X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda...koniecznie daj znać jaki wynik testu będzie...ja tam kciukam na dwie kreski...i kropka :)

    Betty Boop, Twój wykres jest cudowniasty :) Kurcze jutro będzie 11 dzień...może coś być i wiem, że korci Cię niemiłosiernie (mamy drugiego Asiulka :) ) ale poczekaj kochana do czwartku a najlepiej do soboty - 14 dni to będziesz już miała pewność, czy są dwie kreski ... czy są dwie kreski.... bo przy takim wykresie nie ma innej opcji :)
    Jutro jak zrobisz a będzie nawet cień drugiej to będziesz się stresować czy to pregnyl czy fasolek...

    Czekoladko, Pszczelka dobrze pisze :)nie zaszkodzi po W-wie podzwonić :) Dzwoń, umawiaj się, przepychaj jajowody i śmigajcie do roboty :)
    Koniecznie daj znać co załatwiłaś...
    Matko...a jak Ty się razem z Pszczelką załapiesz na niedzielę.... to nam zrobicie czato-konferencję ze szpitala :) hihi :)

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 4 marca 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam wczoraj u ginki niestety jest za wczesnie na usg i mam przyjsc 13 mara;-( ale co innego mnie martwi wczoraj wiecorem miałam silne skurcze podbrzusza lekarz uprzedzała mnie że bedzie bolał mnie brzuch ale nie myślałam ze to bedzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdzki, chyba normalne te bóle ale jakoś nie potrafie się uspokoic teraz już jest ok nie boli nie mam też zadnych plamień i wogóle...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 06:50

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 4 marca 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik nie nederwuj sie, dziewczyny czesto pisały o bólach w podbrzuszu, łykały nospe i czekały.Będzie dobrze.trzymam kciuki.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 marca 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik...no jakby Ci to powiedzieć...bo widzę, że jeszcze do Ciebie ta mega wiadomość nie dociera...otóż... zmajstrowałaś z mężem cud, który teraz się u Ciebie rozgaszcza na 9 miesięcy ... no i szykuje sobie miejsce :) a że boli...no fakt fasolek mógłby być bardziej delikatny ... ale za parę dni już będzie wszystko dobrze :)
    Myśl pozytywnie i uśmiechaj się często ... no głaszcz często Twój cud :)...od nas też :)

    Anakonda...jak tam test?!

    No i nie podziękowałam Asiulkowi... tzn. podziękowałam ale mi zeżarło i poszło w niebyt grrr.
    Asiulek jak zwykle jesteś niezawodna z tym podsumowaniem :) To jak ściąga na egzamin :) Co byśmy bez Ciebie zrobiły :)
    A Twój wykres...no zakochałam się...też taki chcę :)

    Agib, mrulinka, kotkapc??
    A co się dzieje z opu czy asią-m-b?? chyba opuściły nas na dobre :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 07:38

    Izik lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 4 marca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała i piekne to co napisałas i faktycznie super zoobrazaowałaś mój stan;-) wiem niby to wszystko ale tak długo sie starałam że chyba nie brałam pod uwagę że może się udać i to po pierwszej owulacji;-) dzieki dziewczyny za wsparcie;-)

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 4 marca 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez czekam na wynik Anakondy. Izik tak jak pisała Betty jak boli brzuch to nospe i połozyc sie, usiąć ( nie zawsze jest jak sie położyć:)) i zazwyczaj przechodzi:) Mnie w ciazy tak bolało z ebylam pewna ze zaraz okresu dostane. Także wiem ze ciezko sie nie przejmowac ale widac tak musi być ze na pocżatku i końcu boli:D

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 marca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi no tak Pszczelka zaznaczyła dokładniej, że boli na początku i na końcu :)
    Ale ten ból na końcu to mija również jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :)
    Tylko Izik tym końcem to Ty się nie przejmuj teraz :) bo w przeciwnym razie Twoje dzieciątko mega sfrustrowaną i znerwicowaną mamę będzie mieć ... ale o Twój spokój już my się zatroszczymy :) Będziemy Cię prostować...o ile będziesz nam wiruski przesyłać :)

    Anakonda...no sikaj już !!!!

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak jak mówiłam 1krecha

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda przykro mi :(
    Ja do wczoraj mialam nadzieje, ale chyba podziele Twój los.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech;/

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbyt pięknie by było. Ostatnia IUI i Invitro myślałam że mnie to ominie

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda bardzo ale to bardzo mocno Cie tule i prosze żebyś nie traciła nadziei!!!
    Ja mam taki sam plan w marcu ostatnie IUI a potem in vitro na które mam już umówioną wizyte :-) I bardzo sie z tego ciesze :-D

    Czekoladko nie załamuj sie!! czasem w życiu mammy chwile zwątpienia
    Musisz znalezc ukryta w sobie siłe i walczyć o to czego pragniesz.
    Bo na prawde jest o co!!! a raczej powinnam napisać o ,,KOGO ''

    I nie rozumiem dlaczego odpuszczasz kolejny cykl to że może nie być wykonane hsg nie świadczy o tym że nie możesz sie starać o dzidziusia :-)
    Ja starałam sie nawet w cyklu w którym miałam robione hsg

    Betty sikałaś na teścik???

    Mała mi masz juz jakieś przeczucia że sie udało?? :-) a może już jakieś objawy wczesnej ciazy :-D

    Asiulku że ty dziś nie testowałaś to jestem w szoku :-) Już sie nie moge doczekać az obwiescisz nam tu dobrą wiadomość ;-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 11:10

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 4 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakondo myslałas juz o jakies klinice?Jedyne co moge podpowiedzieć to zadzwoń umów sie na wizyte wstępna bo nie zawsze jest termin od reki.
    Jak się nie zdecydujesz to odwołasz a tak masz termin zaklepany.
    Nie można się poddawac, trzeba wziąć w swoje ręce robic wszystko co sie da lub jeszcze więcej. Podzwon po warszawskich szpitalach może tu jakos uda CI sie dostac i zrobić szybciej

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda ściskam Cię :-)

    Pszczelka jak samopoczucie ??

    Dzięki Monik za wsparcie :-)

    Wiecie co Wam powiem ten lekarz nawiał mi wątpliwości i może stąd moje podejście. Bo jakby powiedział że w tym cyklu nie ma hsg tylko staramy się to pewnie bym inaczej podeszła ale że on powiedział żeby wykonać to badanie teraz i po sytuacji kiedy okazało się że jednak nie uda się bo siła wyższa to Marlenka co? o hop koniec nie będzie starań!
    Głupia idiotka ze mnie. A ja mu pokaże że się uda bez hsg ;-) tak samo jak miałam mieć polipa i go nie było, tak samo jajowody mam drożne. Tylko chciałabym wreszcie aby ruszyła moja prawa strona bo ciągle lewa lewa i lewa.

    Umówiłam się do niego w połowie cyklu na podejrzenie pęcherzyków. I umówiłam się na konsultację do mojego poprzedniego gina i którego zaszłam w ciąże.
    I od wczoraj biorę wiesiołek. Ruszyłam swój tyłek pojechałam do apteki i kupiłam z firmy GLA 150 sztuk za 19,90 zł więc wydaje mi się że cena chyba spoko.

    Ściskam Was wszystkie i Dziękuje za WSPARCIE!!!!!!!!!!!!!! Każdej z Was <3 <3 <3

    kotkapc lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda...ściskam i mocno tulę :( Czuję się jakbym to ja robiła test :( Jak pisze Pszczelka, podzwoń po warszawskich szpitalach-zawsze lepiej jest odwołać wizytę niż ją umawiać i czekać. Trzymaj się dzielnie.
    Jak masz ochotę komuś przyłożyć to systawiam się na ochotnika!

    Monik, ja tam po tygodniu od IUI nie oczekuję żadnych objawów :)
    O przeczuciach też nie pisze żebyście na mnie nie krzyczały ;)
    Moja temp. dzisiaj ciut w dół ale jak piszę - jeszcze się na nic nie nastawiam.

    Też się dziwię, że nasz Asiulek dzisiaj nie testował bo wykres ma bajeczny. Już nie mogę się doczekać tego zielonego finału :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest nasza Czekoladka :)
    Brawo kochana! Tak trzymać!

    czekolada lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 4 marca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    Anakonda ściskam Cię :-)

    Pszczelka jak samopoczucie ??

    Dzięki Monik za wsparcie :-)

    Wiecie co Wam powiem ten lekarz nawiał mi wątpliwości i może stąd moje podejście. Bo jakby powiedział że w tym cyklu nie ma hsg tylko staramy się to pewnie bym inaczej podeszła ale że on powiedział żeby wykonać to badanie teraz i po sytuacji kiedy okazało się że jednak nie uda się bo siła wyższa to Marlenka co? o hop koniec nie będzie starań!
    Głupia idiotka ze mnie. A ja mu pokaże że się uda bez hsg ;-) tak samo jak miałam mieć polipa i go nie było, tak samo jajowody mam drożne. Tylko chciałabym wreszcie aby ruszyła moja prawa strona bo ciągle lewa lewa i lewa.

    Umówiłam się do niego w połowie cyklu na podejrzenie pęcherzyków. I umówiłam się na konsultację do mojego poprzedniego gina i którego zaszłam w ciąże.
    I od wczoraj biorę wiesiołek. Ruszyłam swój tyłek pojechałam do apteki i kupiłam z firmy GLA 150 sztuk za 19,90 zł więc wydaje mi się że cena chyba spoko.

    Ściskam Was wszystkie i Dziękuje za WSPARCIE!!!!!!!!!!!!!! Każdej z Was <3 <3 <3



    Nooo i to mi sie podoba !!!! :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 13:02

    czekolada lubi tę wiadomość

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 4 marca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja jestem z Wielkopolski i bliżej mi do Poznania czy Bydgoszczy macie rację. Obgadam jutro z mężem i podzwonie i popytać. Pszczelka a na wstępna muszę zabrać zaświadczenia od kiedy się staram czy dopiero na kwalifikację? Nie mam ochoty oglądać starego gina a do niego poszłam wrzesień 2009 i też mam wyniki hormonów od niego.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Was też tak boli jak wstrzykują pregnyl?

    M&M
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 4 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, chcialam napisac, wiele razy probowalam przeczytac, ale Matko!Co stron naprodukowałyście, to sorry ale same jestescie sobie winne. Nic nie nadrobie.
    Zerknęłam na piękne brzuchy i wysokie bety, gratuluje dziewczyny i dziękuję za dawkę uśmiechu. Widziałam tez pare IUI i strasznie bym chcialam zebyście dołączyły do tej pierwszej grupy którą wymieniłam. Witam też nowe kolezanki, dajcie mi troche czasu i poznam wszystkie historie;).
    No, a u mnie to w ogole sie nic nie dzieje. Wieje nudą. Mąż nie powtorzyl jeszcze badan. Jakos mu nie po drodze a ja przestalam naciskac, nie chce sie znowu klocic. Mysle ze sam w koncu zechce jechac, no moze po malych sugestiach i niewielkiej manipulacji;). Z naturalnych cykli wynikow jakos nie ma.
    Czekoladka mysle ze bardzo dobry pomysl z tą konsultacja u innego lekarza, nadal mam zal za brak tego nagrania, wiesz...;)

    czekolada lubi tę wiadomość

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ