X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Rekovelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jessica87 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Szukam kobiet, najlepiej w trakcie przyjmowania terapii Rekovelle. Zależy mi na informacji od osób obecnie fizycznie posiadających wstrzykiwacz. Mam parę pytań :) Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie w trakcie a po rekovelle. Nie wiem czy się przydam. 😊

  • jessica87 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 19 sierpnia 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone.Slońce wrote:
    Ja nie w trakcie a po rekovelle. Nie wiem czy się przydam. 😊

    Niestety tak jak wspomniałam wyżej zależy mi na kimś fizycznie posiadającym Rekovelle ☹️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ