X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pomocy co zrobic
Odpowiedz

Pomocy co zrobic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • anastazja22 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 4 października 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki pigułka :)

  • anastazja22 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 5 października 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za wspracie .

    Podjęłam decyzje co do obecnej Pani doktor .

    Wniosek ? Zmiana jej !!

    a dlaczego ? ....

    Uświadomiłam sobie , że przy niej "wiem , że nic nie wiem "
    Po co robimy monitoringi cyklu ? a po to , żeby sprawdzić czy pęcherzyki są , rosną , pękają ? a co ja wiem po moim monitoringu?

    że w 20 dc pęcherzyk miał 19 mm i zostałam bez badań i odpowiedzi co się z nim stało . doszłam do wniosku że gdyby potem kazała jeszcze przyjść to miałabym odpowiedź czy owulacje mam późną , czy wcale przez nie pękający pęcherzyk.

    Proste i logiczne dla mnie a jestem w tych sprawach zielona jak groszek .

    kobieta zapisuje mi progesteron w 16 dniu cyklu , PRZECIEZ w 20 dc nie było owulacji to po co progesteron ?? HELLO on ponoć hamuje ją i podaje się ten lek po stwierdzeniu .

    Jedyne co mi trafiła to , to że mam niedobór progesteronu 0,93 w 21 dc .

    Moje postanowienie :

    Wracam do lekarza , który zapisał mi wczesniej metfornine i bromergon .
    Jest on ginekologiem-endokrynologiem i jednoczesnie trudnym człowiekiem .
    którego chciałam uniknąć.

    Ale naprawde sorry, chodzę do kobiety 5 mc a ona nie wie czy owulacja jest , czy jej nie ma ? czy późno czy wczesnie . ze jajniki wygladaja na pco...

    Dziewczyny , wszystkim Wam życzę sukcesu , do którego wspólnie dążymy , wiem że taki jest los. inni mnożyć by się mogli co roku a my niestety musimy się pomęczyć . Ale jak zajdziemy w ciąże to będziemy kochać dzieci najbardziej na świecie i dbać aby im nic nie brakowało.

    Dzisiaj sama czuje znów siłę do walki .


    Asana lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ