X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Sprzedam leki Luteina 200, duphaston, estrofem
Odpowiedz

Sprzedam leki Luteina 200, duphaston, estrofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwek1 wrote:
    Luteina dopochwową 200 mg Adamed 2 pelne opak. po 30 tabl. + 1 opak. otwarte 15 tabl. Termin do 6/2024. Cena 50 zł./opak. (nieotwarte), otwarte niepełne 20 zł.
    Estrofem 2 mg 2 pelne opak. po 28 szt. Termin 4/2024 i 2/2025. Cena 10 zł./opak.
    Duphaston 10 mg 3 opak.pelne po 20 tabl. (1 opak. z taśmą zabezpieczającą, 2 opak. otwarte, ale nie uzywane). Termin 8/2025 i 12/2025. Cena 20 zł./opak.

    +kw

    Hej, jestem zaintersowana czymś z tej listy. Wysłałam zaproszenie na priv.

  • Mary34ska Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 27 listopada 2023, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwek1 wrote:
    Luteina dopochwową 200 mg Adamed 2 pelne opak. po 30 tabl. + 1 opak. otwarte 15 tabl. Termin do 6/2024. Cena 50 zł./opak. (nieotwarte), otwarte niepełne 20 zł.
    Estrofem 2 mg 2 pelne opak. po 28 szt. Termin 4/2024 i 2/2025. Cena 10 zł./opak.
    Duphaston 10 mg 3 opak.pelne po 20 tabl. (1 opak. z taśmą zabezpieczającą, 2 opak. otwarte, ale nie uzywane). Termin 8/2025 i 12/2025. Cena 20 zł./opak.

    +kw


    Chętnie odkupie estrofem wysłałam zaproszenie.😀

  • berberynka Koleżanka
    Postów: 137 10

    Wysłany: 28 listopada 2023, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam LUTEINĘ dopochwową adamed:

    200mg - 10 opakowań wszystko z długą datą ważności; 45/op

    100mg 5 opakowań, długa data ważności;45/op

    RYBELSUS 5g i 7g do wazne do 10.23 oraz 06.24

    kontakt: [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ