X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Rekovelle/Gonal
Odpowiedz

Rekovelle/Gonal

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia_z_Włoch Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam Rekovelle (pół opakowania 72 mg), ważne do 18 01.

    Sprzedam tanio Gonal 900 (nieotwarte opakowanie) ważny do 02 2022.

    Warszawa, leki trzymane w lodówce.

  • MagdaS Koleżanka
    Postów: 218 18

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_z_Włoch wrote:
    Cześć 😁

  • Kasia_z_Włoch Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Chętna na rekovelle. Jestem z Warszawy i w trakcie stymulacji.

    Jestem tu nowa i nie wiem, jak możemy się skontaktować.

  • Stokrotka89 Koleżanka
    Postów: 243 21

    Wysłany: 8 marca 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na sprzedaż 4 zastrzyki Ovitrelle. Termin 06/2022.
    Kontakt: [email protected]

  • calistas Koleżanka
    Postów: 263 5

    Wysłany: 31 marca 2022, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :),
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ