X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pomoc w zagnieżdżeniu się zarodka - porady
Odpowiedz

Pomoc w zagnieżdżeniu się zarodka - porady

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ren, gdzie się zapisałaś ? Bo my już pół roku się staramy i nic… dwa razy poronienia:( I też myślę żeby zapisać się do jakiejś kliniki.

    Ren lubi tę wiadomość

  • Marika2 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 25 maja 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spróbuj zapisać się do jakieś kliniki na konsultacje, leczysz się gdzieś obecnie?

  • AgatkaS Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa gdyż mam problem..
    W mracu tego roku miałam poronienie samoistne w 6 tc. Zbyt niskie HCG od początku. Z racji, że było to pierwszy tak, mówiono że tak sie zdarza po 2 miesiącach dostalkam zielone światło od gin. 16 lipca mialam ostatnią @ no i zaszłam w ciąże, 2 kreski pojawiły sie na tescie, a na drugi poszłam na bete iii wynik bardzo niski niecałe 40, czyli niestety powtórka z rozrywki. Po 48h powtórzylam urosło do 101 a po 5 dniach tylko do 280... Miałyscie podobną sytuację? Co może być przyczyną :(? Aktualnie czekam na wizytę do wtorku, ale zapewne do tego czasu dostanę okres...

    15,03 - Aniołek 6 tc
  • Krokodylka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgatkaS ja miałam podobnie dwa cylke temu, tzn. pierwsza beta 100 po 48h 260 a po kolejnych 48h 150 i wkoncu przyszła @
    cykl przerwy i teraz znów w 25dc beta 32 po 48h beta 40, ale mamy czekać do 31 dc, czyli jutro kolejna beta.
    U nas chyba problem po ostatnim cc (udało sie przy pierwszym podejściu z clo i dupkiem)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ