X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Progesteron po transferze
Odpowiedz

Progesteron po transferze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mayla89 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 lipca 2023, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie!
    Jestem po transferze zarodka z 5 doby podanego w cyklu świeżym (sztucznym).

    3dpt progesteron 23,72
    Estradiol 481,63

    6dpt beta 20,4
    Progesteron <5
    Estradiol 443,87.

    Co znaczy ta wartość poniżej 5. Czy to jest jakiś wynik nieprawidłowy i błąd laboratorium czy tak spadł poziom? nawet jak miałam wartość 0,16 to ona była podana w wynikach a tu jest tylko oznaczenie <5
    :(
    Klinika dopiero jutro może przekazać wyniki lekarzowi, a punkt w którym robiłam badania kazał mi dzwonić do głównego oddziału tam gdzie zawożą krew ale niestety już nieczynny...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ