X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną spadający estradiol podczas stymulacji do ivf
Odpowiedz

spadający estradiol podczas stymulacji do ivf

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 5 listopada 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy ktoś był W sytuacji że spał wam estradiol podczas stymulacji?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ma_sza Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 22 lutego 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Późna odpowiedź,
    ale tak..spadł mi estradiol podczas pierwszej stymulacji do IVF w związku z tym pęcherzyki nie rozwinęły się prawidłowo, część się zapadła i nic nie wyszło z IVF. Ogólnie mam problem z estradiolem, słabo mi przyrasta, to ma wpływ na jakość pęcherzyków. Przy ostatniej stymulacji miałam 8 dorodnych pęcherzyków i po punkcji okazało się że wszystkie puste. Estradiol oczywiście był za niski.

    BYLE DO PRZODU...
    - 2 lata starań z pomocą medyczną
    - PCOS, jeden niedrożny jajowód, wysokie AMH, obniżone parametry nasienia
    - Nieudana IUI w 2016 i nieudane podejście do drugiej IUI
    - 2 nieudane próby stymulacji do IVF 2016 :(
    - Punkcja do IVF w II 2017 - wszystkie pęcherzyki puste :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ