X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteronu nie robiłam. Tylko prolaktynę (w normie) i testosteron (w normie, ale przy górnej granicy), pół roku temu.

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 5 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na bad. progesteronu, a co, niech stracę :) 25zł to nie majątek, a już będę wiedzieć na czym stoję.

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, poszlam na bete dla formalnosci. Wynik 13,17. Co to oznacza? raczej mało jak na ciaze chyba? Pewnie pozostalosci pregnylu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 13:03

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 5 marca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita z tego co pamiętam progesteron robi się około 7dpo.

    Betty a ile dni temu miałaś podany pregnyl? (ja tylko z doskoku więc się średnio orientuje :( )

    Mała Mi, ja też miałam bardzo niską temp jak mierzyłam, coś 36,3

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 5 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakondo na ta pierwsza nic nie musialam miec z wyjątkiem dowodu osobistego i dowodu ubezpieczenia. ALe wiem ze sa kliniki które załatwiaja te wizyty za jednym razem. Czyli jak sie zdecydujesz jedziesz wczesniej wypełniasz dokumenty i idziesz do lekarza. Wydaje mi sie ze AMH musi byc z ostatnich 6 mies. Ale to Ci powiedzą. Jesli masz udokumentowane 6 cykli stymulowanych-lekarz niech CI zrobi ksero kart które prowadził lub chyba taka epikryza wystarczy-ze leczona jakim lekiem od kiedy bla bla-powinien wiedziec co napisać. Jest to tzw czynnik jajnikowy. Brak ciązy przy 6 cyklach stymulowanych.
    Umawiaj sie i zaklepuj wiyzte bo im pozniej tym moga byc na ten rok wykorzystane środki.

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Dziewczyny, poszlam na bete dla formalnosci. Wynik 13,17. Co to oznacza? raczej mało jak na ciaze chyba? Pewnie pozostalosci pregnylu.
    Może być jedno i drugie ... :) ja kciukam jednak za nie-pregnylem :)
    Powtórz betę ... kurcze tylko kiedy?? Dziewczyny chyba mówiły, że robi się co dwa dni...
    Może w poniedziałek ?

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Dziewczyny, poszlam na bete dla formalnosci. Wynik 13,17. Co to oznacza? raczej mało jak na ciaze chyba? Pewnie pozostalosci pregnylu.


    Betty 12 dni po pregnylu to raczej by nic nie było ja tu czuje ciaże :-)

    na pewno powtórz bete i zobaczysz czy przyrasta jak tak to powinnas sie zaczynać cieszyć :-)

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty możesz nawet dzisiaj powtórzyć betę, jak urosło to wiadomo :)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty powtarzaj jutro bete:)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 5 marca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik wrote:
    Betty 12 dni po pregnylu to raczej by nic nie było ja tu czuje ciaże :-)

    na pewno powtórz bete i zobaczysz czy przyrasta jak tak to powinnas sie zaczynać cieszyć :-)

    Mi też tutaj pachnie zielonością :)
    Leć jutro z rana na betę jak nic i melduj nam wynik :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 5 marca 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze w pracy. Dzis do 20, wiec nie wiem czy dzis bede moala sile napisac. W zwiazku z tym relacja z wizyty najpóźniej jutro :)

    betty zaciskam kciuki

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 5 marca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny myslicie, że to to?Ja juz sie dzis pogodzilam ze sie nie udało i nawet na poniedzialek na konsultacje sie mialam umawiac w sprawie IVF. No ale jutro z ranca lece w takim razie na bete i zobaczymy. Jak cos urosnie to kto wie, moze groszek a jak nie to wiadomo co.

    Jutro caly dzien do wieczora w pracy siedze ale poprosze męza aby mi sprawdzil wynik online i wieczorkiem dam znac.nawet mu dzis nic nie powiedzialam bo sobie chłopak nadziei narobi a tu pewnie i tak dupa blada.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop a ile dostałaś tego pregnylu? 5 czy 10 tys. jednostek?

    Ja tam kciukam i zdrowaśkuję za fasolka :)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    Nikita z tego co pamiętam progesteron robi się około 7dpo.




    7 dni po owu? Czyli jak owu była w sob. to 7 dni to sob., a w sob. jest nieczynne. To pójdę jutro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 20:40

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 5 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty, koniecznie zrób jutro betę :)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 6 marca 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, tak mi się przynajmniej kojarzy jak ja robiłam badania hormonów :)
    Betty byłaś na becie? bo nie wiem czy mam ściskać kciuki ;)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 6 marca 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, stwierdzilam, że nie ide na bete bo to na bank nie ciąża. Pregnylu dostalam 10 wiec to pewnie to. Test znowu negatywny, temp spada i czuje, że lada moment sie @ zacznie.Wiecie, to sie czuje, nie bede sie łudziła.
    Ale przed Wami testowanko, wiec trzymam kciuki, obyscie miały wiecej szcześcia niz ja :)Dziękuję za kciuki :)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop, tak liczyłam, że dostałaś 5 pregnylu, bo monik chyba robiła też w 11 czy 12 dpo pregnylu i miała bety ok 40 :( niestety wtedy okazało się, że była to resztka pregnylu :(

    Ale... kurde.. teraz patrzę, że u Ciebie dopiero 13 dpo IUI, więc nie lamentujmy, bo jeszcze wszystko może się zdarzyć :) Taki spadek to nie spadek.
    Ja bym poczekała z betą do 14 dpo...jeśli jutro nie masz laboratorium czynnego to leć rano w poniedziałek...wtedy będzie pewność, że pregnylu już nie będzie i wynik będzie wiarygodny...
    No chyba, że @ przylezie do poniedziałku - ale tej opcji jeszcze nie biorę pod uwagę...kurna no przy TAKIM wykresie...@ ma wstęp wzbroniony :)

    Grrr...muszę wytrzymać i nie mogę się ugiąć... i zrobić betę w środę - nie wcześniej ... no chyba, że tempka zacznie spadać to oszczędzę sobie kłucia :)

    Ale widać zaczęło się u nas coś dziać więc zielone cykle myślę, że u nas zagoszczą na dobre :)
    Zaczynamy od marca prawda ??!!!! :)
    Lista wszak jest otwarta - Izik jest pierwsza no więc nie możemy jej zostawić samej :) :)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi zycze silnej woli ;) u mnie z nią kiepsko hahaha
    szczerze wierzę, że przynajmniej Wam się uda :)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 6 marca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie :-)

    Mala mi tak dla sprostowania :-)

    zawsze dostaje 5000j pregnylu i zawsze robie bete w 9-10dpo i zawsze przez ponad rok wychodziła beta 0,1

    A w cyklu gdzie byla ponad 40 lekarz to nazwał ciążą biochemiczna
    zreszta w tamtym cyklu czulam ze jest inaczej gdyż miałam bardzo ale to bardzo silne skurcze podbrzusza przez które czasem az musiałam sie skulić bo aż tak bardzo bolało do tego brzucha nie mogłam wciągnąć i miałam czestomocz - jak nigdy nie wstaje w nocy do wc tak teraz latałam 3-4 razy nocą i nie zliczoną ilosć w dzień.
    hmmm no to byłoby na tyle :-)

    Mała mi jak ty wytrzymasz do środy??? jak to zrobisz mając tak piękny wykres to dam Ci medal :-D
    A do tego poprsze instrukcje obsługi- jak wytrzymać 14 dni bez testwania :-D

    Asiulku widze że było testowanie i nic z tego nie rozumiem , tulę cie mocno i nadal wierze że na wykresie zobacze plusik :-)

    Mała_Mi79, Asiulek lubią tę wiadomość

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ