X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...u mnie dziś też I kreska... nadzieja matka(...)...:( ja wysiadam..

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 6 marca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik ... dzięki za rozjaśnienie :) Wybacz kobiecie podstarzałej - pamięć nie ta :) Myślałam, że też dostałaś pregnylu 10 tys.
    Dokładnie pamiętam jakie miałaś typowo ciążowe objawy ... no i ta beta 40 to jak mówisz była ciąża biochemiczna...czyli fasolek był... a to oznacza, że jeszcze do Ciebie/ do Was wróci żebyś go utuliła w ramionach (mniej przyjemniej będzie pieluchy zmieniać, ale o tym Ci przypomnę pod koniec roku).

    Tak więc Betty...u Ciebie sytuacja "na dwoje babka wróżyła" ... a ja i tak obstawiam wersję "zieloną" :)
    Poza tym ty też masz objawy ciążowe :)

    Monik...prezent od Ciebie w postaci medalu - to będzie moja motywacja do bety w środę :) ot masz instrukcję :)
    Matko ... obawiam się tylko, że to będzie trudniejsze niż postanowienie wielkopostne o nie jedzeniu słodyczy (a takich nie robię bo wiem, że nie mam szans wytrzymać ;) )
    Ale wytrzymam, chyba, że @ przyjdzie ... ;)

    Asiulek... zdrowaśkuję ....
    a może macie zjełczałe testy ?? ;)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 6 marca 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Betty trzymam kciuki choć ja też z tych co nadziei nie robią sobie. Dlatego na bete nie chodze od ciaży biochemicznej wole nie wiedzieć !
    Ja nadal czekam na @ i oby jak najszybciej przylazła !!!wrrr
    Asiulek jak to nosz tak piękny wykres co jest .

    Asiulek lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wyniki: progesteron 11,63. Norma dla fazy lutealnej to 1,7-27,0 więc chyba ok...

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty nie chce sie wymadrzac ale ja tez dostałam dwie jednoski pregnylu i moja lekarka powiedziąla ze pregnyl usuwa sie z organizmu do 6 dni wiec nie przekreslaj jescze nic;-)

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pregnyl, a tylko 5 biorę, miala potwierdziony na tescie z czuloscią 25 w 9 dc, dopiero w 13 nie było sladu.

    M&M
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 7 marca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja dzis wyjedzam na drugi koniec Polski na szkolenie. jedziemy z małżem, wiec troszke odetchnę isie cos niecos naucze nowego ;) Biegne na 9 na godzinke do pracy i juz bede miala weekend. Jak wróce to zajrze co sie nowego urodziło ;)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 7 marca 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na szybko: zrobiłam sikańca - 1 samotna krecha :( ale chociaż temp. podskoczyła o 0,2 (w końcu). Hmm nadzieja matką... We wtorek jeszcze zatestuje i jak będzie negatyw to można się upić... Lecę do pracy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 07:23

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!

    Tak jak obiecałam nadrabiam zaległości. Najpierw relacja jak było we czw u lekarza ;)
    To pierwsza wizyta po laparo, była długa i w sumie troszkę mi w głowie namieszała.
    Niestety mój wynik dodatni na przeciwciała p/plemnikom zaniepokoił lekarza. A pamiętacie jak się cieszyłam, ze mam tylko jeden plusik na cztery. Niestety zostałam sprowadzona na ziemię, taki wynik NAJCZĘŚCIEJ nie ma znaczenia klinicznego i u jednych to tylko jeden +, a u innych to AŻ jeden sigh.gif:( Istotne, ze to jednak wynik dodatni. No i od nowego cyklu mam wprowadzone sterydy, zeby obniżyć reakcję obronną organizmu... w uproszczeniu to jest taka jakby moja alergia, przeraza mnie ten fakt. Ale ufam lekarzowi i się zastosuję ;)Choć na początku stawiałam opór.
    Kolejny krokiem jest wykonanie testu (postkoitalny)na wrogość śluzu, bo skoro są przeciwciała we krwi to może i w śluzie (choć niekoniecznie tak musi być).
    Kolejna kwestia zbadanie testosteronu (w pon wyniki) jak będzie za dużo to wprowadzenie leków antyandrogenowych. Na następną wizytę badania na chlamydię, mycoplasmę ewentualnie cytomegalię chyba. Kwas foliowy mam brać w postaci Femibionu bo jest z metafoliną czyli lepiej przyswajalny.
    No i zasugerował żeby pomału rozejrzeć się za kliniką i pomyśleć o inseminacji. Choć powiedział, ze po laparo to powinnam sobie dać spokojnie 3 m-ce. Podczas USG stwierdził, że owu prawdopodobnie była z lewego jajnika (tego uśpionego :) ), endomet. niejednorodne 10 mm.
    Czyli ogólnie sporo się na tej wizycie zadziało, ale mimo tego mętliku w głowie i tylu informacji czuję się w miarę spokojna, ale to akurat zasługa lekarza, który naprawdę poświęcił sporo czasu i wszystko mi ładnie wyjaśniał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2015, 09:52

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 7 marca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    trochę milczałam bo w sumie nic nowego, mija 9 dzień od odstawienia luteiny a @ dalej brak; nawet brak jakichkolwiek objawow na nią, niestety na ciążę też brak objawow. Najdłużej jak mi się zdarzylo to dostać @ w 7 dni po odstawieniu lutki, a tak to 3-4, nigdy tak długo niestety obawiam się że mi się jakieś cholerstwo zrobiło :(
    pocieszam się tylko myślą że może to pregnyl mi tak wydłuzył cykl??
    zostaje mi zrobienie w ndz lub pn kolejnego testu dla potwierdzenia braku ciąży (juz jeden robiłam jakoś 11 dni od przypuszczalnej owulki -negatywny) i pójście do lekarza :(

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 7 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii, monik przerwa w staraniach się szykuje, bo mój mąż prawdopodobnie będzie wracał do pracy zagranicą, okaże się w kwietniu. Dostał urlop bezpłatny na 6 m-cy (właśnie na nasze starania) a tu za chwilę rok minie.


    Mała Mi kiedy planujesz test?

    Asiulek piękny wykres u Ciebie!!! Tylko nie rozumiem dlaczego test negatywny wychodzi?? wait.gif

    czekoladko Ty nic mi tu nie odpuszczaj tylko ładnie się staraj, a HSG jeszcze zdążysz zrobić ;)

    anakonda tule kochana, nie poddawaj się!

    Izik jak się czujesz?

    Betty u Ciebie jednak chyba coś się święci ;) pięknie temp odbiła <3

    cziłała a który masz dc?


    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 7 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Indio mam 34 dc

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 7 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja już jestem po @ co jestem zdziwiona, bo zawsze miałam 6-7 dni a w 8 jeszcze potrafiłam plamic a w tym cyklu 5dni gdzie już w 5 plamiłam .fajnie tak krótko nie meczę się tak jak kiedyś heh. od wczoraj zaczelam badac szyjke robie to pierwszy raz wiec mam nadzieje ze dobrze ja oceniam :).


    asiulek, betty , mala mi nadal trzymam kciuki i czekamy ... :)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 8 marca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej
    składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
    pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
    Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
    i byście zawsze czuły się doceniane :):):)



    dziś jeszcze nikogo niebyło chyba wszystkie świętujecie ja niestety siedze sama w domu :( mąż w pracy a ja robie mu obiad (nam)...

    Asiulek, czekolada lubią tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co tu taka posucha...?

    Składam wszystkim kobitkom samych zielonych dni ;) upragnionego szczęścia :) i radości

    Asiulek, czekolada lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 8 marca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego i zielonych kropeczek.
    A do mnie zawitaly plamienia więc od jutra 1dc będzie. Więc III będziecie czwartek przyszły

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !

    Dziękuję !
    A ja życzę Wam i sobie z okazji naszego Święta spełnienia marzeń! ot i tyle :)

    A ja dziś w prezencie dostał[email protected] end...

    Ciekawe jak nasza Pszczelka się miewa?

    anakonda, przytulam :{}

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2015, 20:15

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego Kobitki, samych zielonych kropeczek na koniec cyklu! <3

    czekolada lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 marca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w piękny poranek :)
    Zrobiłam test, bo nie mogłam wytrzymać, 1 smutna krecha ;( temp. też spada... w środę pewnie dostanę @ :(

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    dzisiaj mija mi 11 dzień bez @ po odstawieniu luteiny, miałam się dzisiaj umowic z ginem na wizytę po leki na wywołanie, tylko rano zrobic test; zrobiłam wyszły 2 kreski...
    cała sie trzęsę bo absolutnie nie chce mi się wierzyć, wszystko przemawiało przeciw, brak reakcji na pregnyl, 1 test po 10 dniach negatywny, zero objawów, tylko śpie więcej; aż sie boje że to nie to że to tylko jakis pregnyl czy torbiel, może świruję ale boję sie uwierzyc...

    Anatolka, Martoszka, Karolcia88, Asiulek lubią tę wiadomość

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ