X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Poradnia Leczenia Niepłodności Starynkiewicza
Odpowiedz

Poradnia Leczenia Niepłodności Starynkiewicza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Katarzyba Ekspertka
    Postów: 149 145

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego dodaj sobie jeszcze biocenozę pochwy płatna osobno chyba 70zl. I jeszcze warto wspomnieć, że kriotransfery płatne 1500 zł. Transfer świeży natomiast jest w dofinansowaniu.

    👩'88 🙎🏻♂️'88
    starania od 2017
    Endometrioza głęboko naciekająca ENZIAN A3B2C3
    Endometrioza otrzewnowa IV stopień; Adenomioza
    Hormony w normie✔️ Kariotypy ✔️ bakteriologia✔️MTHFR - homozygota ❌
    V Leiden ✔️ SonoHSG✔️AMH 3,98 ✔️ TSH 1,98 euthyrox 75mg ✔️FT4,FT3, Anty-TPO, Anty-TG✔️
    Przeciwciała kardiolipinowe IGg i IgM✔️krzywa glukozy i insuliny ✔️ ANA✔️ histerskopia ✔️
    Mąż 💪👌
    2*ICSI nieudane - 3 transfery
    08.2021 - operacja endometriozy
    04.2022 - II kreski naturals
    08.12.2022 -51cm 2320g MOJA Córeczka!
  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

  • Smuteczek Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi. Czyli realnie 3000-4000 tys z własnej kieszeni. Wszędzie piszą, że 6000 dofinansowania to "nawet 80%", a chyba nie istnieje program w którym z własnej kieszeni dopłaci się 20% czyli 1500, dajmy na to nawet 2000 :(

  • Zania Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 października 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś ostatnio podchodził do in vitro w Uczkin? Dr G przęsła na emeryturę i jest nowa doktor. Czy ktoś miał z nią doczynienia? Czy komuś udało się zajść w ciążę z IVF w Uczkin?

  • PalkaBimbalka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 4 marca, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania wrote:
    Hej, czy ktoś ostatnio podchodził do in vitro w Uczkin? Dr G przęsła na emeryturę i jest nowa doktor. Czy ktoś miał z nią doczynienia? Czy komuś udało się zajść w ciążę z IVF w Uczkin?

    Ja miałam, dr Anna, na początku chyba na specjalizacji była a później po odejściu docent ją na stałe przyjęli. Dla mnie super, empatyczna, z wiedzą, nie tylko w zakresie procedur w kraju ale też zagranicznych. Za mną pierwsze nieudane podejście, ale jak to mówią - pierwszy IVF to głównie pogłębiona diagnostyka. Zobaczymy co będzie dalej.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ