Forum Starając się z pomocą medyczną Pomocy co zrobic
Odpowiedz

Pomocy co zrobic

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • anastazja22 Koleżanka
  Postów: 34 2

  Wysłany: 4 października 2015, 14:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzięki pigułka :)

 • anastazja22 Koleżanka
  Postów: 34 2

  Wysłany: 5 października 2015, 18:04

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuje dziewczyny za wspracie .

  Podjęłam decyzje co do obecnej Pani doktor .

  Wniosek ? Zmiana jej !!

  a dlaczego ? ....

  Uświadomiłam sobie , że przy niej "wiem , że nic nie wiem "
  Po co robimy monitoringi cyklu ? a po to , żeby sprawdzić czy pęcherzyki są , rosną , pękają ? a co ja wiem po moim monitoringu?

  że w 20 dc pęcherzyk miał 19 mm i zostałam bez badań i odpowiedzi co się z nim stało . doszłam do wniosku że gdyby potem kazała jeszcze przyjść to miałabym odpowiedź czy owulacje mam późną , czy wcale przez nie pękający pęcherzyk.

  Proste i logiczne dla mnie a jestem w tych sprawach zielona jak groszek .

  kobieta zapisuje mi progesteron w 16 dniu cyklu , PRZECIEZ w 20 dc nie było owulacji to po co progesteron ?? HELLO on ponoć hamuje ją i podaje się ten lek po stwierdzeniu .

  Jedyne co mi trafiła to , to że mam niedobór progesteronu 0,93 w 21 dc .

  Moje postanowienie :

  Wracam do lekarza , który zapisał mi wczesniej metfornine i bromergon .
  Jest on ginekologiem-endokrynologiem i jednoczesnie trudnym człowiekiem .
  którego chciałam uniknąć.

  Ale naprawde sorry, chodzę do kobiety 5 mc a ona nie wie czy owulacja jest , czy jej nie ma ? czy późno czy wczesnie . ze jajniki wygladaja na pco...

  Dziewczyny , wszystkim Wam życzę sukcesu , do którego wspólnie dążymy , wiem że taki jest los. inni mnożyć by się mogli co roku a my niestety musimy się pomęczyć . Ale jak zajdziemy w ciąże to będziemy kochać dzieci najbardziej na świecie i dbać aby im nic nie brakowało.

  Dzisiaj sama czuje znów siłę do walki .


  Asana lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ