba się naczekac i uzbroić w cierpliwość, jakieś kanapki i może książkę 😉 ale też nie miałam podejścia że jestem pepkiem świata, zdawałam sobie sprawę że mają wiele pacjentek i każda z nas jest dla nich ważna, każda ma za sobą nieciekawa przeszlosc związana ze staraniami, więc przyjmowałam tamtejszy oczekujący styl jako coś normalnego. Życzę powodzenia i trzymam kciuki :)

    ........ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2023, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Ja dostałam dziś info, że dostaliśmy dofinansowanie na Polnej 🥰 17.03 mam scraching a w następnym cyklu punkcja i transfer :)


    Gratulacje 😍😍
    Pamiętaj nie stresuj się przed tym strachingiem- ja się naczytałam ze to boli 😂 a było wręcz przeciwnie , podeszłam do tego „ rozluźniona „ i nawet nie poczułam kiedy „coś” było robione . I tylko zapytałam „już po ?!” To wszystko brzmiało tak boleśnie , ani nic nie poczułam 😉

    ........ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2023, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa Koleżanka wrote:
    Hej:)
    Ja podeszłam do transferu w zeszłym roku w sierpniu. Jestem zadowolona z podejścia do pacjenta, czułam się zaopiekowana, mimo, że musialam się na swoją kolej często naczekac ;) decyzja o podejściu do invitro była konsekwencja wcześniejszych 4 lat starań i 4 nieudanych inseminacji. Kiedy po majowej laparoskopii i histeroskopii usłyszałam od prof P, że on zaleca invitro bo naturalnie raczej bez szans (wątpliwa drożność jajowodów), zaufałam, stosowałam się do planu profesora i tym sposobem podejście na początku sierpnia. Stymulacja przeszła dobrze, wyhodowałam 8 jaj, zapłodniły się 4 jednak do dnia transferu przetrwal tylko jeden. Bez wielkich nadziei podeszłam do zabiegu, wiedziałam że to będzie jedyny, że albo się uda albo trudno, nie miałabym siły i funduszy by walczyć dalej. Na szczęście udało się i obecnie jestem w 33 tc, czekam na ukochana córeczkę :)
    Ogólnie jeśli chodzi o Polna, to trzeba się naczekac i uzbroić w cierpliwość, jakieś kanapki i może książkę 😉 ale też nie miałam podejścia że jestem pepkiem świata, zdawałam sobie sprawę że mają wiele pacjentek i każda z nas jest dla nich ważna, każda ma za sobą nieciekawa przeszlosc związana ze staraniami, więc przyjmowałam tamtejszy oczekujący styl jako coś normalnego. Życzę powodzenia i trzymam kciuki :)


    Jejku.. gratulacje 🥰
    Ja mam 3 lata starań .. 2 histeroskopie, laparoskopię i hsg. I wszystko miałam robione właśnie na Polnej. Tam mnie zdiagnozowali. Niestety u mnie w małej wiosce lekarze nie spotykali się z taki „ przypadkami „ jak mój i nie wiedzieli co robić. Tylko słyszałam „ proszę się nie stresować i przestać skupiać się tylko na jednym to na pewno się uda”. Tyle rad od lekarzy usłyszałam kiedy TO robić, ze po jakimś czasie się poddałam. Zapisałam się na kolejną kontrole po wszystkich zabiegach i tam od Pani doktor ( nie pamietam nazwiska nawet bo miała zastępstwo ) dowiedziałam się ostatecznie - IVF. I podkreśliła koniecznie, ze mam się udać do profesora P. I tak oto jestem- 9 zarodków z czego 6 zdrowych i zapłodnionych.
    A jedyne o czym marze na tegoroczny dzień kobiet , żeby transfer się przyjął.
    Ściskam Cię mocno 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2023, 19:05

    ........ lubi tę wiadomość

  • Martulek Ekspertka
    Postów: 152 76

    Wysłany: 4 marca 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Gratulacje 😍😍
    Pamiętaj nie stresuj się przed tym strachingiem- ja się naczytałam ze to boli 😂 a było wręcz przeciwnie , podeszłam do tego „ rozluźniona „ i nawet nie poczułam kiedy „coś” było robione . I tylko zapytałam „już po ?!” To wszystko brzmiało tak boleśnie , ani nic nie poczułam 😉
    Dzięki dziewczyny ! Damy radę ! ❤️

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Aaasas Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 marca 2023, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo proszę o informację do którego tygodnia ciąży brałyście acard i encortolon. Jestem na końcówce 5 tygodnia. Niestety kontakt z moim prowadzącym jest utrudniony, a wizytę mam za ponad 2 tygodnie.

    Ps Kiedy robiłyście pierwsze badanie? Na Polnej czy już u docelowego lekarza prowadzącego ciążę?

  • ........ Autorytet
    Postów: 2185 3114

    Wysłany: 5 marca 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa Koleżanka wrote:
    Hej:)
    Ja podeszłam do transferu w zeszłym roku w sierpniu. Jestem zadowolona z podejścia do pacjenta, czułam się zaopiekowana, mimo, że musialam się na swoją kolej często naczekac ;) decyzja o podejściu do invitro była konsekwencja wcześniejszych 4 lat starań i 4 nieudanych inseminacji. Kiedy po majowej laparoskopii i histeroskopii usłyszałam od prof P, że on zaleca invitro bo naturalnie raczej bez szans (wątpliwa drożność jajowodów), zaufałam, stosowałam się do planu profesora i tym sposobem podejście na początku sierpnia. Stymulacja przeszła dobrze, wyhodowałam 8 jaj, zapłodniły się 4 jednak do dnia transferu przetrwal tylko jeden. Bez wielkich nadziei podeszłam do zabiegu, wiedziałam że to będzie jedyny, że albo się uda albo trudno, nie miałabym siły i funduszy by walczyć dalej. Na szczęście udało się i obecnie jestem w 33 tc, czekam na ukochana córeczkę :)
    Ogólnie jeśli chodzi o Polna, to trzeba się naczekac i uzbroić w cierpliwość, jakieś kanapki i może książkę 😉 ale też nie miałam podejścia że jestem pepkiem świata, zdawałam sobie sprawę że mają wiele pacjentek i każda z nas jest dla nich ważna, każda ma za sobą nieciekawa przeszlosc związana ze staraniami, więc przyjmowałam tamtejszy oczekujący styl jako coś normalnego. Życzę powodzenia i trzymam kciuki :)


    Ja też w sierpniu podchodziłam do transferu ale ciąża biochemiczna,drugi w październiku obecnie 24 tydz. Też od Prof. P

    Do opieki nie mogę się doczepić położne i lekarze super,fakt trochę się czekało na swoją kolej ale mam takie same zdanie jak ty że nie byłyśmy tam same.

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2185 3114

    Wysłany: 5 marca 2023, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaasas wrote:
    Bardzo proszę o informację do którego tygodnia ciąży brałyście acard i encortolon. Jestem na końcówce 5 tygodnia. Niestety kontakt z moim prowadzącym jest utrudniony, a wizytę mam za ponad 2 tygodnie.

    Ps Kiedy robiłyście pierwsze badanie? Na Polnej czy już u docelowego lekarza prowadzącego ciążę?


    Encortolon na własną rękę do 12 tc stopniowo schodzą z dawki,acard do chwili obecnej

    Jakie badania? Chodzi tobie o pierwsza wizytę potwierdzająca ciążę jak tak to możesz iść do lekarza który cie prowadził przed ivf lub wybrać sobie nowego,albo tak jak ja zostać przy tym co prowadził ivf na Polnej tylko ze już prywatnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2023, 13:31

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ