X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 201 175

    Wysłany: 5 marca 2023, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaasas wrote:
    Bardzo proszę o informację do którego tygodnia ciąży brałyście acard i encortolon. Jestem na końcówce 5 tygodnia. Niestety kontakt z moim prowadzącym jest utrudniony, a wizytę mam za ponad 2 tygodnie.

    Ps Kiedy robiłyście pierwsze badanie? Na Polnej czy już u docelowego lekarza prowadzącego ciążę?

    Ciężko powiedzieć, Profesor Pawelczyk z tego co wiem odstawia po pierwszej dodatniej becie raczej taki jest schemat a to nie jest dobre dla każdej, osobiście bym przeciągnęła, ale to też do konsultacji6z lekarzem acard też różnie ciężko powiedzieć najczęściej do 31/32 ale to też z lekarzem prowadzącym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2023, 13:23

    ........ lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2185 3114

    Wysłany: 5 marca 2023, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Ciężko powiedzieć, Profesor Pawelczyk z tego co wiem odstawia po pierwszej dodatniej becie raczej taki jest schemat a to nie jest dobre dla każdej, osobiście bym przeciągnęła, ale to też do konsultacji6z lekarzem acard też różnie ciężko powiedzieć najczęściej do 31/32 ale to też z lekarzem prowadzącym


    Ja za pierwszym razem odstawiłam przy pierwszej dodatniej becie i biochem (moze to zbieg okolicznosci )a przy drugim właśnie na własną ręke brałam do 12 tc stopniowo schodzą z dawki dzis obecnie 24 tc 🥰

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • ........ Autorytet
    Postów: 2185 3114

    Wysłany: 5 marca 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki widzę że miałaś transfer tak jak ja 2.08 też na Polnej ?

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 201 175

    Wysłany: 5 marca 2023, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Kolorowanki widzę że miałaś transfer tak jak ja 2.08 też na Polnej ?

    Tak tylko w 2021🙈 za jakiś czas wracam po zarodki.

    ........ lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2185 3114

    Wysłany: 5 marca 2023, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Tak tylko w 2021🙈 za jakiś czas wracam po zarodki.


    Aha myślałam że miałyśmy razem 🤭😉

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Nowa Koleżanka Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 6 marca 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Jejku.. gratulacje 🥰
    Ja mam 3 lata starań .. 2 histeroskopie, laparoskopię i hsg. I wszystko miałam robione właśnie na Polnej. Tam mnie zdiagnozowali. Niestety u mnie w małej wiosce lekarze nie spotykali się z taki „ przypadkami „ jak mój i nie wiedzieli co robić. Tylko słyszałam „ proszę się nie stresować i przestać skupiać się tylko na jednym to na pewno się uda”. Tyle rad od lekarzy usłyszałam kiedy TO robić, ze po jakimś czasie się poddałam. Zapisałam się na kolejną kontrole po wszystkich zabiegach i tam od Pani doktor ( nie pamietam nazwiska nawet bo miała zastępstwo ) dowiedziałam się ostatecznie - IVF. I podkreśliła koniecznie, ze mam się udać do profesora P. I tak oto jestem- 9 zarodków z czego 6 zdrowych i zapłodnionych.
    A jedyne o czym marze na tegoroczny dzień kobiet , żeby transfer się przyjął.
    Ściskam Cię mocno 🥰

    U mnie sytuacja z ginekologiem z mojej miejscowości podobna, przeciągał mnie nie wiadomo ile, ale po którejs wizycie powiedziałam że ja już nie mam czasu czekać i że proszę o skierowanie gdzies gdzie zbadają problem i tym sposobem wylądowałam w poradni niepłodności na Polnej :) jeszcze w międzyczasie chodziłam prywatnie to innej Pani ginekolog, ktora dawała mi hormony na podkręcenie owulacji i tak co miesiąc na kontrolę czy owulacja jest (zawsze była), a według hsg która ta Pani wykonała niby jajowody drożne. I tak chodziłam płaciłam za wizyty które nic nie wnosiły, oprócz comiesięcznego rozczarowania. Odpuściłam ta Panią i skupiłam się już tylko na Polnej i jak widać to był dobry wybór :)

    Trzymam mocno kciuki za transfer, niech to będzie najszczęśliwszy dzień kobiet ☺️

  • Nowa Koleżanka Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 6 marca 2023, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaasas wrote:
    Bardzo proszę o informację do którego tygodnia ciąży brałyście acard i encortolon. Jestem na końcówce 5 tygodnia. Niestety kontakt z moim prowadzącym jest utrudniony, a wizytę mam za ponad 2 tygodnie.

    Ps Kiedy robiłyście pierwsze badanie? Na Polnej czy już u docelowego lekarza prowadzącego ciążę?

    Encortolon miałam odstawić po pozytywnej i dobrze przyrastającej becie ok 2 tyg po transferze, Acard biorę do dziś (33tc) i z tego co kojarzę co mówiła moja ginekolog prowadząca to do ok 36 tc będę brać. Badanie potwierdzające ciąże miałam na Polnej, miesiąc po transferze. Później jedna wizytę prywatna u prof P, ale na prowadzenie ciąży się nie zdecydowałam ze względu na koszty i dojazdy. Znalazłam lekarkę, ktora pracuje w szpitalu w którym chce rodzic i to ona prowadzi moja ciąże.

  • Nowa Koleżanka Znajoma
    Postów: 25 17

    Wysłany: 6 marca 2023, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Ja też w sierpniu podchodziłam do transferu ale ciąża biochemiczna,drugi w październiku obecnie 24 tydz. Też od Prof. P

    Do opieki nie mogę się doczepić położne i lekarze super,fakt trochę się czekało na swoją kolej ale mam takie same zdanie jak ty że nie byłyśmy tam same.

    Podczytywalam forum też wątki miesięczne tak regularnie do października i trzymałam kciuki, widziałam że jesteś z Polnej. Bardzo się cieszę że się udało. Pozdrawiam serdecznie ☺️

    ........ lubi tę wiadomość

  • ........ Autorytet
    Postów: 2185 3114

    Wysłany: 6 marca 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa Koleżanka wrote:
    Podczytywalam forum też wątki miesięczne tak regularnie do października i trzymałam kciuki, widziałam że jesteś z Polnej. Bardzo się cieszę że się udało. Pozdrawiam serdecznie ☺️


    Również Pozdrawiam ☺️😉

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2023, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , jak u Was ? 😘 jak się macie ?
    Ja 8 marca miałam transfer.. i powiem Wam dawno mi tak powoli dni nie leciały 😂

    ........ lubi tę wiadomość

  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 13 marca 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam scraching w piątek :)

    ........ lubi tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 13 marca 2023, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Hej dziewczyny , jak u Was ? 😘 jak się macie ?
    Ja 8 marca miałam transfer.. i powiem Wam dawno mi tak powoli dni nie leciały 😂

    Życze Ci powodzenia 😍
    a powiedz mi jak to jest ze zwolnieniem lekarskim na czas punkcji / transferu ? Brałaś / było potrzebne / lekarze przepisują sami z siebie ? Dzięki :) Marta

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 14 marca 2023, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dodatkowe pytanie. Warto pójść do fizjoterapeuty / osteopaty / masażysty przed punkcja / in vitro ? Macie doświadczenie ? :)

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Maraga1988 Przyjaciółka
    Postów: 83 96

    Wysłany: 14 marca 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam do sprzedania/wydania:
    - gonapeptyl (roztwór do wstrzykiwań i 01mg/1ml) całe opakowanie, data ważności : 11.2024
    - Medargin 18 saszetek d. waż. : 04.2024
    - Mensinorm 150 j. m całe opak. d. waż.: 3.2024
    - Andtrotop 16,2 mg/g (użyte 5x po 1/2 pompki, wiec prawie cały ) - d. waż. : 01.2026
    - Orgalutran 0,25 mg/0,5 ml całe opak. d. waż. :9.2024
    - estrofem mite 1 mg - całe opak. d. waż. : 05/2024
    - Lametta - całe opak. d. waż. : 10.2024
    - Clostilbegyt za 50mg - całe opak. d.waż. : 5.2023

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Życze Ci powodzenia 😍
    a powiedz mi jak to jest ze zwolnieniem lekarskim na czas punkcji / transferu ? Brałaś / było potrzebne / lekarze przepisują sami z siebie ? Dzięki :) Marta


    Nie dziękuje 🤪🥰 w piątek robię betaHCG ale już mnie kuszą sikane…
    Ja dostałam zwolnienie od punkcji do transferu i potem od razu w dniu transferu dostałam na 2 tygodnie - dają bez problemu. Ale powiem Ci przydało się bo jednak trochę Cię tam pobolewa i trzeba dużo odpoczywać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Ja mam scraching w piątek :)


    Pamiętaj podejdź sobie ma spokojnie jak do badania lekarskiego , groźnie ogólnie mówi się o tym zabiegu , ale to chwila moment i już po 😃 ja nic nie poczułam , trzymam kciuki i za Ciebie 🫶

  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 14 marca 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLenaMS wrote:
    Pamiętaj podejdź sobie ma spokojnie jak do badania lekarskiego , groźnie ogólnie mówi się o tym zabiegu , ale to chwila moment i już po 😃 ja nic nie poczułam , trzymam kciuki i za Ciebie 🫶
    ❤️❤️❤️ Dzięki ! Daj znać jaki wynik 🙏

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • Linka9 Koleżanka
    Postów: 41 18

    Wysłany: 16 marca 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 5 zarodków na Polnej. Czy któraś z Was orientuje się, czy mogę wyciągnąć tylko jeden, żeby zrobić transfer w innym miejscu, ale żeby reszta została na Polnej?

    Może to głupie, ale mam wrażenie, że tam będą bezpieczniejsze, ale nie chcę już tam robić transferu.

  • Martulek Ekspertka
    Postów: 153 76

    Wysłany: 17 marca 2023, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    ❤️❤️❤️ Dzięki ! Daj znać jaki wynik 🙏

    I jak wynik? 💋
    Ja po scrachingu - szybko i bezboleśnie. Po miesiączce badanie LH, E2 i dopiero stymulacja i monitoring :)
    Zapytałam dziewczyn z pokoju jak wygląda kwestia finansowa z dofinansowaniem i jestem w szoku, że poza dof 5.000 z UM dopłacimy tylko 1745 zł xD byłam przygotowana na więcej 🤣 dziewczyny, miałyście zwykle IVF czy ICSI ? Doktor o tym decydował ? Dzięki ! Życze powodzenia 😍

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2185 3114

    Wysłany: 17 marca 2023, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    I jak wynik? 💋
    Ja po scrachingu - szybko i bezboleśnie. Po miesiączce badanie LH, E2 i dopiero stymulacja i monitoring :)
    Zapytałam dziewczyn z pokoju jak wygląda kwestia finansowa z dofinansowaniem i jestem w szoku, że poza dof 5.000 z UM dopłacimy tylko 1745 zł xD byłam przygotowana na więcej 🤣 dziewczyny, miałyście zwykle IVF czy ICSI ? Doktor o tym decydował ? Dzięki ! Życze powodzenia 😍


    Ja miałam ICSI tak zdecydował Prof. Dodatkowo miałam seperacje plemnikow I aktywacja occytow (dodatkowa oplata)

    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ