Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Rekovelle I Mensinorm - pytanie
Odpowiedz

Rekovelle I Mensinorm - pytanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • EwelaKrk86 Autorytet
    Postów: 432 587

    Wysłany: 4 listopada 2024, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ☺️
    Chcialam zapytac o wasze doswiadczenia z rekovelle.
    W srode mam wizytebi rozpisanie II stymulacji wlasnie na tym leku.
    Pierwsza na Gonal-u poszla srednio pobrane 5 🥚 ale za slabe do zaplodnienia..
    Czy ktoras stosowala te leki i przy rekovelle udalo sie zdobyc wiecej 🥚?

    Starania od 2017r
    Endometrioza 3 st.
    Niedrożny jajowód.
    Hashimoto.
    3xlaparoskopia, 2xhisteroskopia
    I ivf -> 5 🥚 -> brak zapłodnienia 😢
    Kariotypy- ✅
    10.2024 - histeroskopia/ polip
    11.2024 - start II stymulacja
    30.11.2024- punkcja- zero komorek
    2025 r
    Styczeń 2025- Decyzja o KD
    5 z 6 zapłodnione- 3 doba - brak rozwoju.
    26.03 - Transfer odwołany ⛔
    04.2025. II podejscie do KD
    05.2025 Leczymy stan zapalny
    16.06 - jest jeden zarodek 5 doba 🍀
    16.06 TRANSFER ❌
    06.2025 Decyzja o AZ
    24.09.2025 transfer 🤞🤞
    7 dpt - 47 prog 21.42
    Test - ⏸️
    9 dpt - 104 prog 19.32
    11 dpt - 295 prog 21.33
    14 dpt - 794 prog 20.64
    16 dpt - 2172 prog 18.17
    19 dpt - 7293 prog. 18.56
    21 dpt - I usg CRL 2,1 mm ☺️
    28 dpt - II usg CRL 6,7 mm ☺️ jest 💓
    4.12- I prenatalne 🤞
    CRL 66,4 mm 💓 155ud/min
    preg.png
  • NatR Przyjaciółka
    Postów: 87 39

    Wysłany: 4 listopada 2024, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, usg 6 pecherzykow, w środę punkcja
    Miałam Rekovelle i Mensinorm

  • EwelaKrk86 Autorytet
    Postów: 432 587

    Wysłany: 5 listopada 2024, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatR wrote:
    Hej, usg 6 pecherzykow, w środę punkcja
    Miałam Rekovelle i Mensinorm
    To twoja pierwsza stymulacja na tych lekach?

    Starania od 2017r
    Endometrioza 3 st.
    Niedrożny jajowód.
    Hashimoto.
    3xlaparoskopia, 2xhisteroskopia
    I ivf -> 5 🥚 -> brak zapłodnienia 😢
    Kariotypy- ✅
    10.2024 - histeroskopia/ polip
    11.2024 - start II stymulacja
    30.11.2024- punkcja- zero komorek
    2025 r
    Styczeń 2025- Decyzja o KD
    5 z 6 zapłodnione- 3 doba - brak rozwoju.
    26.03 - Transfer odwołany ⛔
    04.2025. II podejscie do KD
    05.2025 Leczymy stan zapalny
    16.06 - jest jeden zarodek 5 doba 🍀
    16.06 TRANSFER ❌
    06.2025 Decyzja o AZ
    24.09.2025 transfer 🤞🤞
    7 dpt - 47 prog 21.42
    Test - ⏸️
    9 dpt - 104 prog 19.32
    11 dpt - 295 prog 21.33
    14 dpt - 794 prog 20.64
    16 dpt - 2172 prog 18.17
    19 dpt - 7293 prog. 18.56
    21 dpt - I usg CRL 2,1 mm ☺️
    28 dpt - II usg CRL 6,7 mm ☺️ jest 💓
    4.12- I prenatalne 🤞
    CRL 66,4 mm 💓 155ud/min
    preg.png
  • NatR Przyjaciółka
    Postów: 87 39

    Wysłany: 5 listopada 2024, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    To twoja pierwsza stymulacja na tych lekach?

    Tak, pierwsza stymulacja i ogólnie pierwsze podejście do procedury

  • EwelaKrk86 Autorytet
    Postów: 432 587

    Wysłany: 5 listopada 2024, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatR wrote:
    Tak, pierwsza stymulacja i ogólnie pierwsze podejście do procedury
    Ja wlasnie jutro mam wizyte i bede podchodzic do drugiej stymulacji i wlasnie dr mowila ze sprobujemy na rekovelle.

    Starania od 2017r
    Endometrioza 3 st.
    Niedrożny jajowód.
    Hashimoto.
    3xlaparoskopia, 2xhisteroskopia
    I ivf -> 5 🥚 -> brak zapłodnienia 😢
    Kariotypy- ✅
    10.2024 - histeroskopia/ polip
    11.2024 - start II stymulacja
    30.11.2024- punkcja- zero komorek
    2025 r
    Styczeń 2025- Decyzja o KD
    5 z 6 zapłodnione- 3 doba - brak rozwoju.
    26.03 - Transfer odwołany ⛔
    04.2025. II podejscie do KD
    05.2025 Leczymy stan zapalny
    16.06 - jest jeden zarodek 5 doba 🍀
    16.06 TRANSFER ❌
    06.2025 Decyzja o AZ
    24.09.2025 transfer 🤞🤞
    7 dpt - 47 prog 21.42
    Test - ⏸️
    9 dpt - 104 prog 19.32
    11 dpt - 295 prog 21.33
    14 dpt - 794 prog 20.64
    16 dpt - 2172 prog 18.17
    19 dpt - 7293 prog. 18.56
    21 dpt - I usg CRL 2,1 mm ☺️
    28 dpt - II usg CRL 6,7 mm ☺️ jest 💓
    4.12- I prenatalne 🤞
    CRL 66,4 mm 💓 155ud/min
    preg.png
  • Pcos-ka Autorytet
    Postów: 367 163

    Wysłany: 5 listopada 2024, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, od czwartku zaczynam stymulację owulacji poprzez MENSINORM. Mam za sobą 6 cykli z Aromkiem, niestety bez żadnego skutku.

    Ona:
    PCOS, IO, hashimoto, oba jajowody drożne
    On:
    zdrowy 🏋️‍♂️

    06.2024 - 01.2025 8 cykli stymulowanych ❌

    02.2025 Kwalifikacja do rządowego programu IVF 🥰
    08.03.2025 punkcja 🥚 —> 4❄️
    09.04.2025 transfer zarodka 5.1.2
    5dpt beta 15,7; 6dpt beta 36
    7dpt beta 77,4; 8dpt beta 158
    9dpt beta 262; 10dpt beta 350,7
    13dpt beta 1203
    17dpt beta 4662
    20dpt GS 10mm, YS 2,5mm
    29dpt CRL 6,6mm, FHR 106/min
    16w0d będzie chłopiec 🩵
    Synuś 👶🏼🩵 ur. Grudzień 2025

    Pozostały 3 ❄️
  • NatR Przyjaciółka
    Postów: 87 39

    Wysłany: 5 listopada 2024, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Ja wlasnie jutro mam wizyte i bede podchodzic do drugiej stymulacji i wlasnie dr mowila ze sprobujemy na rekovelle.

    Moje 6 pecherzykow to tez chyba wina jednego małego jajnika po torbieli, myślałam że będzie ich więcej, zobaczymy jaka będzie ich jakość

  • EwelaKrk86 Autorytet
    Postów: 432 587

    Wysłany: 6 listopada 2024, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rekovelle juz sie chlodzi 😉 wiec czekamy na 🐵 i dzialamy 💪

    Starania od 2017r
    Endometrioza 3 st.
    Niedrożny jajowód.
    Hashimoto.
    3xlaparoskopia, 2xhisteroskopia
    I ivf -> 5 🥚 -> brak zapłodnienia 😢
    Kariotypy- ✅
    10.2024 - histeroskopia/ polip
    11.2024 - start II stymulacja
    30.11.2024- punkcja- zero komorek
    2025 r
    Styczeń 2025- Decyzja o KD
    5 z 6 zapłodnione- 3 doba - brak rozwoju.
    26.03 - Transfer odwołany ⛔
    04.2025. II podejscie do KD
    05.2025 Leczymy stan zapalny
    16.06 - jest jeden zarodek 5 doba 🍀
    16.06 TRANSFER ❌
    06.2025 Decyzja o AZ
    24.09.2025 transfer 🤞🤞
    7 dpt - 47 prog 21.42
    Test - ⏸️
    9 dpt - 104 prog 19.32
    11 dpt - 295 prog 21.33
    14 dpt - 794 prog 20.64
    16 dpt - 2172 prog 18.17
    19 dpt - 7293 prog. 18.56
    21 dpt - I usg CRL 2,1 mm ☺️
    28 dpt - II usg CRL 6,7 mm ☺️ jest 💓
    4.12- I prenatalne 🤞
    CRL 66,4 mm 💓 155ud/min
    preg.png
  • NatR Przyjaciółka
    Postów: 87 39

    Wysłany: 6 listopada 2024, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wstępnie transfer na poniedziałek, bp nie było hiperko, czekam jutro na telefon z laboratorium jakie efekty po rekovelle między innymi ;)

  • NatR Przyjaciółka
    Postów: 87 39

    Wysłany: 7 listopada 2024, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzone 2 zarodki prawidłowe, w poniedziałek transfer 🤞

    EwelaKrk86 lubi tę wiadomość

  • EwelaKrk86 Autorytet
    Postów: 432 587

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przyjmowala któras dawke 18 jednostek rekovelle?

    Starania od 2017r
    Endometrioza 3 st.
    Niedrożny jajowód.
    Hashimoto.
    3xlaparoskopia, 2xhisteroskopia
    I ivf -> 5 🥚 -> brak zapłodnienia 😢
    Kariotypy- ✅
    10.2024 - histeroskopia/ polip
    11.2024 - start II stymulacja
    30.11.2024- punkcja- zero komorek
    2025 r
    Styczeń 2025- Decyzja o KD
    5 z 6 zapłodnione- 3 doba - brak rozwoju.
    26.03 - Transfer odwołany ⛔
    04.2025. II podejscie do KD
    05.2025 Leczymy stan zapalny
    16.06 - jest jeden zarodek 5 doba 🍀
    16.06 TRANSFER ❌
    06.2025 Decyzja o AZ
    24.09.2025 transfer 🤞🤞
    7 dpt - 47 prog 21.42
    Test - ⏸️
    9 dpt - 104 prog 19.32
    11 dpt - 295 prog 21.33
    14 dpt - 794 prog 20.64
    16 dpt - 2172 prog 18.17
    19 dpt - 7293 prog. 18.56
    21 dpt - I usg CRL 2,1 mm ☺️
    28 dpt - II usg CRL 6,7 mm ☺️ jest 💓
    4.12- I prenatalne 🤞
    CRL 66,4 mm 💓 155ud/min
    preg.png
  • NatR Przyjaciółka
    Postów: 87 39

    Wysłany: 18 listopada 2024, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 12

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ