X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • joajsza Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki ja tez jestem niecierpliwa :P i chyba zrobie jak mówisz :) boje się ,ze to pozostalosc po Pregnylu.. staramy się już 20 cykli w tym ten drugi z Cloo,a pierwszy z Pregnylem.. a bez zabezpieczenia na przerywanym 5 lat...ja mam lekko podwyzszona prolaktynę ok 50 przy normie do 30 a mąz ma 3 % sprawnych plemnikow ,ale przy dużej liczbie plemników bo 150 milionow. U mnie podejrzewają PCO ale procz nieregularnych miesiączek to nic charakterystycznego nie ma. Czasem zaburzenie owulacji ,czasem dużo pęcherzyków..a czasem normalnie..

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie możliwe żeby to było po pregnylu z uwagi na to że sami lekarze karzą testować po 14dniach wiec po 15 u Ciebie tym bardzie pregnylu nie powinno byc :-)

  • joajsza Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obyś miała racje ;)

  • joajsza Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może luteina blokuje mi miesiaczke??

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 11 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joajsza wrote:
    a może luteina blokuje mi miesiaczke??

    Luteina chyba nie blokuje slyszałam że dużo dziewczyn dostaje ja właśnie na wywołanie miesiączki

    Idziesz dziś na bete??

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina i nie blokuje. jak ma sie za pozno podaną to okres przyjdzie w czasie brania.

    M&M
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joajsza wrote:
    Czesc dziewczyny. Może mi pomożecie. Jestem dziś w 32 dc. w dniach 5-12dc brałam clo. w 15 dniu dostałam Pregnyl 5000j. Miałam testować wczoraj(sikany).Nie wytrzymałam i zrobiłam przedwczoraj Bete- wyszła 2,2. Dzis zrobiłam sikany i nic zero. Biore od 17 dc luteina 2x 100 dopochwowo. Okresu brak, piersi wielkie bolesne.. co sądzicie? jest szansa?? Gin powiedział żeby powtórzyć bete za tydzień, a ja do tego czasu zwariuje... dzięki za podpowiedzi.

    Hejka, beta 2 to trochę mało, po co się męczyć i czekać, leć powtórz wynik, jak będzie większy chociażby 20 to wiadomo że rośnie i trzeba zacząć na siebie uważać, no a jak mniejszy albo dalej dwa to przynajmniej mniej nerwów cię czeka. Ja bym tak zrobiła.
    Asiulku ja wiem co czujesz, mam tak samo nawet bez badań męża, a takie ładne te nasze cykle były. No nic, jeszcze wrócą nam humory.

  • joajsza Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba pojdę jutro.. ja brałam na wywołanie doustnie i dostawałam zawsze jak odstawiłam

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, beta na poziomie 2 wcale nie świadczy o ciąży.. stanowczo za mało.
    Powtórz i wtedy sytuacja będzie klarowna.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • joajsza Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 11 marca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ginekolog powiedział mi wczoraj,ze implantacja w najgorszym wypadku może trwac ok 21 dni więc cien nadzieji jest.. dziś jest 15 dzień po owulacji

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 11 marca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 wrote:
    Dziewczyny, beta na poziomie 2 wcale nie świadczy o ciąży.. stanowczo za mało.
    Powtórz i wtedy sytuacja będzie klarowna.

    Karolcia ja nie twierdze ze to ciaża...
    Napisałam że SZANSA jest jak beta bedzie rosła

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Asiulek kurcze to tak jak u mojego M słabsze ale to było po miesiac teraz zobaczymy co tam wyjdzie . Ja mojemu teraz jeszcze daje olej lniany i ja też pije . Z takimi wynikami to tylko IUI
    Mała Mi myślałam ze tobie sie uda :( mała a iui macie bo M ma słabe nasienie czy dla zwiekszenia szans
    betty wow gratuluje
    Monik a ty podchodzisz jeszcze do IUI czy IVF
    A propo luteiny czy duphastonu jeśli bierze sie na wywołanie @ to się po 10 dniach odstawia a jeśli się starasz o dziecko to bierze sie aż nie przyjdzie @ .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupka bierzesz 10 dni, robisz test jak negatywny to odstawiasz i czekasz na okres.

    M&M
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 11 marca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :-)

    ale się u Was dzieje :-)

    Betty, Cziłała Gratulację :-)

    Suzii cieszę się że jesteś już po i że wszystko w porządku, bo jest prawda ??

    Aiulek ściskam Cię mocno :-)

    Kotka a jak u Ciebie ??

    Pszczelka, jak tam ??
    ?
    Monik, jak się czujesz?? Rozumiem że podchodzisz do iui?

    Anakonda powodzenia w nowym cyklu :-)


    Mała Mi dzięki że pytasz. a u mnie co...nie wiem czemu ale jakoś spisałam ten cykl na marne. ha nawet nie zaczęłam dni płodnych a juz skreśliłam go. Mąż chory, kuruje go witaminkami, coldrex, mnie czeka ciężki przyszły weekend akurat jak wypadną te dni. w pracy będę cały dzień i 2 dni z rzędu nocki, więc myślę że będziemy się mijać.
    Tempka skacze jak szalona. aahhh szkoda gadać.

    Czytam was codziennie :-) i Trzymam kciuki za Was <3 <3 <3

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj dużo stron ma ten wątek, chyba nie dam rady całego przeczytać :)
    Ja podejrzewam, że będę miała przyjemność skorzystać z tego leku jakim jest pregnyl.
    Według moich obserwacji mam LUFa jak się patrzy.

  • joajsza Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 11 marca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej..no i dupa :( beta poniżej 2...nic już nie rozumiem..lekarz chce w tym cyklu zrobić inseminacje co mnie trochę przeraza..mam mieszane uczucia..chciałabym odpuscic może w owulacje gdzies wyjechać zajac się czyms oczyscic glowe..a z drugiej strony boje się ,ze to jakiś grubszy problem , a czas leci..

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 12 marca 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joajsza przykro mi :(

    Ja jakos na razie nie moge uwierzyc, ze mogło sie udac. Zaraz polece na bete i za pare godzin bedzie wiadomo co i jak. Dziewnie sie czuje, jajniki-szczególnie niedrozny-kłuja mnie przy kichaniu,czy przy pełnym pecherzu. Nie wiem czy to normalne, czy moze mam torbiel bo w lewym naprodukowalam jajek. najgorsze, ze jestem teraz na etapie jak w poprzedniej ciazy i nie moge pozbyc sie złych mysli-wtedy się ona zakonczyła. No ale nic, zobaczymy, nie bede biadolić.

    A co u Was z rana?

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 12 marca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jak u wam mija poranek? Ja noc miałam :( kiepska prawie nic nie spalam caly czas się budziłam a o 3 to chyba z 3 razy się obudziłam a o 5:30 pobudka :( .padam chce mi się spac .jutro usg :) ciekawa jestem jak tam urosłam :).

    betty czekam na wiadomości :) kiedy będziesz mieć wynik?

    czilala , mala mi ,asiulek ,anakondo co u was?i oczywiście o innych dziewczyn tez się zwracam :)

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 12 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Anakondo , Czekoladko :-)

    Ja czuje sie dobrze a wręcz mogę nawet powiedzieć że ie cieszę że mogę znowu zacząć starania :-)
    Dziś mam wizyte u nowego gina i jak wszystko będzie ok to w przyszłą sobote będzie IUI

    Anakdna , Mała mi,Czekoladko, Asiulku, Kotkapc i Indio musi sie nam teraz udać!!! jak to któraś z Was kiedyś napisała chyba India nie pamietam - wybaczcie :-) ; W MARCU WSZYSTKIE ZACHODZIMY W CIĄŻE :-D

    Mam nadzieje ze o nikim nie zapomnialam hmm Pszczelko ty to nie wiem czy możesz w marcu ale za to Twój bedzie Kwiecień :-)

    A co sie dzieje z Asia-m-b ????


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2015, 12:33

    czekolada lubi tę wiadomość

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 12 marca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki! :)

    Ja dzisiaj na wolnym, nadrabiam zaległości bycia mamą i cały dzień dzisiaj poświęcam na zabawy, przytulaski, spacery i same przyjemności :) Właśnie wróciłyśmy z Hanią ze spacerku i zasnęła, więc ja zaglądam do Was :)

    ponadrabiałam wszystko i zaczynam alfabetycznie żeby nikt nie czuł się poszkodowany ;)

    anakondo, Ty dzisiaj w 4 dc a ja w 5 :) będziemy szły prawie równo, albo i nie bo ja mam dłuugie cykle, trzymam kciuki za Twoje III podejście :) i mocno wierzę że będzie szczęśliwym i ostatnim! :). No i faktycznie nie wiem czemu po tym całym profertilu nasienie się osłabiło, po 3 miesiacach...moze kupiłam jakiś lewy w tej aptece na allegro? Kochana,a ten olej lniany to w jakich dawkach i jak pijecie? tak na żywo, czy do sałatek? I na co on pomaga?

    Anatolko, fajnie ze do nas zaglądasz :) napisz na jakim etapie jesteś i jakie plany?

    Betty, jak Twoje samopoczucie? czekam z niecierpliwością na dzisiejszy wynik bety i mocno trzymam kciuki :) (Betty,czekamy na wynik bety...nieźle sie spasowało :) )

    Czekoladko, dziękuję, a Twój cykl dopiero się zaczął i mimo że Ty spisałaś go na straty, ja i myślę że reszta dziewczyn również trzymamy kciuki żeby Cię zaskoczył zieloną okrąglutką niespodzianką! :)

    Cziłała, zmajstruj i wstaw jakiś wykresik ciążowy w podpisie, tak miło mi się na nie patrzy :) jak się czujesz? masz jakieś objawy?

    fryzjerko, dziękuję za pamięć.Twój wykresszaleje, trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i usg:)

    India, 8 dzień po owu, tempereatura jak zwykle baluje i trzyma w napięciu. Jak długie Ty masz cykle Kochana? Jeszcze wszystko się może zdarzyć :) zdrowaśkuję!

    Izik, musisz o siebie dbać i uważać szczególnie w pierwszych 3 miesiącacale to napewno wiesz. Będzie dobrze, głowa do góry :) DZIEWCZYNY TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA JUTRZEJSZĄ WIZYTĘ IZIK!!! Na pewno będzie wszytko dobrze :)

    joajsza, witaj u nas :) przykro mi, wiem jak boli rozczarowanie, ale nie załamuj się i nie rezygnuj! Ja mam zaawansowane pcos, mój mąż 3 lata temu miał 2% prawidłowych plemkników i mamy 1,5 roczną Hanię :)
    Teraz niestety jest trudniej...ale ciągle mam nadzieję że się uda i tego się kurczowo trzymam!

    kotka, czemu nie prowadzisz wykresu? ;p nie wiem na bieżąco co u Ciebie, a i niewiele piszesz :( Napisz szybko! Ale już!

    Karolcia, na Twój suwaczek nie mogę się napatrzeć...i tak miło mi jak sobie pomyślę że towarzyszymy Ci praktycznie od początku ciąży a to już ostatnich 10 tygodni :) i niedługo maleństwo będzie na świecie :) toż to dopiero będą emocje :) boisz się?

    Mała Mi, a jednak przyszła...przykro mi...wierzyłam że to Twój cykl...przytulam :{}

    Monik, Kochana,o której masz wizytę? czekam na wieści...:) oby nowy gin okazał sie dobrym specjalistą! kciukam mocno :)

    Nikita, u mnie temp spada w pierwszym dniu @, w tym cyklu rano o 6 miezryłąm, a o 10 już @ była.. Wykres masz piękny, jak nic będzie zielono! :) trzymam kciuki :)

    Pszczelko, dobrze że już w domku jesteś :) bóle i dolegliwości ustąpią i zagoją się, w końcu nie codzień oddaje się tak drogocenne kamienie :)

    Suzii, czyli masz czas dla siebie i na regenerację :) a od czerwca do dzieła! zleci szybko,zobaczysz :)

    Klara bella, adelo, witajcie :) powodzenia Wam życzę :)

    A Opu i asia-m-b to na sjuż chyba na dobre opuściły...eh

    ****************************************************************************
    Kochane, a ja dziękuję Wam wszystkim i każdej z osobna za ciepłe słowa otuchy i drogocenne rady :) Cieszę się bardzo że jesteście, i choć nie pisze może często, wiedźcie że czytam na bieżąco :)
    Kupiłam cynk,wit c resztę kupię jutro, tzn. mam zamiar jeszcze dodać lkarnitynę no dalej profertil. Będzie dobrze!







    joajsza, Izik, czekolada lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ