Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit Ostrava
Odpowiedz

Reprofit Ostrava

Oceń ten wątek:
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 5 września 2025, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika2 wrote:
    U mnie było z kolei endo. 12,5 w Gyn.C Katowice, może za grube "przejrzałe" i dlatego sie nie udało, nie wiem.

    Jeżóweczka zadałam Ci pytanie na "adopcji zarodka" popatrz proszę jak znajdziesz chwilę , dziękuję
    Już odpisałam ❤️

    mika2 lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 7 września 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, będę podchodzić teraz do procedury AK w Czechach, może któraś z Was jest z Warszawy i ma do polecenia lekarza który przygotowuje mnie do transferu ?

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1429 1553

    Wysłany: 7 września 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Cześć dziewczyny, będę podchodzić teraz do procedury AK w Czechach, może któraś z Was jest z Warszawy i ma do polecenia lekarza który przygotowuje mnie do transferu ?


    Gabinety Lekarskie Łucka 18 – dr Tatiana Boryczko.
    Co prawda nie zajmuje się stricte in vitro, ale jest bardzo dobrym lekarzem i wykonuje monitoring owulacji w przygotowaniach do ciąży.

    Mery0211 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 7 września 2025, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Gabinety Lekarskie Łucka 18 – dr Tatiana Boryczko.
    Co prawda nie zajmuje się stricte in vitro, ale jest bardzo dobrym lekarzem i wykonuje monitoring owulacji w przygotowaniach do ciąży.
    Super, bardzo Ci dziękuję

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1429 1553

    Wysłany: 7 września 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Super, bardzo Ci dziękuję


    Myślę, że ona będzie ok 👍 a jak nie, to na pewno poleci kogoś innego 😊 . Ja jeśli ostatecznie zdecyduję się na AZ w Czechach, też poproszę dr Boryczko o przygotowanie. Wspominałam jej już o tym wstępnie, ale bez większych konkretów, bo u mnie teraz trochę innych zawirowań przed kolejnym transferem 🙈.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 461 714

    Wysłany: 7 września 2025, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny o niskim AMH, czy ktoras z was miala mini stim? Jakie leki w takiej procedurze sie dostaje? i czy byl efekt?

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2


    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅

    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    zmiana kliniki
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌
    zmiana kliniki

    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • Cień Autorytet
    Postów: 1429 1553

    Wysłany: 7 września 2025, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi41 wrote:
    Hej dziewczyny o niskim AMH, czy ktoras z was miala mini stim? Jakie leki w takiej procedurze sie dostaje? i czy byl efekt?


    Ja jeszcze za czasów mojego leczenia w Novum miałam mini stymulacje.
    Na początku, w pierwszych podejściach były oczywiście próby gdy, podawano mi końskie dawki leków -oczywiście bez żadnego efektu. W punkcji zawsze brak oocytów.

    Później zdecydowano się na mini stymulacje . Dostawałam Lamettę i dwie dawki Menopuru 75. Niestety, w trzech kolejnych stymulacjach efektu nie było – pojawiał się pęcherzyk, ale w punkcji znowu brak oocytów.

    Dopiero w kolejnej stymulacji były 2 pęcherzyki i 3 komórki. Z tego 2 zapłodniły się prawidłowo i powstały dwa zarodki. Miałam transfer zarodka dwudniowego w cyklu stymulowanym oraz jeden kriotransfer, ale niestety oba bez efektu. Beta 0 za każdym razem.

    Dopiero dwie stymulacje z programu MZ (jedna w Novum, druga już w Bocianie)dały mi 2 ciąże, niestety tylko biochemiczne. Tam był wymóg hodowli do 5 doby (blastocysty), ale w ramach programu znowu stosowano te „końskie dawki” leków i pełen protokół.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2025, 23:19

    Mandi41 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mmagda Ekspertka
    Postów: 226 120

    Wysłany: 8 września 2025, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj 5dpt i ból brzucha jak na okres oraz troszkę beżowego plamienia czy któraś tak miała?Wczoraj 4 dpt już test pozytywny.

  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 8 września 2025, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda wrote:
    Dziewczyny dzisiaj 5dpt i ból brzucha jak na okres oraz troszkę beżowego plamienia czy któraś tak miała?Wczoraj 4 dpt już test pozytywny.
    Tak, po pierwszym transferze ból jak na miesiaczkę, bralam nospę. Takie bóle są bardzo częste. I tak po cichutku gratuluję ❤️. Kiedy betujesz?

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Mmagda Ekspertka
    Postów: 226 120

    Wysłany: 8 września 2025, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Tak, po pierwszym transferze ból jak na miesiaczkę, bralam nospę. Takie bóle są bardzo częste. I tak po cichutku gratuluję ❤️. Kiedy betujesz?
    Betę zrobię jutro ale podchodzę z rezerwą bo endo w dniu transferu mierzone w Ostravie tylko 6,8 mm więc takie minimum i może być trudniej z implantacją.

    Jeżóweczka lubi tę wiadomość

  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 8 września 2025, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda wrote:
    Betę zrobię jutro ale podchodzę z rezerwą bo endo w dniu transferu mierzone w Ostravie tylko 6,8 mm więc takie minimum i może być trudniej z implantacją.
    Czekam na wieści 🤞🤞🤞

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Mmagda Ekspertka
    Postów: 226 120

    Wysłany: 11 września 2025, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Czekam na wieści 🤞🤞🤞
    Mam wyniki bety 6 dpt 33 i 8 dpt 177 to się dzieje naprawdę ale od wczoraj dopadły mnie dziwne myśli czy dam radę i moje wygodne życie się skończy.Mam nadzieję że mi przejdzie.

  • Lea1111 Przyjaciółka
    Postów: 91 107

    Wysłany: 11 września 2025, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda wrote:
    Mam wyniki bety 6 dpt 33 i 8 dpt 177 to się dzieje naprawdę ale od wczoraj dopadły mnie dziwne myśli czy dam radę i moje wygodne życie się skończy.Mam nadzieję że mi przejdzie.

    a dlaczego miałabyś nie dać rady ? to tylko takie myślenie, pamiętaj, że teraz hormony szaleją i myśli tez;)
    Ale fakt jest taki ,że wygodne życie napewno się skończy wraz z pojawieniem się małego człowieczka:)
    póki co ciesz się tym co się dzieje i odganiaj te złe myśli .
    powodzenia :)

  • Cień Autorytet
    Postów: 1429 1553

    Wysłany: 11 września 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Super, bardzo Ci dziękuję


    Hej,

    Wiesz, już gdzie będziesz przygotowywać się do transferu?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 4382 6903

    Wysłany: 11 września 2025, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmagda wrote:
    Mam wyniki bety 6 dpt 33 i 8 dpt 177 to się dzieje naprawdę ale od wczoraj dopadły mnie dziwne myśli czy dam radę i moje wygodne życie się skończy.Mam nadzieję że mi przejdzie.
    Gratuluję ❤️❤️❤️
    A różne mysli i obawy są naturalne. Dasz radę ❤️

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava ❄️ 4AA
    ➡️7 dpt beta 72,18 ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm❤
    ➡️21+0 tcUSG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g. ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    10.09.2024 r. Reprofit Ostrawa ❄️4AA
    ➡️6 dpt beta 59,52
    ➡️8 dpt beta 209,7
    ➡️10 dpt beta 508,1
    ➡️14 dpt beta 1927,0
    ➡️21 dpt pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    ➡️28 dpt CRL 7,23mm, jest ❤️
    ➡️USG prenatalne CRL 6.66 mm, ryzyka niskie
    ➡️USG połówkowe 480 g. dziewczynka ❤️
    age.png
    age.png
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 12 września 2025, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hej,

    Wiesz, już gdzie będziesz przygotowywać się do transferu?
    Hej, jeszcze nie dzwoniłam nigdzie ponieważ dopiero jestem przed konsultacją z dr. Rakosovą.

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1429 1553

    Wysłany: 12 września 2025, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Hej, jeszcze nie dzwoniłam nigdzie ponieważ dopiero jestem przed konsultacją z dr. Rakosovą.


    A ok, to powodzenia! Trzymam kciuki 😊. Ja wczoraj byłam u dr Boryczko, dostałam termin na histeroskopię, ale dopiero na 9 grudnia. Trochę daleko, ale w sumie wolę trochę dojść do siebie po stracie więc poczekam.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 12 września 2025, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    A ok, to powodzenia! Trzymam kciuki 😊. Ja wczoraj byłam u dr Boryczko, dostałam termin na histeroskopię, ale dopiero na 9 grudnia. Trochę daleko, ale w sumie wolę trochę dojść do siebie po stracie więc poczekam.
    Na histeroskopie dr. Boryczko dała Ci skierowanie do szpitala że tyle czekasz ?

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1429 1553

    Wysłany: 13 września 2025, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Na histeroskopie dr. Boryczko dała Ci skierowanie do szpitala że tyle czekasz ?

    No tak, na NFZ w szpitalu na Żelaznej. Trochę słabo, bo po cichu liczyłam na szybszy termin, ale trudno. Wiem, że w Szpitalu Południowym jest szybciej, ale dziewczyny średnio polecają tamtejszą ginekologię. A jakby tego było mało, to wczoraj wieczorem wyszedł mi jeszcze covid… Tak czy siak muszę czekać. Mam wrażenie, że ostatnio nic nie idzie po mojej myśli 🙄 (zawsze jakieś gówno mi się przyczepi)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2025, 07:31

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 13 września 2025, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    No tak, na NFZ w szpitalu na Żelaznej. Trochę słabo, bo po cichu liczyłam na szybszy termin, ale trudno. Wiem, że w Szpitalu Południowym jest szybciej, ale dziewczyny średnio polecają tamtejszą ginekologię. A jakby tego było mało, to wczoraj wieczorem wyszedł mi jeszcze covid… Tak czy siak muszę czekać. Mam wrażenie, że ostatnio nic nie idzie po mojej myśli 🙄 (zawsze jakieś gówno mi się przyczepi)
    Wszystko jak na złość, ale ja też tak mam często i ciagle musimy czekać. Zdrówka życzę i mam nadzieję że czas szybko zleci

    Cień lubi tę wiadomość

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
‹‹ 1017 1018 1019 1020 1021 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ