Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit Ostrava
Odpowiedz

Reprofit Ostrava

Oceń ten wątek:
  • mlia Autorytet
    Postów: 960 1865

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55.. wrote:
    Mam juz wyniki mojego wyjatkowego leniuszka... Wierze, ze odbije za kilka dni i dogoni kolegow, chocby tez tych leniwych :)

    2dpt - prog 14 ng/ml
    4dpt - beta 1.1, prog 10.8 ng/ml
    6dpt - beta 7.4, prog 13.4 ng/ml
    9dpt - beta 18.1, prog 26.4 ng/ml
    12dpt - beta 64.8, prog 26.7 ng/ml
    Superaśnie, widać że leniuszek się budzi :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55.. wrote:
    Mam juz wyniki mojego wyjatkowego leniuszka... Wierze, ze odbije za kilka dni i dogoni kolegow, chocby tez tych leniwych :)

    2dpt - prog 14 ng/ml
    4dpt - beta 1.1, prog 10.8 ng/ml
    6dpt - beta 7.4, prog 13.4 ng/ml
    9dpt - beta 18.1, prog 26.4 ng/ml
    12dpt - beta 64.8, prog 26.7 ng/ml

    Sasanko oby szło tak dalej 💪🏻 się rozpędza bąbelek

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Dziewczyny, ze mimo wszystko trzymacie kciuki i nie gasicie moich nadziei <3 Znam statystyki, normy i widze Wasze piekne wartosci bet, ale wierze, ze trafil mi sie wyjatkowy gagatek :) Dopoki jest przy mnie, nie zalamuje sie i puszczam mu Krecika, a w przerwach Malovany Dzbanku Heleny Vondrackovej. Kocham go i tak bardzo chce, by pozostal przy mnie.

    I Gave Up, mysle o Tobie bardzo intensywnie i nawet nie wiesz, jak niesamowicie bym chciala, bys zakonczyla ten dzien super pozytywnie <3 Wierze w Twojego Kropeczka!

    Magra3, Mati W., Gosia Samosia, Salome, Księgowa, mała, Makino. lubią tę wiadomość

  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55.. wrote:
    Dziekuje Dziewczyny, ze mimo wszystko trzymacie kciuki i nie gasicie moich nadziei <3 Znam statystyki, normy i widze Wasze piekne wartosci bet, ale wierze, ze trafil mi sie wyjatkowy gagatek :) Dopoki jest przy mnie, nie zalamuje sie i puszczam mu Krecika, a w przerwach Malovany Dzbanku Heleny Vondrackovej. Kocham go i tak bardzo chce, by pozostal przy mnie.

    I Gave Up, mysle o Tobie bardzo intensywnie i nawet nie wiesz, jak niesamowicie bym chciala, bys zakonczyla ten dzien super pozytywnie <3 Wierze w Twojego Kropeczka!

    Sasanko tak patrząc po tych ostatnich betach. To mnie chyba już nic nie zdziwi. I gave up tez startowała z niewysokich wartości i się rozkrecilo. Reprofit wypuścił chyba leniwce 🦥

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko! Gratuluję. Dalej trzymam 🤞🤞🤞🤞

    nick nieaktualny, aaaania87 lubią tę wiadomość

    age.png

    2024 🩵
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakończę ten dzień dobrymi wiadomościami!


    MAMY ❤️




    🙈🙈🙈🙈

    nick nieaktualny, aaaania87, Desire87, Gosia Samosia, Magra3, Giosiek, Monika29, The_sleeping_beauty, Mati W., WiosnyFanka, monester, Staraniowo🙂, Lilkam, Zenula, Salome, Wiola82, Joanna1212, katszo, Jeżóweczka, Ewa3bit, mlia, Boguśka, Księgowa, mała, Mysza123, Hania2010, Makino., SweetDream07 lubią tę wiadomość

    age.png

    2024 🩵
  • WeterankaP Autorytet
    Postów: 378 1083

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hurraaa!! Tak się cieszę!!!!!!

    Sasanko 💪nie przyrasta

    I gave up, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏼33 l.
    2012 rozpoczęcie starań
    3 pełne procedury -7 naszych zarodków :2014😿😿2018😿😿2020 😿😿😿
    24.04.2022 AZ PL- biochem👎
    27.09.2022-AZ PL- biochem👎
    03.12.2022-AZ- Reprofit👎coś drgnęło
    09.01.2023- AZ Reprofit-7 dpt: beta -81,88, prog 21,26; 9 dpt: beta 168,66, prog 26,29;11 dpt: beta 302,62, prog 20,40;14 dpt: beta 978,57 prog 22,50;16 dpt: beta 2043,2 🚀;21 dpt: beta 10988,58, prog 22,94
    1.02.2023 -USG- jest ❤️ 5t+6
    9.03.2023- SANCO-PRAWIDŁOWY zdrowa dziewczynka 👧🏼
    17.03.2023- prenatalne- 6,5 cm🥰
    2.05.2023-prenatalne II-300g wad nie wykryto
    14.07.2023-2400g
    30.07.2023-2700g
    16.09.2023, 17:17, córka 10/10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Zakończę ten dzień dobrymi wiadomościami!


    MAMY ❤️




    🙈🙈🙈🙈

    Kochana, az sie poplakalam 🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩😛🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Te wiesci sa takie piekne!

    I gave up lubi tę wiadomość

  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Zakończę ten dzień dobrymi wiadomościami!


    MAMY ❤️




    🙈🙈🙈🙈

    I gave up huraaaaa🥰🥰🥰

    I gave up lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55.. wrote:
    Mam juz wyniki mojego wyjatkowego leniuszka... Wierze, ze odbije za kilka dni i dogoni kolegow, chocby tez tych leniwych :)

    2dpt - prog 14 ng/ml
    4dpt - beta 1.1, prog 10.8 ng/ml
    6dpt - beta 7.4, prog 13.4 ng/ml
    9dpt - beta 18.1, prog 26.4 ng/ml
    12dpt - beta 64.8, prog 26.7 ng/ml
    Niech rośnie pięknie dalej nie tylko beta ale i brzuszek mamusi 😊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Zakończę ten dzień dobrymi wiadomościami!


    MAMY ❤️




    🙈🙈🙈🙈
    Powiem tylko tyle, że mi łezli ze wzruszenia poleciały. Nawet nie wiem co Ci więcej napisać żeby ująć w słowa jak bardzo się cieszę i jak bardzo się wzruszyłam. Po swoim serduszku nie płakałam...🥹💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

    aaaania87, I gave up, Ewa3bit, mała lubią tę wiadomość

  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3008

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Zakończę ten dzień dobrymi wiadomościami!

    MAMY ❤️

    🙈🙈🙈🙈

    I gave up, serdecznie gratulacje! Bardzo Ci kibicowałam, także ogromnie się cieszę, że zobaczyłaś dziś na usg serduszko!! ☺️

    I gave up lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3008

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, widzę, że Twój Maluszek dzielnie prze do przodu ☺️ Oby tak dalej i żebyś też niedługo ujrzała tak piękny widok, jak I gave up! 🍀✊🍀✊

    Jaki dziś jest piękny dzień. Same dobre wieści na forum ☺️
    Mogłoby tak być codziennie!! 😍

    Magra3, nick nieaktualny, I gave up, Salome, mała lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3120 5626

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I give up cudownie 😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰
    Mila bardzo się cieszę że trafiłaś na świetna dr I że Cię uspokoiła 🥰 Cieszę się z Tobą 🥰
    Giosie, Sasanko 😘🥰
    Ale dziś mamy fajny dzień 🥰
    Katszo ja robiłam cd138, wyszedł pozytywny i to było też przyczyną poronien. Wyleczyłam i jest ok. Warto to zrobić.

    nick nieaktualny, I gave up, Giosiek, katszo lubią tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych , 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up gratulacje, bardzo Ci kibicuje 💚💚💚 💃💃💃👶👶👶

    I gave up lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Staraniowo🙂 Autorytet
    Postów: 606 583

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Zakończę ten dzień dobrymi wiadomościami!


    MAMY ❤️




    🙈🙈🙈🙈
    Cudowne wiadomości ❤️😘

    I gave up lubi tę wiadomość

    Starania od 05. 2018 👶
    Endometrioza3st -> lap 2021 lap 2023

    💉Badania 💉
    Amh 3,5–>3,3
    Hormony ok Kariotyp ok
    Kir BX brak ~>2DL2,2Dl5(gr2), 2DS2, 2DS3,2DS4norm ,3DP1var
    Mutacja MTHFR hetero.PAI - 1 hetero
    Wysokie Nk i cytokiny
    Allo Mlr 6%->po szczepieniach 67.7%
    ———————————————-
    IUI- 06.2021
    1 Ivf 09.2021
    -pobrano 9 komórek, - z 5komórek zapłodniło się 2 finalnie 1❄️ Kl 4.2.2
    3.11.2021 transfer🐣 9 dpt bhcg 29.4 12dpt bhcg 4,2 💔 CB
    2 Ivf 05.2022 5zarodkizdegenerowały
    3ivf 09.2023 4 zarodkizdegenerowały
    01.2023 Ivf KD Reprofit 6❄️
    29.03 transfer bhcg 2,8 💔
    27.07 transfer z ivig->7dpt-97bhcg-9dpt-350-12dpt-912 jest pęcherzyk
    23dpt jest ❤️
  • Lilkam Autorytet
    Postów: 268 557

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Zakończę ten dzień dobrymi wiadomościami!


    MAMY ❤️




    🙈🙈🙈🙈

    Cuuuudownie🥰 nawet nie masz pojęcia jak bardzo się cieszę 😊

    Starania od 2018
    I in-vitro 2020- (poronienie 7tc) brak ❄️
    II in-vitro 2020 (poronienie 7tc) 2❄️
    2021 transfer ❄️ beta 0
    2021 transfer ❄️ beta 0
    III in-vitro 2022 brak zarodków
    IV in vitro 2022 brak zarodków
    V in- vitro 2022 1 zarodek, beta 0
    2023 decyzja o AZ
    20.02.2023 I transfer w Reprofit, beta 0,99😭
    15.05.2023 II transfer w Reprofit
    7dpt beta 44,51 prog 11,60
    9dpt beta 104,43 prog 39,00
    11dpt beta 295,40 prog 41,10
    14dpt beta 1460 prog 25,00
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Jesteście wspaniałe!!!


    Jestem przeszczesliwa!!!

    Mati W., Staraniowo🙂, Zenula, WiosnyFanka, nick nieaktualny, Gosia Samosia, Magra3, Giosiek, Ewa3bit, mlia, mała, WeterankaP, Desire87 lubią tę wiadomość

    age.png

    2024 🩵
  • Milvaaa Autorytet
    Postów: 1515 2455

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Zakończę ten dzień dobrymi wiadomościami!


    MAMY ❤️




    🙈🙈🙈🙈
    Cudowna wiadomość 🥳 Bardzo się cieszę! Trochę zazdroszczę, bo też miałam to pisać dokładnie tydzień temu, ale u Ciebie nie mogło być inaczej. Już dość przeszłaś, żeby być tu gdzie jesteś 😘

    Sasanka super, cały czas kciuki za przyrosty i potem wizytę ✊✊

    Ja dzisiaj wykupiłam sobie te badania na trombofilię to czuję chociaż, że coś działam 😊 To ze śliny to tyle super, że tylko portfel zaboli 😆

    I gave up, nick nieaktualny, mała, Hania2010 lubią tę wiadomość

    ONA: 96' ON: 94'
    🔴 NK z krwi 42% 🔴 KIR AA 🔴 Morfologia plemników 0-1% 🔴 MTHFR_677C>T homo, PAI-1 4G homo
    🔴 Choroba genetyczna jednogenowa (50% ryzyka wady u dziecka)

    💔 10.05.2023 transfer I 💔 Puste jajo płodowe

    🍀 24.04.2024 transfer II 🍀 (encorton, intralipid, accofil, neoparin, estrofem, cyclogest, agolutin)
    4dpt6dpt beta 44,5; 12 dpt beta 425; 14 dpt beta 813; 20dpt beta 6556, CRL 0,17cm 🥰 23 dpt migające ❤️
    12+0 I prenatalne ok 🍀 5,3cm dziewczynki 🎀 14+4 8,5 cm i 98g malutkiej, zero krwiaków 🥳
    22+0 USG połówkowe 🍀 440g ❤️ 28+6 III USG prenatalne 🎀 1320g

    Córeczka ur. 31.12.2024r., 2980g, 53 cm 🥰
    age.png
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milvaaa wrote:
    Cudowna wiadomość 🥳 Bardzo się cieszę! Trochę zazdroszczę, bo też miałam to pisać dokładnie tydzień temu, ale u Ciebie nie mogło być inaczej. Już dość przeszłaś, żeby być tu gdzie jesteś 😘

    Sasanka super, cały czas kciuki za przyrosty i potem wizytę ✊✊

    Ja dzisiaj wykupiłam sobie te badania na trombofilię to czuję chociaż, że coś działam 😊 To ze śliny to tyle super, że tylko portfel zaboli 😆



    Milvaa, następny transfer będzie Twój!!! Trzymam 🤞

    nick nieaktualny, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png

    2024 🩵
‹‹ 648 649 650 651 652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ