Forum Starając się z pomocą medyczną Pomocy dziewczyny:);)
Odpowiedz

Pomocy dziewczyny:);)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety po 24h od stosunku plemniki są rozkladane na części pierwsze i nie są w stanie przetrwać. Nasza macica je wchlania i wydalane są z kałem..

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar?? Ale jak to???
    A ja myślałam, że plemniki to całe życie się zbierają w macicy a jak jest ich dużo to rośnie dziecko??? To nie tak???????

• mar Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Niestety.
    Wydalane są z kałem.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego