X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Puregon 600 - krótki protokół in vitro
Odpowiedz

Puregon 600 - krótki protokół in vitro

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 25 października 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jutro mam transfer, czyli jestem po stymulacji IVF -
    w 2 d.stymulacji elonva ampułkostrzykawka- potem cisza do 6-7 dnia i usg, po usg puregon 150 j., cetrotide 1 amp- i tak do 12 dnia stymulacji, 13 dnia stymulacji 2 x gonapeptyl odrazu , 14 dzien stymulacji nic...codziennie do tego steryd 0,005
    idnia 15 punkcja; jak się czułam normalnie, jajniki delikatnie czułam ze pracuja, może wiecej spać mi się popoludniami chciało, ale glowa nie bolała, zawrotów nie było głowy, brzuch nie bolał, jest to moja 2 stymulacja poczawszy od IUI i w przeciągu poł roku przybrałam jakieś 3 kilo. Lekarz przy stymulacji powiedział, ze moze i nie rosna szybko pęcherzyki, bo dawek nie chce mi dawać większych w troske o hiperkę, w sumie pobrano mi osiem pęcherzyków, 7 sie nadawało, 6 zapłodnili, 4 walczą, jutro transfer...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 08:58

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jestem na puregonie. Brałam od 5 do 1 d.c. po 50 j. Dzisiaj 12 dzień i usg. Zobaczymy czy coś podziałało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno tu nikogo nie bylo ale moze komus pomoze moj wpis jakies 4 lata temu po raz pierwszy wzielam putegon mala dawke 5 dni po 60j czyli w sumie puregon 300j od 3 dnia cyklu na usg widac bylo 2 pecherzyki na lewym jajniku i 3 na prawym ale lewy jajnik nie liczyl sie bo jajowod nie drozny z prawego pekly 2 i potem mialam ibseminacje ktora sie nie udala ale miesiac pozniej kiedy sie poddalam okazalo sie ze zaszlam w ciaze uwazam ze dzieki niemu moje jajniki dostaly kopa i zaczely same pracowac to bylo 4 lata temu.W tym miesiacu rowniez bralam puregon i taka sama dawke przyjelam rezultat jeden pecherzyk na lewym a dwa na prawym ale pekly te na prawym,lewy nie pekl.Jeszcze nie wiem czy sie udalo natomiast czuje sie bardzo spuchnieta w srodku czuje jajniki i jak siadam to jakbym jakies cisnienie w srodku mialai i bardzo bola mnie piersi ale to bardzo a rzadko mnie bola
    Dodam ze zawsze mam podany pregnyl aby pecherzyki pekly
    Pozdrawiam :)

    KasiaC lubi tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ