Forum Starając się z pomocą medyczną Prowadzenie ciąży po inseminacji
Odpowiedz

Prowadzenie ciąży po inseminacji

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Katy_JoJo Przyjaciółka
  Postów: 69 104

  Wysłany: 18 lutego 2018, 23:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej wszystkim. Mam pytanie do dziewczyn, które mają udaną inseminację za sobą. Czy na beta HCG trzeba iść do kliniki, w której był zabieg, czy można do przychodni? Czy kolejne badania i prowadzenie ciąży najlepiej powierzyć lekarzowi, który nas przygotowywał w klinice? Nie ukrywam, że koszty przygotowania do zabiegu strasznie nas przerosły, wolałabym aby ciążę prowadził ginekolog z NFZ. Co doradzacie? Jakie są Wasze doświadczenia?

  32 lata
  mąż - azoospermia
  19.02 I AID w 15dc :) 10dpo beta 23,55
  12dpo beta 72,8, 17dpo beta 618
  Torbiel z niepeknietego pęcherzyka ;(
 • Vigosik Koleżanka
  Postów: 137 6

  Wysłany: 19 lutego 2018, 11:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Lekarza prowadzącego już sama sobie wybierasz aczkolwiek słyszałam że musisz go powiadomić o tym jak do tej ciąży doszło. Doświadczenia w tym nie mam ale ja osobiście potwierdzić ciążę poszłabym do lekarza dzięki któremu w nią zaszłam a potem na pewno na prowadzącego wybrałabym innego :D

  12.05.2017 9 tydz [*]
  18.01.2018 HyCoSy +/+
  PCOS, Insulinooporność, niedoczynność tarczycy
  od 30.04.2016 czekamy na nasz CUD

  f3a25ddc5985b07a5f9e7ea66114dbaa.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego