X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ratunku Grypa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki! Jestem w trakcie stymulacji do in vitro w przyszłym tygodniu punkcja i możliwe, że podanie zarodka. Niestety dopadła mnie grypa. Jak mogę się leczyć pomóżcie :(:(

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skontaktuj sie z lekarzem bo grypa to nie przelewki a stymulacja jest bardzo wymagająca dla organizmu.

  • paniP Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej. Ja również walczę z gilem i kaszlem, a dopadło mnie tuż po transferze. Strasznie się stresuje że zaszkodzę😭 stawiam na domowe receptury - miód, cytrynka itp. dziś będę rozmawiać z lekarzem.

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Skontaktuj sie z lekarzem bo grypa to nie przelewki a stymulacja jest bardzo wymagająca dla organizmu.
    Tak wiem właśnie już kilka dni stymulacji za mną... Leczę się czym mogę 🤦‍♀️ jutro mam USG jeśli nic sienie poprawi to oczywiście zapytam

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniP wrote:
    Heej. Ja również walczę z gilem i kaszlem, a dopadło mnie tuż po transferze. Strasznie się stresuje że zaszkodzę😭 stawiam na domowe receptury - miód, cytrynka itp. dziś będę rozmawiać z lekarzem.
    Nie stresuj się moja przyjaciółka też miała tsk po transferze i wszystko dobrze się skończyło. Kup sobie prenalen w saszetkach, syrop i na gardło a do tego mocz stopy w ciepłej wodzie z solą itp. No e martw się 😘❤

    paniP lubi tę wiadomość

  • paniP Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Nie stresuj się moja przyjaciółka też miała tsk po transferze i wszystko dobrze się skończyło. Kup sobie prenalen w saszetkach, syrop i na gardło a do tego mocz stopy w ciepłej wodzie z solą itp. No e martw się 😘❤

    To pocieszające! 🤗 Nie dość że ciężki czas, to jeszcze dodatkowe zmartwienia nam się przyplątały🙉

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniP wrote:
    To pocieszające! 🤗 Nie dość że ciężki czas, to jeszcze dodatkowe zmartwienia nam się przyplątały🙉
    No niestety za dużo wirusów i chorób w około nas 🤦‍♀️🤦‍♀️. Boję się czy w ogóle dojdzie do punkcji, jeśli będę miała kaszel czy katar 😭😭😭

  • paniP Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    No niestety za dużo wirusów i chorób w około nas 🤦‍♀️🤦‍♀️. Boję się czy w ogóle dojdzie do punkcji, jeśli będę miała kaszel czy katar 😭😭😭

    A na kiedy masz przewidzianą? Ja dziś rozmawiałam ze swoim lekarzem - kazał brać Wit C, magnez, strepsils, a do nosa Nasivin. No i przede wszystkim babcine sposoby:)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniP wrote:
    A na kiedy masz przewidzianą? Ja dziś rozmawiałam ze swoim lekarzem - kazał brać Wit C, magnez, strepsils, a do nosa Nasivin. No i przede wszystkim babcine sposoby:)
    Ciekawe czy ja też bym mogła przyjąć to samo co ty ☺ możliwe, że na poniedziałek ☺

  • paniP Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Ciekawe czy ja też bym mogła przyjąć to samo co ty ☺ możliwe, że na poniedziałek ☺
    Myślę że tak 🙂 jeszcze trzy dni, na pewno uda Ci się wydobrzeć :)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniP wrote:
    Myślę że tak 🙂 jeszcze trzy dni, na pewno uda Ci się wydobrzeć :)
    A powiedz mi jakie leki przyjmowałaś podczas stymulacji?? Czy przyjmowałaś heparyne?? ☺

  • paniP Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    A powiedz mi jakie leki przyjmowałaś podczas stymulacji?? Czy przyjmowałaś heparyne?? ☺

    W czasie stymulacji Gonal, Mensinorm, Cetrotide, Fostimon, a dopiero przed i po transferze przyjmuje Neoparin i Prolutex, Duphaston i Utrogestan :) skąd jesteś :)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2022, 17:47

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniP wrote:
    W czasie stymulacji Gonal, Mensinorm, Cetrotide, Fostimon, a dopiero przed i po transferze przyjmuje Neoparin i Prolutex, Duphaston i Utrogestan :) skąd jesteś :)?
    Ja z tych leków póki co to Gonal i orgalutran. Ze Świętokrzyskiego a ty? Do jakiej kliniki chodzicie z mężem? :)

  • paniP Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My Łódź Salve :) pewnie co klinika to troszkę inne leki :) to Wasze pierwsze podejście?

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniP wrote:
    My Łódź Salve :) pewnie co klinika to troszkę inne leki :) to Wasze pierwsze podejście?
    My Gameta Kielce. Tak, a wasze?? :) macie już dzieci ?

  • paniP Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy dzieci i to jest nasze pierwsze podejście:) wszystko nas strasznie przerażało, cała stymulacja, punkcja.. teraz pozostaje nam czekać, co też nie należy do łatwych 🙈

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniP wrote:
    Nie mamy dzieci i to jest nasze pierwsze podejście:) wszystko nas strasznie przerażało, cała stymulacja, punkcja.. teraz pozostaje nam czekać, co też nie należy do łatwych 🙈
    My mamy córkę, ale u nas wystąpiła niepłodność wtórna i już kilka lat się staramy, zwiedzaliśmy mnóstwo lekarzy, nabrałam się wiele leków to nasza ostatnia deska ratunku. Jak się czujesz oprócz przeziębienia?? Kiedy masz zrobić betę?? Aaa no i w jakim wieku jesteście z mężem?? Coś czuje, że wszystko będzie dobrze u Was ❤ a wyliczali wam procentowo szanse z in vitro??

  • paniP Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 27, mąż 29. Ogólnie samopoczucie dobre, byleby tylko to przeziębienie szybko uciekło :) nie wyliczali nam, a beta koniec następnego tygodnia. liczę na to że będzie dobrze, ale same wiemy, że różnie to bywa :) a Ty jak się czujesz w czasie stymulacji? Ja pod koniec już ją ciężko znosiłam, tak że w dniu punkcji ledwo się ruszałam 😭

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paniP wrote:
    Ja 27, mąż 29. Ogólnie samopoczucie dobre, byleby tylko to przeziębienie szybko uciekło :) nie wyliczali nam, a beta koniec następnego tygodnia. liczę na to że będzie dobrze, ale same wiemy, że różnie to bywa :) a Ty jak się czujesz w czasie stymulacji? Ja pod koniec już ją ciężko znosiłam, tak że w dniu punkcji ledwo się ruszałam 😭
    A długo się staraliście?? Miejmy nadzieję a katar i kaszel masz czy coś więcej?? Oj to będę czekać na wieści terz musisz uzbroić się w cierpliwość a teraz funkcjonujesz jak wcześniej czy dużo odpoczywasz?? Od samego początku mam bóle głowy czasem tak nieznośnie, że spać nie mogę do tego doszła choroba i razem z córką trzy dni w łóżku już mam dość :(:(.

  • paniP Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W styczniu minął rok. W sumie bardziej kaszel niż katar, staram się więcej odpoczywać, myślę że przy tym niefortunnym przyziemieniu przyda się dwa razy bardziej odpoczynek :) mąż co chwilę donosi domowe receptury 🙈 ja też czekam na wieści jak punkcja i czy udało się pokonać dolegliwości! 🤗

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ