X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik super :-)

    A może zwiększ duphaston do 3x1 ?? a najlepiej zapytaj sie gina :-)

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SCAN to po naszemu USG sorki chyba nie wspomniałam ,że mieszkam w UK.

    dziś dzwoniłam do szpitala aby zapisali mnie na scan tzn usg :P bo dostałam @ a jutro zaczyna brac Clomid przez 5 dni. teraz czekam na wiadomość kiedy mam przyjść na usg

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro gin 13.00 i am happy;-)

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik super :)
    Takich wiadomości proszę tutaj więcej i częściej zamieszczać :)
    Dbaj teraz o siebie i o Waszego "fasolka" :)
    Ale super...szczęśliwych 9 miesięcy kochana :*

    Fryzjerka...nieźle z tym skanem..ja to już widziałam Ciebie pod tomografem albo rezonansem dlatego się trochę przestraszyłam o co chodzi z tym skanem :)
    W takim razie uspokoiłaś mnie :) Umawiaj się na usg i śmigaj w dalsze podboje ... zbieramy wiruski od świeżozafasolkowanej Izik i weteranki Karolci :)

    Ale się cieszę no :)

    Izik lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India - nie idę już na USG, bo mi gin nie kazał, a ja też nie nalegałam. Może uznał, że u mnie pęcherzyki pękają i nie ma takiej potrzeby... Oby ;)
    Izik - to z tych emocji się trzęsiesz :) Gratulacje!!! Ale fajnie, dopiero drugi dzień marca, a już się zaczyna robić zielono :) Chciałabym dołączyć do grona szczęśliwców ;)
    Mój mąż dziś spytał czy już jestem w ciąży czy trzeba poprawić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:23

    czekolada lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 2 marca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!

    Jestem, jestem. Ja taka cichutka , skromniutka i malutka , myślałam że jak zniknę na troszkę to nikt się nie kapnie :) A jednak moje kochane pamiętają, dziękuję :)


    No to lecimy alfabetycznie:

    anakonda: 2 iui, 12 dni po pregnylu, czekamy na testowanie :)

    Betty Boop: 1 iui, 9 dni po pregnylu, wykres piękny, w piątek śmiga na betę :)

    chihuahua: wczoraj test negatywny, ale @ nie ma, wiec jeszcze nadzieja jest!

    czekolada: dzisiaj rozpoczęła nowy cykl, marcowy więc musi być szczęśliwy!

    fryzjerka: również od dzisiaj nowy cykl, razem z Czekoladką, będzie Wam raźniej :)

    India: cykl po laparo, wykres szaleje jak i nasza india, dzisiaj 4 dzień po owulacji? coś wcześnie ta owulka?! W czwartek wizyta u gina.

    Izik: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam! Nie mogło być inaczej!!!!!!!!!!!! :) :) :) rośnijcie zdrowo :)

    Mała Mi: 1 iui, 6 dzień po pregnylu, temp na wykresie pięknie idzie w górę :) czekam z niecierpliwością na piękną zieloną kropeczkę :)

    Margo001, witaj! chyba dzisiaj miała 1 iui :) Mam nadziej,ę ze poszło sprawnie i bezboleśnie :) poprosimy sprawozdanie :)

    Monik: w oczekiwaniu na @ i nowy cykl.... a, koniecznie wystrzel swojego gina w kosmos i udaj się do innego, bo takie traktowanie woła o pomstę! Jak można sobie zrobić przerwę od monitoringów??? Przytulam Cię najmocniej jak potrafię :{}

    monekk: witaj u nas! po pregnylu nie jest lekko i wesoło, ale raczej w pierwszych dniach, 10 dni po to może już się fasolinka zagnieżdżać :) tego Ci życzę , kiedy testujesz?

    Nikita: Jak patrzę na Twój szalejący wykres.. to jedno mi się nasuwa na myśl: Ty to chyba razem z naszą Indią balowałaś ;)... 3 dni po pregnylu...czekamy na testowanie!

    Pszczelka: niedziela- Ważny Dzień i to nie tylko dlatego ze Dzień Kobiet! Ale Ci się trafił termin :) w takim dniu wszystko musi się udać!!!! :) Absolutnie!!! :)

    Suzii: 9 marca zabieg histeroskopii . Monik podrzuciła świetny pomysł z tym zamrożeniem żołnierzyków :)

    Agib? mrulinka? co u Was?

    Kotka? a Ty się oderwij na chwilę od roboty i skrobnij coś! mała przerwa od forum nawet wskazana, ale Ty przekroczyłaś już limit nieobecności ;) tęsknimy!

    Karolcia, głaszczę brzuszek :)

    Oki, mam nadzieję ze o nikim nie zapomniałam :)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:50

    czekolada, Betty Boop, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 2 marca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Asiulek jak zwykle dałaś czadu http://emoticoner.com/files/emoticons/smileys/wet-kiss-smiley.gif
    A ja chucham i dmucham aby Twoja tempka poszła w górę <3

    Kochane ja już zmykam, bo jutro czeka mnie dłuuugi dzień...
    Dobranoc

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 2 marca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek - od 14 do 22 lutego byłam na nockach w pracy, więc temp. nie była sprawdzana solidnie... No i w tym tyg. byłam chora... Ale teraz obiecuje poprawę ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 2 marca 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikito właśnie tak staram sie myśleć nowy cykl, nowa szansa, na wiosne wszystko sie rodzi :) Mi w 10,11 dniu po pregnylu test wyszedł negatywny, ale to moj pierwszy raz z zastrzykiem i 5000 j. Co do testów owu u mnie sie nie sprawdzały, zaniechałam juz ich kupowania.
    Fryzjerka bardzo mi przykro że sie meczysz oby szybko mineły bole.
    Pszczelka kwiecień/maj to dobry czas na miłośc hihi duzo miłości :)
    Monik sama czekam na @ jak na zbawienie żeby zacząć nowy cykl :)
    Izik: no gartulacje kochana :) ta trzęsiawka to emocjonalna napewno; ale doskonale rozumiem sama bym chyba cała sie telepała z tej radości :D

    Izik lubi tę wiadomość

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik wspaniale, gratuluję!
    Asiulek, wow, niezła robota z tym podsumowaniem.

    Dziewczęta myslicie ze w czwartek moge juz na bete poleciec?To bedzie 12 dzien. Wiecie, mam brac dupka po 1 tbl do czwartku wlasnie i co dalej? jakbym byla w ciazy to bym kontyuowala a jak nie? Czy dopóki go biore to @ nie przyjdzie? nie mam z nim doswiadczenia.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty - możesz iść na bete. Jak ma przyjść @ to i tak przyjdzie, nawet jeśli bierzesz tabl.

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Nikita, w takim razie chyba w czwartek polece bo juz jestem ciekawa. Jesli wyjdzie ujemna to po prostu przestane brac i już.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty - no dokładnie. Daj znać koniecznie jaka beta wyszła! :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonila do mnie pielegniarka i USG mam 13marca haha w piatek wiec czekamy

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik, gratuluję Bety :-)

    Suzii, ja też czytałam że należy powstrzymać się od starań w cyklu z histeroskopią, ale mnie lekarz zapytał się czy <3 mówię że tak a on bardzo dobrze. Dostałam antybiotyk ale nazwy Ci nie powiem.

    Co do mnie kolejny cykl odpuszczam. Jestem trochę zła i płakać mi się chce ale widocznie muszę pogodzić się z tą decyzją.
    Otóż: oddzwoniłam wszystkie najbliższe szpitale i tak albo już nie wykonują hsg, albo nie mają miejsc albo zapraszają za miesiąc bo remont. Za miesiąc akurat wypadnie na same święta, i chyba że od razu dzień po świętach ktoś się zgodzi.
    Pozostaje mi tylko czekać...:-(

    Myślę, żeby w tym cyklu zacząć brać wiesiołek ale z tego wszystkiego nawet nie chce mi się jechać do apteki :-(

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada a dzwoniłaś po warszawskich szpitalach? Dzwoniłam przed chwila do bielańskiego. Przychodzi sie na izbę przyjec, lekarz ogląda skierowanie i decyduje kiedy zabieg. Ja pamietam ze mialam w zasadzie odrazu jak mogłam zaraz po miesiączce chyba. Ale jakie teraz sa terminy nie wiem. Ale może warto przyjechać ?

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane
    Ja mam doła jutro mam wizytę po leki do ostatniej IUI nie mam więcej siły i rano testuje choć wynik i tak wiem jaki jest :((((((((((((((((

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, anakonda, co się dzieje ? Dlaczego z testowania ma nic nie wyjść? Nie masz udostępnionego wykresu i nie wiemy co się dzieje :(
    Głowa do góry kochana, kciukamy z całych sił i wierzymy, że szybko i Ty zaczniesz nas zarażać ciążowymi wiruskami :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wiem ze się nie udało. W końcu zbyt pięknie by było. Rano dam znać jak test wyszedł. Wykresu nie prowadzę nie mierze tempki czasami coś zaznaczę.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda może Twoje przeczucia Cię myla. Poczekaj do jutra i zobaczymy.

    Ja dzis 10 dnien i mialam nie kupowac testów i co? kupilam. Oczywiscie zacheca mnie aby na niego nasikac jutro z rana ;) Myślicie, że jest sens?
    Kurcze powiem Wam, że mogło sie udac ale boje sie to glosno powiedziec. mam jeden objaw, który mialam tylko raz w zyciu jak zaszlam pierwszy raz i to on mi daje nadzieje. Ale moze to po tym pregnylu takie zmyłki? Sama nie wiem i boje sie zobaczyc negatywny wynik bo tak to żyje nadzieją :P

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ