X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Skład suplementów w czasie ciąży
Odpowiedz

Skład suplementów w czasie ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • vongondor Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie! Mój lekarz prowadzący ciążę zalecił mi przy ostatniej wizycie (kilka dni temu) preparat mama dha premium, który zawiera oczywiście kwas foliowy, dha, magnez, witaminę d.
    Przy okazji wspominał też, że następnym razem zleci badania krwi, bo czasem zdarza się podczas ciąży anemia. Czy takie preparaty nie powinny zawierać żelaza skoro mowa o anemii? Czy może zażywać coś dodatkowo?

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Nadmiar żelaza może doprowadzić do cukrzycy ciążowej, stanu przedrzucawkowego oraz porodu przedwczesnego.
    Suplementacja żelazem w ciąży powinna być prowadzona u kobiet ze stwierdzoną niedokrwistością."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 21:47

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ