Forum Starając się z pomocą medyczną Poziom TSH i PRL
Odpowiedz

Poziom TSH i PRL

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Corrin Ekspertka
  Postów: 134 94

  Wysłany: 6 sierpnia 2018, 13:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny, od roku staram sie zajść w ciąże. Mam niedoczynnosc tarczycy, wysoka prolaktynę oraz insulinoopornosc. Biorę euthyrox i bronergon. robiłam kontrolne wyniki badań i wyszło ze TSH 0,2 oraz prolaktyna 3,75. Oba wyniki poniżej norm. Czy przy staraniach o dzidziusia to nie za niskie wyniki? Wiecie moze? Zanim pojde do endokrynologa chciałam się Was poradzić ;)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2018, 13:34

  j12msev.png
 • Klara Wysocka Autorytet
  Postów: 1009 560

  Wysłany: 8 sierpnia 2018, 10:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Oczywiście, że za niskie.
  Idź do lekarza, by zmienił dawkowanie.

  IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
  mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ