X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl w fazie lutealnej proszę o pomoc.
Odpowiedz

Pregnyl w fazie lutealnej proszę o pomoc.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katarzyna. Nowa

Wysłany: 28 maja 2022, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. To mój pierwszy wpis na forum. Staramy się już 2 lata. Ten cykl mam stymulowany. Dostalam pregnyl 14 dnia cyklu było to 15.05 na pęknięcie pęcherzyka. Pękł w 16 dc. Po potwierdzeniu pęknięcia mialam powtórzyć iniekcję 1/2ampulki pregnylu w 5. 7. 9. 11 dniu cyklu po owulacji. Dziś mialam ostatnią dawkę. Moje pytanie brzmi: kiedy najlepiej testować aby była pewność. Planowo @ powinnam dostac 31.05. Niestety nie dostałam takiej informacji od mojej ginekolog. Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź :)

• Paulina12345 Autorytet

Wysłany: 28 maja 2022, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna. wrote:
    Witam. To mój pierwszy wpis na forum. Staramy się już 2 lata. Ten cykl mam stymulowany. Dostalam pregnyl 14 dnia cyklu było to 15.05 na pęknięcie pęcherzyka. Pękł w 16 dc. Po potwierdzeniu pęknięcia mialam powtórzyć iniekcję 1/2ampulki pregnylu w 5. 7. 9. 11 dniu cyklu po owulacji. Dziś mialam ostatnią dawkę. Moje pytanie brzmi: kiedy najlepiej testować aby była pewność. Planowo @ powinnam dostac 31.05. Niestety nie dostałam takiej informacji od mojej ginekolog. Dziękuję bardzo za każdą odpowiedź :)

Pregnyl i ovitrelle utrzymują się we krwi do 10 dni

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ