X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PREGNYL, czy komuś pomógł?
Odpowiedz

PREGNYL, czy komuś pomógł?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Powiedzcie, czy jest tu ktoś komu się udało z pregnylem zajść w ciążę? Co można jeszcze zrobić aby wykluczyć ewentualne przeszkody. Badałam hormony, mąż nasienie, wszystko ok. Tylko te pęcherzyki nie pękają. Teraz po pregnylu pękł, było ciałko żółte. Cicho liczyłam na prezent, a tu lipa. 1 krecha dzisiaj z rana rozwiała wszystko. Pomóżcie, doradźcie. Może ja i moi lekarze coś przeoczyli na co warto zwrócić uwagę.

    mrulinka
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu caly watek o pregnylu..zapraszamy do przeczytania :-) Oczywiscie jest tam o wiieeeeele wiecej niz o samym pregnylu :-)

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrulinka ja w takiej samej sytuacji jak Ty daj znać co i jak, życze fasolki:) Ja dzisiaj mam 24 dzien 10 dni po zastrzyku i w pon chce iść na bete, straszne sie denerwuje

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrulinka wrote:
    Hej. Powiedzcie, czy jest tu ktoś komu się udało z pregnylem zajść w ciążę? Co można jeszcze zrobić aby wykluczyć ewentualne przeszkody. Badałam hormony, mąż nasienie, wszystko ok. Tylko te pęcherzyki nie pękają. Teraz po pregnylu pękł, było ciałko żółte. Cicho liczyłam na prezent, a tu lipa. 1 krecha dzisiaj z rana rozwiała wszystko. Pomóżcie, doradźcie. Może ja i moi lekarze coś przeoczyli na co warto zwrócić uwagę.
    po 1 cyklu jak dopiero Ci pekło to zazwyczaj sie nie zaskakuje poczekaj troche cykli z 6 i dalej wtedy diagnozuj.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Jest tu caly watek o pregnylu..zapraszamy do przeczytania :-) Oczywiscie jest tam o wiieeeeele wiecej niz o samym pregnylu :-)

    Tulipanna, dobrze podpowiada. Na pocieszenie Latte dostala pregnyl po raz pierwszy, po dlugim czasie staran i przy niskim AMH i zaszla w ciaze dzieki pierwszemu zastrzykowi :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzisiaj przyszła do mnie @. Może to i dobrze że tak szybko, bo tak to bym codziennie robiła testy.
    Nabrałam siły do działania. Bardzo bym chciała aby jeszcze w tym roku się udało...Bardzo. Dziewczyny, pomagajmy sobie. Piszmy tutaj co nam może pomóc. Może któraś coś wyczytała. Dzielmy się informacjami.

    mrulinka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ