X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Program In vitro z sukcesem w klinikach invimed
Odpowiedz

Program In vitro z sukcesem w klinikach invimed

Oceń ten wątek:
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 4 października 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Gizlera i jestem zadowolona :) A jak Twoje wrażenie po twojej pani Doktor? Bo dobrze kojarzę że to kobieta ?

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 4 października 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem zapisana do doktora Gizlera na listopad to moja pierwsza wizyta. Ale od razu bym chciala przystopic do dzialan w kierunku in vitro, naczytalam sie ze jest bardzo skuteczny:-) mam nadzieje ze nie bedzie namawial na dalsza diagnostyke gdyz juz nie mamy sil z mezem dalej sie starac chcemy sobie ulatwic troche albo odpuscic calkiem.
    Jaki on jest w kontakcie?

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 4 października 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mogę zapytać z jakim problemem się borykacie ? U mnie zaproponował od razu IVF a mam endometriozę i na szczęście nie musiałam przechodzić przez IUI. Doktor jest konkretny i raczej zamknięty ale bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu, z chęcią odpowiada na pytania no i co chyba najważniejsze mi bardzo pomógł przejść tą nie łatwą drogę. Mogę szczerze powiedzieć że bym go nie zamieniła na innego :)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 4 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie luf zdiagnozowano problemy z estradiolem rowniez bardzo niski nawet po stymulacji, pecherzyki nie pekaja prawidlowo podobno nie uwalniaja nawet komorki do zaplodnienia, nie mam sil juz na kolejne kombinacje wiec nawet nie mysle o inseminacji!

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 4 października 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz 32 lata, staramy sie od 6-ciu lat, dopiero teraz jakos pozbieralismy sie do kupy i doszlismy do wniosku ze albo in vitro albo koniec, brak juz sil na walke niestety:-( troche te koszty mnie aby przytlaczaja...

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 4 października 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz wizytę ? Daj znać co i jak! Powodzenia!

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 4 października 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 listopada dopiero juz nie moge sie doczekac :-)

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 4 października 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Ja chodzę do dr Gizlera i jestem zadowolona :) A jak Twoje wrażenie po twojej pani Doktor? Bo dobrze kojarzę że to kobieta ?
    Ja jestem naprawdę zadowolona. Nie chciała mnie zbyt długo przytrzymać i dosyć szybko zaproponowała in vitro. I dobrze lubię jak ktoś gra w otwarte karty a nie zwodzi. Mój poprzedni ginekolog próbował 2 lata zanim oznajmił że lepiej żeby klinika się mną zajęła. I tak pierwsza wizyta 10 listopada 2014 a dzisiaj jestem już po zabiegu in vitro:)

    Anuszka lubi tę wiadomość

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 4 października 2015, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle powodzenia:) wszystko się ułoży bo będziesz w rękach specjalistów

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 5 października 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za slowa wsparcia Takanijaka i gratuluje twojej wspanialej bety, widzialam na watku ivf :-) super ! A mam pytanie czy po transferze dawaja l4?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 20:36

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • Takanijaka Autorytet
    Postów: 287 753

    Wysłany: 5 października 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle ja poprosiłam o l4 i dostałam :)

    Co do bety - dzisiaj głaz spadł mi z serca :)

    f2w3kw7ipvto76dt.png

    Podwójna mama :)
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 5 października 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle wrote:
    Dzieki za slowa wsparcia Takanijaka i gratuluje twojej wspanialej bety, widzialam na watku ivf :-) super ! A mam pytanie czy po transferze dawaja l4?

    Wystarczy że się upomnisz i bez problemu dostajesz.

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. jestem spod wroclawia i leczę się u doktora Gizlera w Invimedzie. Nie mam porównania z innymi lekarzami, ponieważ od razu jak stwierdziliśmy, że nam się nie udaje, udaliśmy się do kliniki. Był to październik zeszłego roku. Po całym zestawie badań (okazało się, że mąż ma słabe wyniki) podeszliśmy do invitro. Doktor nie próbował nawet stymulacji, Niestety refundacja nie wchodziła w grę, ponieważ nie mieliśmy jak udokumentować roku starań. Zdecydowaliśmy się na prywatne- invitro z sukcesem. 10 tys. w cenie są dwie stymulacje i transfery. Za mrożenie i transfer mrożaków trzeba zapłacić, leki również, w trakcie badania progesteronu i estradiolu też są w cenie. Jak zliczyliśmy wyszło ok 14 tys!! ale dzielone na dwa razy wychodzi ok.7 tys. Jak dla nas dużo, ale niestety, to ostatnia i jedyna nasza szansa. Co do samego doktora, prawda jest taka, że każda dziewczyna będzie chwaliła lekarza, jeżeli zajdzie w ciążę. My niestety po roku starań, dwóch in vitro, walczymy dalej.

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 8 października 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chwale doktora a w ciąży nie jestem. Wiem że robi co w jego mocy ale na niektóre rzeczy nie ma wpływu tak samo jak ja. To tylko człowiek nie cudotwórca, poza tym nie pracuje sam są jeszcze embriolodzy ale ich też nie ma co obwiniać po prostu IVF to jedna wielka loteria na którą nie mamy wpływu.

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 8 października 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za pomocne informacje dziewczyny:-)

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • jarzębinka Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 9 października 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma właśnie tam miała in vitro i wczoraj robiła betę, udało się :) Teraz tylko ma nadzieję, że uda jej się utrzymac ciążę, bo wcześniej poroniła w 12 tc.

    201406071756.png
  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam dzis na wizycie u doktora Gizlera we wroclawskim invimedzie, troche jestem rozczarowana gdyz uparl sie na dalsza diagnostyke a my juz nie mamy sil, odebralismy tez badanie nasienia meza i wyszlo beznadziejnie O% plemnikow o prawidlowej budowie a jeszcze 12 m-cy temu byly w normie (bral tez salfazin) a tu takie slabe parametry wyeksplatowany chyba maz:-( zlecil jeszcze badanie nasienia metoda msome, mi diete zlecil bo mam zawyzona homocysteine i powtorzyc badanie za 4 tygodnie. Powiedzial ze do in vitro daleka droga jeszcze zreszta z takimi wynikami nasienia juz nie wiem co to bedzie...

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • Evelle Autorytet
    Postów: 318 351

    Wysłany: 14 listopada 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cos tak cicho mowi ten lekarz i malo, ale u takich gadatliwych juz bylam i nic nie wyszlo...

    atdc9vvjtiub4xrf.png
  • agnesita85 Autorytet
    Postów: 314 310

    Wysłany: 15 listopada 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia18120 wrote:
    A ktoś leczy się we Wrocławiu?? Jakieś opinie??
    ja tez we wro:)

    INVIMED WROCŁAW
    - PCOS
    - NIEPLODNOSC IDIOPATYCZNA
    - HSG - JAJOWODY DROŻNE
    - 2 IUI - UJEMNE
    -3 transfery - ujemne (2015 - 2016)
    2018 wracam do walki - > LAPAROSKOPIA
    PAŹDZIERNIK 2018 - HISTEROSKOPIA
    21.11.2018 - transfer - UDANY:)
  • agnesita85 Autorytet
    Postów: 314 310

    Wysłany: 15 listopada 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takanijaka wrote:
    Anuszka dr Wickiewicz a Ty z kim walczysz?
    ja tez jestem u Wickiewicz.a a powiedz mi jesli to nie pronlem , co u was bylo przyczyna nie zachodzenia w ciaze?u mnie jak Pani doktor mowila praktycznie nic nie moze pojsc zle a jestem po dwicj IUI i dwoch in vitro i nic...

    INVIMED WROCŁAW
    - PCOS
    - NIEPLODNOSC IDIOPATYCZNA
    - HSG - JAJOWODY DROŻNE
    - 2 IUI - UJEMNE
    -3 transfery - ujemne (2015 - 2016)
    2018 wracam do walki - > LAPAROSKOPIA
    PAŹDZIERNIK 2018 - HISTEROSKOPIA
    21.11.2018 - transfer - UDANY:)
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ