X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Refundacja clexane...
Odpowiedz

Refundacja clexane...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno sporobuje kochane będę walczyła o swoje bo chce urodzić zdrowego dzidziusia ale tez nie zbankrutowac przy tym ... Llallka dziękuje Ci bardzo kochana za wyjaśnienie niestety wiemy jakie są polskie realia i to ze nie każdy lekarz chce wystawić na ryczałt dużo kobiet się wypowiada ze pomimo kilku poronień i np samej mutacji tej refundacji nie dostają niestety co jest dla mnie wielkim przegieciem

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 8 maja 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , zamieniłyście clexane na tańszy , polski neoparin? Mam stwierdzona trombofilie wrodzona i moj ginekolog pozwolił zamienić bez problemu. Nawet nie wiedział , ze jest tak duża różnica w cenie przy refundacji.
    Jakie sa Wasze doświadczenia?

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 10 maja 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiafaj wrote:
    Dziewczyny , zamieniłyście clexane na tańszy , polski neoparin? Mam stwierdzona trombofilie wrodzona i moj ginekolog pozwolił zamienić bez problemu. Nawet nie wiedział , ze jest tak duża różnica w cenie przy refundacji.
    Jakie sa Wasze doświadczenia?
    Ja biorę Clexane i nie planuje zmieniać na tańszy zamiennik jak sama nazwa moi jest to zamiennik różne maja zdania Dziewczyny ja popieram zdanie mojego ginekologa clexan jest lepszy tym bardziej ze ty masz trabofilie ja bym nie ryzykowala

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 10 maja 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pospamuje trochę ;)

    Mam do sprzedania:
    - Lametta, cały blister (sztuk 10), 2,5mg
    - fragmin 5000jm, całe opakowanie, 10 szt
    - encorton 20mg, 2 opakowania po 20 sztuk w blistrze (w jednym jest 18)
    - agulutin, 1 pełne opakowanie (5 sztuk) i jedno niepełne (4 sztuki)
    - utrogestan 100mg, 3 opakowania po 30 sztuk

    Jeśli któraś zainteresowana to dajcie znać najlepiej na priv, chętnie pozbędę się tych leków z mojej półki i kupię witaminy prenatalne ;-)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Asiafaj Przyjaciółka
    Postów: 81 21

    Wysłany: 11 maja 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwcia, zapytałam farmaceutę , twierdzi, że to dokłądnie to samo, tylko clexanowi się skończył patent na lek po 15 latach. Podobno są nawet produkowane w tej samej fabryce.

    Zapytam mojego hematologa przy najbliższej okazji i dam Wam znać, co powiedział :)

    1 ciąża-w 1cs- 11tc [*]
    staramy się od 2.2017
    trombofilia wrodzona i mutacja MTHFR
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 11 maja 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dokladnie to samo. Maz jest predstawicielem.

    Asiafaj lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • blubeata Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jeśli, któraś z Was potrzebuje Clexane to mam do odstąpienia 3 opakowania :)

    Pozdrawiam

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blubeata wrote:
    Witam

    Jeśli, któraś z Was potrzebuje Clexane to mam do odstąpienia 3 opakowania :)

    Pozdrawiam
    Za ile?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • natlem Przyjaciółka
    Postów: 102 25

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blubeata wrote:
    Witam

    Jeśli, któraś z Was potrzebuje Clexane to mam do odstąpienia 3 opakowania :)

    Pozdrawiam
    Byłabym chętna jak cos :)

    starania od sierpnia 2015, 01/16- polip szyjkowy, 04/16- laparoskopia torbiel łagodna endometrioza, 05/16-02/17 stymulacje zespół LUF, 03/17- 1sza IUI :(, 04/17- 2ga IUI :( 05/17 I IVF Imsi 8B i 8A ;( 06/17 histero 23.08.17 start długi protokół gonapeptyl. Cd4/cd8 mthfr homo, pai-1 hetero
  • blubeata Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o kontakt na maila [email protected] to dogadamy szczegóły :)
    Ja jestem ze Szczecina, ale oczywiście mogę wysłać pocztą

  • blubeata Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o cenę to w rozliczeniu możemy się dogadać na pokrycie kosztów wysyłki i przesłanie jakiejś zabawka dla 5 miesięcznej dziewczynki :)

  • Myszka_6 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 5 sierpnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny skoro jest mowa o clexanie/neoparinie to możecie mi powiedzieć od którego momentu zaczełyście przymować zastrzyki? Mam stwierdzoną trombofilie i zalecone zastrzyki neoparin ale od 16-25dc, czyli jeszcze przed stwierdzeniem ciąży. Cały cykl mam brać acard. Oczywiście 25dc mam zrobić B-HCG jeśli będzie wzrastać mam zwiększyć dawkę z 0,4 na 0,60. Gdzieś przeczytałam, że nie powinno się brać zastrzyków przed stwiedzeniem ciąży bo mogę się wykrwawić i jestem przerażona,a u lekarza mam się pojawić dopiero za 3 miesiące.

    Myszka_6
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka_6 wrote:
    Dziewczyny skoro jest mowa o clexanie/neoparinie to możecie mi powiedzieć od którego momentu zaczełyście przymować zastrzyki? Mam stwierdzoną trombofilie i zalecone zastrzyki neoparin ale od 16-25dc, czyli jeszcze przed stwierdzeniem ciąży. Cały cykl mam brać acard. Oczywiście 25dc mam zrobić B-HCG jeśli będzie wzrastać mam zwiększyć dawkę z 0,4 na 0,60. Gdzieś przeczytałam, że nie powinno się brać zastrzyków przed stwiedzeniem ciąży bo mogę się wykrwawić i jestem przerażona,a u lekarza mam się pojawić dopiero za 3 miesiące.
    A z ktorego miejsca masz zamiar krwawic?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nennie Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Mam do oddania 10 opakowan Clexane za darmo (tzn. za koszt przesyłki, ewentualnie odbiór osobisty w Wawie). Po wszystkich zrobionych przeze mnie badaniach okazało się, że absolutnie nie mam problemów z krzepliwością, problem jest gdzieś indziej. Nie mniej jednak po drugiej ciąży zostało mi całkiem sporo tego, a nie chciałabym wyrzucać. Może się komuś przydać. Zainteresowanych proszę o kontakt [email protected]
    Pozdrawiam

  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 6 sierpnia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nennie wrote:
    Cześć,
    Mam do oddania 10 opakowan Clexane za darmo (tzn. za koszt przesyłki, ewentualnie odbiór osobisty w Wawie). Po wszystkich zrobionych przeze mnie badaniach okazało się, że absolutnie nie mam problemów z krzepliwością, problem jest gdzieś indziej. Nie mniej jednak po drugiej ciąży zostało mi całkiem sporo tego, a nie chciałabym wyrzucać. Może się komuś przydać. Zainteresowanych proszę o kontakt [email protected]
    Pozdrawiam
    Chętne jestem.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • nennie Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyślij mi adres na maila, to wyślę paczkę.

  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nennie wrote:
    Wyślij mi adres na maila, to wyślę paczkę.
    Wysłałam maila jestem z Warszawy.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • nadzieja123 Koleżanka
    Postów: 40 67

    Wysłany: 24 października 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    chętnie kupię w dobrej cenie bądź przyjmę Clexane 0,4 jakby komuś już się nie przydał ;) niestety również nie łapię się na refundację. Priv

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 22:39

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ