X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną pomoc w interpretacji wyników hormonów
Odpowiedz

pomoc w interpretacji wyników hormonów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomożecie? Stresuję się, a lekarza mam dopiero za 3 tyg.

    Badania robione w 6 dc, cykle 35-40 dniowe.

    TSH 1,36 (normy 0,27-4,20)
    Prolaktyna 351,4 (normy 127-637)

    FSH 8,02
    faza folikularna 3,5-12,5
    faza owulacyjna 4,7-21,5
    faza lutealna 1,7-7,7

    LH 11,36
    faza folikularna 2,4-12,6
    faza owulacyjna 14-95,6
    faza lutealna 1,0-11,4

    Estradiol 28,36
    faza folikularna 12,5-166
    faza owulacyjna 85,8-498
    faza lutealna 43,8-211

    Nie mialam nigdy robionego monitoringu, program na wykresie zaznacza owulację ale czy tak jest naprawde, nie wiem.

    W poprzednim cyklu po przypuszczalnej owu bylam na monitoringu, byl widoczny slad po pęknięciu pęcherzyka, progesteron 7 dpo wyniósł 19,1.

    Martwi mnie poziom lh:fsh i estradiol ....

    Z góry dzięki za jakąkolwiek wypowiedź! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ