Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit Ostrava
Odpowiedz

Reprofit Ostrava

Oceń ten wątek:
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3008

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55.. wrote:
    Mam wyniki
    14dpt beta 133. 12dpt bylo 64.8.
    Rosnie, ale cos nie chce wystrzelic
    Sasanka, gratuluję książkowego przyrostu! 😊
    Kciuki nadal zaciśnięte za kolejny bety!! 🍀✊🍀✊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3008

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Lilkam, nie doszukuj się zmian w swoim organizmie. Czekaj cierpliwie na wtorkową wizytę, na której uspokoisz tylko swoje emocje i znów zobaczysz i usłyszysz swojego dzidziolka 😊 Nie nakręcaj się choć wiem, że nie jest łatwo, bo sama teraz czekam na tę drugą wizytę, która będzie dopiero 6 lipca 🙈

    I gave up, znowu będziemy stresowały się razem, bo też mam wizytę 6 lipca 😬
    Ja na szczęście mam jeszcze dodatkowo prenatalne w tę środę, także będę miała tylko dwa tygodnie bez podglądania mojego maleństwa ☺️

    Monika29, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3008

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie.
    Mam w środę prenatalne i chciałam wysłać wyniki Renacie i zapytać wtedy o płeć dziecka.
    Kiedy Wy pytałyście Reprofit o płeć Waszych przebadanych maleństw?

    aaaania87 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • caryophyllaceae Autorytet
    Postów: 787 368

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Kobietki jak wy bierzecie progesteron ,chodzi mi o rozkład godzinowy. Mam prolutex 1x rano ,estrofem 3x1,vagifem 1x na noc ,accofil co dwa dni po pół i cyclogest 3x1 ,no i lenzetto do psikania fitoestrofem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2023, 09:12

  • Magra3 Autorytet
    Postów: 1081 2236

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giosiek wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie.
    Mam w środę prenatalne i chciałam wysłać wyniki Renacie i zapytać wtedy o płeć dziecka.
    Kiedy Wy pytałyście Reprofit o płeć Waszych przebadanych maleństw?
    Ja pytałam Reprofit o płeć jak wyszłam z prenatalnych. Po USG lekarka powiedziała, że nie bardzo widać ale by obstawiała dziewczynę, Marcela odpisała, że chłopczyk 🙂

    Giosiek, Salome lubią tę wiadomość

  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giosiek wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie.
    Mam w środę prenatalne i chciałam wysłać wyniki Renacie i zapytać wtedy o płeć dziecka.
    Kiedy Wy pytałyście Reprofit o płeć Waszych przebadanych maleństw?

    Ja właśnie po prenatalnych. Ale można wcześniej.

    Giosiek lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caryophyllaceae wrote:
    Hej. Kobietki jak wy bierzecie progesteron ,chodzi mi o rozkład godzinowy. Mam prolutex 1x rano ,estrofem 3x1,vagifem 1x na noc ,accofil co dwa dni po pół i cyclogest 3x1 ,no i lenzetto do psikania fitoestrofem

    Ja brałam cyclogest 2xdziennie, prolutex 2xdziennie - rano, wieczór

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giosiek wrote:
    I gave up, znowu będziemy stresowały się razem, bo też mam wizytę 6 lipca 😬
    Ja na szczęście mam jeszcze dodatkowo prenatalne w tę środę, także będę miała tylko dwa tygodnie bez podglądania mojego maleństwa ☺️


    Super, że nie będę tego dnia sama. 3 tygodnie czekania to długo, to fakt, ale jakoś trzeba wytrwać. Jestem pełna nadzieji i dobrej wiary, że będzie super.

    P.S. Ciekawe, co tam pod serduszkiem nosisz. Masz jakieś przeczucia?

    Giosiek lubi tę wiadomość

    age.png

    2024 🩵
  • caryophyllaceae Autorytet
    Postów: 787 368

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    Ja brałam cyclogest 2xdziennie, prolutex 2xdziennie - rano, wieczór


    Tylko właśnie ja wiem kiedy tzn czy rano czy wieczorem,a nie wiem jakie godziny ,aby nie było tych wahań proga. Np leki rano biorę ok 7.10 następne ok 15 i ok 21. 30 . A teraz chce to trochę zmienić na 9,15 i 21 byłoby ok ?

  • caryophyllaceae Autorytet
    Postów: 787 368

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Planuje po transferze isc na l4 i wtedy leki wolałabym brać od 9. W pracy u nas ospa , zapalenie spojówek i płuc ..... Raczej nie chce w tym być , bo ostatnio będąc na początku ciąży zaraziłam się w pracy covidem i tydzień miałam b.wysoka temp i bóle mieśni. Musiałam brać dużo paracetamolu żeby zabić 38.5 st temp ;( potem kaszel doszedł i krwiak ...poronienie .

  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caryophyllaceae wrote:
    Tylko właśnie ja wiem kiedy tzn czy rano czy wieczorem,a nie wiem jakie godziny ,aby nie było tych wahań proga. Np leki rano biorę ok 7.10 następne ok 15 i ok 21. 30 . A teraz chce to trochę zmienić na 9,15 i 21 byłoby ok ?

    Ja wolałam mocniej zabezpieczyć noc - ale to była tylko kwestia mojej głowy, bo zawsze jeśli coś się dzieje to w nocy lub po nocy. Prolutex brałam 5.00/18.00, cyclogest 5.00/22.00. Wiec rozpiętość czasowa była tez nierównomierna ale to było akurat podyktowane godzinami pracy - jeździłam na 6.30 do pracy i nie pracuje 8h tylko zawsze dłużej. Po dołożeniu 2 prolutexu poziom proga był ok wiec nie stresowałam się poziomem i tym rozłożeniem. Potem po krwiaku w ogóle całkowicie zmieniłam leki bo zamiast cyclogestu brałam duphaston ze względu na plamienia i zmieniłam tez godziny bo pracowałam już z domu. Warto żebyś sobie zrobiła w międzyczasie badanie - będziesz spokojniejsza.

    caryophyllaceae lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3008

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Super, że nie będę tego dnia sama. 3 tygodnie czekania to długo, to fakt, ale jakoś trzeba wytrwać. Jestem pełna nadzieji i dobrej wiary, że będzie super.

    P.S. Ciekawe, co tam pod serduszkiem nosisz. Masz jakieś przeczucia?

    Mam przeczucie, że będzie chłopak 😬
    Ostatnio przeczuwałam dziewczynkę i się potwierdziło, także zobaczymy 😁

    aaaania87, Monika29, I gave up, Mati W., Salome lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1765 2471

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caryophyllaceae wrote:
    Planuje po transferze isc na l4 i wtedy leki wolałabym brać od 9. W pracy u nas ospa , zapalenie spojówek i płuc ..... Raczej nie chce w tym być , bo ostatnio będąc na początku ciąży zaraziłam się w pracy covidem i tydzień miałam b.wysoka temp i bóle mieśni. Musiałam brać dużo paracetamolu żeby zabić 38.5 st temp ;( potem kaszel doszedł i krwiak ...poronienie .

    Całkowicie zrozumiałe ze względu na charakter pracy. Tez byłam mocno przeziębiona po transferze i mega mnie to stresowało.

    caryophyllaceae lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3120 5626

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MatiW piękna kreska 🥰 Cieszę się że wszystko idzie w dobra stronę, kiedy masz usg ?
    Sasanko beta pięknie rośnie 😘❤
    Giosiek ja napisałam do nich po połówkowych, bo wtedy na usg wychodziło że będzie chłopak 😊
    Lilkam moje piersi raz były nabrzmiałe raz nie, to się zmieniało w ciąży. Nie martw się 😘
    Myszko co z rogalem, mogę Ci go wysłać? 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2023, 10:29

    Giosiek, nick nieaktualny, Mati W. lubią tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych , 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giosiek wrote:
    Mam przeczucie, że będzie chłopak 😬
    Ostatnio przeczuwałam dziewczynkę i się potwierdziło, także zobaczymy 😁



    Super, w takim razie niebawem dowiemy się, czy miałaś dobre przeczucie 😊

    Giosiek lubi tę wiadomość

    age.png

    2024 🩵
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caryophyllaceae wrote:
    Hej. Kobietki jak wy bierzecie progesteron ,chodzi mi o rozkład godzinowy. Mam prolutex 1x rano ,estrofem 3x1,vagifem 1x na noc ,accofil co dwa dni po pół i cyclogest 3x1 ,no i lenzetto do psikania fitoestrofem


    Ja np biorę:
    8:00 cyclogest, estrofem, duphaston, magnez,
    14:00 cyclogest, estrofem, acard, magnez
    20:00 agolutin, estrofem, clexane, duphaston, magnez

    + witaminy 😊

    age.png

    2024 🩵
  • caryophyllaceae Autorytet
    Postów: 787 368

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Ja np biorę:
    8:00 cyclogest, estrofem, duphaston, magnez,
    14:00 cyclogest, estrofem, acard, magnez
    20:00 agolutin, estrofem, clexane, duphaston, magnez

    + witaminy 😊

    To ja magnez też mam 2x2 i neoparin na noc i acard a prolutex kazał mi brać rano. Do tego brałam wiesiołka 3x1 do dziś i vagifem na noc. Bez dupka . No i accofil co dwa dni pół ampułki

  • Pistacja85 Autorytet
    Postów: 579 448

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I gave up wrote:
    Ja np biorę:
    8:00 cyclogest, estrofem, duphaston, magnez,
    14:00 cyclogest, estrofem, acard, magnez
    20:00 agolutin, estrofem, clexane, duphaston, magnez

    + witaminy 😊

    I give up a acard to nie powinien być na noc? Tez biorę i każdy z lekarzy mówił żeby brać na noc bo moze bolec głowa i inne dolegliwości 🤷‍♀️

    Ona-37 lat On- 50
    Starania od 2016
    2 laparoskopie- usunięcia cysty na jajniku
    2018/2019 3xIUI
    2020 3x In Vitro Gyncentrum
    I IVF II 2020 protokół długi 5 komórek, 3 zarodki w 3 dobie, 2 nieudane transfery
    II IVF VIII/IX protokół długi 6 komórek, 5 zarodków do 3 doby, 1 blastocysty reszta zdegenerowała, transfer nieudany - accofil wlew, encorton, neoparin
    III IVF XII protokół krótki, 9 komórek, 3 dojrzałe, 0 zarodków do 5 doby
    IV IVF Kriobanku prot. Ultradlugi z HW 6 komórek, 6 dojrzałych i blastki 1aa i 3ac, transfer 13.XII 👎
    Eurofertil 2 mini stymulacje z pierwszej 0zarodkow z 2 7 zarodkow do badania genetycznego (4 prawidłowe, 2 nie udało się zbadać i 1 wadliwy)
    06.02.2023 transfer udany
    ANA1,2,3 +
    KIRy brak 2DL4del, 2DS4norm,2DS4del-22pz, 3DL1,3DP1var
    NK 13,9%
    ALLO MLR 64% po 10 tygodniach od transferu
    Kariotypy ok
    Mutacja MTHFR677C>T MTHFR1298A>C
    age.png[/url]
  • Primavera Przyjaciółka
    Postów: 112 60

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giosiek wrote:
    Dziewczyny mam do Was pytanie.
    Mam w środę prenatalne i chciałam wysłać wyniki Renacie i zapytać wtedy o płeć dziecka.
    Kiedy Wy pytałyście Reprofit o płeć Waszych przebadanych maleństw?

    Ja byłam w czwartek na prenatalnych, doktorek robił pomiary mówił co mierzy i bach o tu widzi Pani cewka moczowa, więc 80% chlopak, potem jeszcze w drugim obrazie mówi "no jak nic mamy będzie chłopak". Więc możliwe ze już pod czas usg się dowiesz 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pistacja85 wrote:
    I give up a acard to nie powinien być na noc? Tez biorę i każdy z lekarzy mówił żeby brać na noc bo moze bolec głowa i inne dolegliwości 🤷‍♀️

    Wlasnie w Pl zalecaja zwykle na noc. Mnie dr Rakosova powiedziala, ze mam brac rano, tak do godz.12:00, ale nie wnikalam dlaczego :)

‹‹ 657 658 659 660 661 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ