X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl objawy działanie
Odpowiedz

Pregnyl objawy działanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Soldering94 Autorytet
    Postów: 325 385

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam pytanie do Was.
    Na usg w 10dc miałam pęcherzyk 24mm, lekarz kazał następnego dnia zrobić zastrzyk z pregnyl 1000j.
    Ból był taki, ze ledwo co
    Mogłam chodzić, dlatego pomyślałam, ze przy takim dużym to lepiej tego dnia wieczorem ❤️, było to bardzo bolesne, nigdy tak nie miałam.
    To było pierwsze użycie przeze mnie pregnyl dlatego zastanawiam się czy faktycznie dobrą decyzje podjęliśmy czy powinnismy czekać te 24-36h jak pęcherzyk był już taki duży.
    Miała któraś z Was podobną sytuację?

    66f2b88525.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plemniki żyją do 5 dni nawet w okresie okoloowulacyjnym, więc czekanie raczej by tu nic nie zmieniło. A po drugie pg mógł peknac wcześniej skoro był takich rozmiarów

    M&M
  • Soldering94 Autorytet
    Postów: 325 385

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje, tak mi się wydawało. Szczególnie, ze mężowi wypadł dyżur w pracy dzień po zastrzyku a dwa dni po to było rano i jakby nie otrzeć ja byłam w tym czasie w pracy, najgorszy czas ;(
    Mam nadzieje, ze się wystrzeliliśmy.
    Akurat święta teraz a po świętach planuje zrobić test.

    66f2b88525.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soldering94 wrote:
    Dziękuje, tak mi się wydawało. Szczególnie, ze mężowi wypadł dyżur w pracy dzień po zastrzyku a dwa dni po to było rano i jakby nie otrzeć ja byłam w tym czasie w pracy, najgorszy czas ;(
    Mam nadzieje, ze się wystrzeliliśmy.
    Akurat święta teraz a po świętach planuje zrobić test.
    Test to około 12-14dni po zastrzyku

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem nowa, a możecie mi napisać - kiedy w jakiej sytuacji się bierze pregnyl?

  • Soldering94 Autorytet
    Postów: 325 385

    Wysłany: 26 grudnia 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pregnyl bierze się jak lekarz zauważy dojrzałe pecherzyki to wspomaga ich pęknięcie. ;)

    66f2b88525.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ