X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Rekovelle za pół ceny
Odpowiedz

Rekovelle za pół ceny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madalein Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nowe, fabrycznie zapakowane opakowanie Rekovelle, 72 mikrogramy/2,16ml, 9 dawek, kupiony dwa tygodnie temu, bo miałam właśnie rozpocząć stymulację, ale niespodziewanie zaszłam ciąże naturalnie. Odstąpię za pół ceny, bo szkoda, żeby sie zmarnował. Był przez jakiś czas przechowywany w temperaturze pokojowej, więc musi zostać zużyty w ciagu 2 miesięcy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2020, 15:38

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ