Forum Starając się z pomocą medyczną Pomocy dziewczyny:);)
Odpowiedz

Pomocy dziewczyny:);)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • mar Autorytet
  Postów: 1417 1839

  Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Niestety po 24h od stosunku plemniki są rozkladane na części pierwsze i nie są w stanie przetrwać. Nasza macica je wchlania i wydalane są z kałem..

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Mar?? Ale jak to???
  A ja myślałam, że plemniki to całe życie się zbierają w macicy a jak jest ich dużo to rośnie dziecko??? To nie tak???????

 • mar Autorytet
  Postów: 1417 1839

  Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie. Niestety.
  Wydalane są z kałem.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ