X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 17 marca 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sprawdziłam w necie ile kosztuje mniej więcej moja recepta do stymulacji i wyszło mi 4.000 zł xD jestem w szoku 🤣

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2204 3122

    Wysłany: 17 marca 2023, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Właśnie sprawdziłam w necie ile kosztuje mniej więcej moja recepta do stymulacji i wyszło mi 4.000 zł xD jestem w szoku 🤣


    O kurka ,To nie masz refundacji na leki ?

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 17 marca 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Właśnie sprawdziłam w necie ile kosztuje mniej więcej moja recepta do stymulacji i wyszło mi 4.000 zł xD jestem w szoku 🤣

    Dziewczyny, może głupie pytanie ale jeżeli mam na recepcie R jak refundacja to za zastrzyki do refundacji zapłacę kwotę ryczałtu do wysokości limitu na dany lek czy 100%? Jestem zielona 🤯 Bemfola i Mensinorum na recepcie

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 17 marca 2023, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Dziewczyny, może głupie pytanie ale jeżeli mam na recepcie R jak refundacja to za zastrzyki do refundacji zapłacę kwotę ryczałtu do wysokości limitu na dany lek czy 100%? Jestem zielona 🤯 Bemfola i Mensinorum na recepcie[/QUOTE

    Zapłacę cenę po refundacji - nie jest źle :) Panikara ze mnie 🤪

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2204 3122

    Wysłany: 17 marca 2023, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz refundację 🤪😉 to za te leki zapłacisz grosze w porównaniu do normalnej ceny ja chyba jak dobrze pamiętam to 400zl czy 500zl płaciłam a normalnie prawie 5tys wychodziło

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2023, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    I jak wynik? 💋
    Ja po scrachingu - szybko i bezboleśnie. Po miesiączce badanie LH, E2 i dopiero stymulacja i monitoring :)
    Zapytałam dziewczyn z pokoju jak wygląda kwestia finansowa z dofinansowaniem i jestem w szoku, że poza dof 5.000 z UM dopłacimy tylko 1745 zł xD byłam przygotowana na więcej 🤣 dziewczyny, miałyście zwykle IVF czy ICSI ? Doktor o tym decydował ? Dzięki ! Życze powodzenia 😍

    Hm.. wynik zagadka 12.1. Co to znaczy ? Czy się udało ? Nie wiem😪 9 dzień po transferze dzisiaj.. chyba jutro powtórzę

  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 17 marca 2023, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Hm.. wynik zagadka 12.1. Co to znaczy ? Czy się udało ? Nie wiem😪 9 dzień po transferze dzisiaj.. chyba jutro powtórzę

    Powtórz jutro ! Trzymamy kciuki ❤️

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 21 marca 2023, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny u was :) ja dziś 1 dzień miesiączki, nie mogę się doczekać następnych dni ❤️ 7dc idę na krew i jak wyniki będą ok to stymulacja to punkcji od następnego dnia :) teraz tylko zastrzyk rano z Gonapeptyl + witaminy

    ........, Blanka31 lubią tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Jak tam dziewczyny u was :) ja dziś 1 dzień miesiączki, nie mogę się doczekać następnych dni ❤️ 7dc idę na krew i jak wyniki będą ok to stymulacja to punkcji od następnego dnia :) teraz tylko zastrzyk rano z Gonapeptyl + witaminy


    Super wiadomości 😍😍 powodzenia !! Ja już przeszłam to wszystko , chociaż byłam przekonana , ze cały proces in vitro zajmuje kilka miesięcy.. a tu niecałe 2 miesiące i czekasz na wynik 🤣
    Ja jutro idę powtórzyć betę, równo 14 dni po transferze. Robiłam w 9 dniu ale niestety wynik nic nie wskazywał.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak teraz idzie cała procedura dalej ?
    Niestety 1 próba się nie powiodła 😢 - co teraz ? Jak to wyglada ?
    Z tym dofinansowaniem 5 tys. Jest do 3 prób , ale wiadomo są zamrożone to jak wychodzi kosztowo?

  • ........ Autorytet
    Postów: 2204 3122

    Wysłany: 22 marca 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak teraz idzie cała procedura dalej ?
    Niestety 1 próba się nie powiodła 😢 - co teraz ? Jak to wyglada ?
    Z tym dofinansowaniem 5 tys. Jest do 3 prób , ale wiadomo są zamrożone to jak wychodzi kosztowo?


    Zarodki masz zamrożone tak

    Jak tak to opłacasz koszt transferu mrożonego zarodka w październiku płaciłam 2076zl nie wiem czy teraz sie nie zmienił cennik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2023, 20:30

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2204 3122

    Wysłany: 22 marca 2023, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po nie udanym transferze musiałam sie umówić do swojego Prof. prywatnie Od ivf i on wszystko mi rozpisał co I jak i przy okazji zrobił scratching endometrium koszt w cenie wizyty

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 23 marca 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak teraz idzie cała procedura dalej ?
    Niestety 1 próba się nie powiodła 😢 - co teraz ? Jak to wyglada ?
    Z tym dofinansowaniem 5 tys. Jest do 3 prób , ale wiadomo są zamrożone to jak wychodzi kosztowo?
    Wspieram i przytulam ❤️🥺

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 23 marca 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak teraz idzie cała procedura dalej ?
    Niestety 1 próba się nie powiodła 😢 - co teraz ? Jak to wyglada ?
    Z tym dofinansowaniem 5 tys. Jest do 3 prób , ale wiadomo są zamrożone to jak wychodzi kosztowo?
    Myślę o Tobie i o nas wszystkich ... tyle oczekiwań, męki i smutku w tych naszych staraniach :( nie jest to proste. Ale chyba to trzeba przeżyć i czekać na na lepszy dzień z wiarą że kiedyś nam się uda. Odpocznij sobie i zrób coś fajnego dla siebie dziś :) Kiedyś się uda ! 💪

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2023, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Wspieram i przytulam ❤️🥺


    Dzięki kochana 😪😪😪😪😪 miałam tyle nadziei

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2023, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Zarodki masz zamrożone tak

    Jak tak to opłacasz koszt transferu mrożonego zarodka w październiku płaciłam 2076zl nie wiem czy teraz sie nie zmienił cennik.


    Tam mam zamrożone jeszcze 2
    Tylko ten koszt transferu nic więcej ? No i pewnie leki jeszcze swoją droga

  • ........ Autorytet
    Postów: 2204 3122

    Wysłany: 23 marca 2023, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Tam mam zamrożone jeszcze 2
    Tylko ten koszt transferu nic więcej ? No i pewnie leki jeszcze swoją droga


    Tak koszt transferu, leki No i wizyta u swojego lekarza

    W razie co pisz prv wysłałam zaproszenie

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 25 marca 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko. Trzeba zrobić badania krwi wirusologiczne przed in vitro. Mam listę. Dodatkowo do wykonania Chlamydia PCR u kobiety i mężczyzny - robiliście te badania na Polnej ? Zastanawiam się jak się umówić w szpitalu na pobranie tego materiału bądź czy nie umówić się w Medicover.
    I pytanko organizacyjne. Kiedy podpisywałyście umowę na in vitro ? W jakim czasie lekarz stwierdził czy np ICSI bądź inne dodatkowe procedury uzupełniające ? Pytam bo nie mam pojęcia :) 7 dnia stymulacji mam się umówić na monitoring z rana i co potem 🤔 kiedy dokumentacja ?

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2023, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Dziewczyny mam pytanko. Trzeba zrobić badania krwi wirusologiczne przed in vitro. Mam listę. Dodatkowo do wykonania Chlamydia PCR u kobiety i mężczyzny - robiliście te badania na Polnej ? Zastanawiam się jak się umówić w szpitalu na pobranie tego materiału bądź czy nie umówić się w Medicover.
    I pytanko organizacyjne. Kiedy podpisywałyście umowę na in vitro ? W jakim czasie lekarz stwierdził czy np ICSI bądź inne dodatkowe procedury uzupełniające ? Pytam bo nie mam pojęcia :) 7 dnia stymulacji mam się umówić na monitoring z rana i co potem 🤔 kiedy dokumentacja ?


    My osobiście robiliśmy wszystkie te badania tam na Polnej , przed któraś z wizyt poprostu poszłam opłacić do okienka na izbie przyjęć i z kwitkiem wróciłam, wszystkie pobierali na miejscu ☺️ kwota trochę powala , ale jak trzeba ..
    Umowa ogólna wstępna jest już na samym początku jak pamietam, a później przed punkcją mieliśmy dużo papierologii do wypełnienia. I wtedy już umowy na przechowywanie zarodków itp.
    Dodatkowe koszty wyszły jeszcze po pobraniu i zapłodnieniu komórek , dali nam taki wykaz jakie badania jeszcze robili dodatkowo, które były do opłacenia

  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 26 marca 2023, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    My osobiście robiliśmy wszystkie te badania tam na Polnej , przed któraś z wizyt poprostu poszłam opłacić do okienka na izbie przyjęć i z kwitkiem wróciłam, wszystkie pobierali na miejscu ☺️ kwota trochę powala , ale jak trzeba ..
    Umowa ogólna wstępna jest już na samym początku jak pamietam, a później przed punkcją mieliśmy dużo papierologii do wypełnienia. I wtedy już umowy na przechowywanie zarodków itp.
    Dodatkowe koszty wyszły jeszcze po pobraniu i zapłodnieniu komórek , dali nam taki wykaz jakie badania jeszcze robili dodatkowo, które były do opłacenia

    super dzięki :)

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ