X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • KaRa001 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny, dawno się nie odzywalam, ale ostatnio różnie z czasem, praca, dom i objawy ciążowe które są troszkę dokuczliwe. Jesteśmy już po 2 wizycie u lekarza, mój dzidek ma już 2,5 cm, rośnie jak na drożdżach. Trzymam za was cały czas kciuki i czekam na wesołe nowiny :-) marzencia jeśli chodzi o badanie nasienia to w parensie kosztuje 130 zł i trzeba się umówić na dany dzień i godzinę, na wyniki czeka się około 3 dni.

    lipa, marzencia, ciekawa87 lubią tę wiadomość

    KARA01
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzencia wrote:
    Witam, ja troszke z innej beczki. Czy wasi partnerzy robili badanie nasienia w Parensie? Jaki to jest koszt i czy trzeba sie umawiac, czy poprostu mozna przyjsc i zrobic to?☺ My dopiero zaczynamy walke o dzieciatko i nie wszystko jeszcze wiem...

    Robilismy badania w Parensie cena 150 zl badanie nasienia :-) powodzenia :-)

    marzencia lubi tę wiadomość

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :-) ja czekam na wyniki po drugiej insyminacji ale jakos nie mam dobrych przeczuc niestety ale nadzieja jeszcze jest zostaje mi tylko czekanie i czekanie i czekanie ...

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa kochana musisz być dobrej myśli :) do kogo chodzisz w Parensie?

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, trzymam kciuki za powodzenie cały czas

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :-) jakos mam zle przeczucia ale staram sie myslec pozytywnie :-) do Parensa chodze do dr. Magonia

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem załamana. metformina była cudowna w poprzednim cyklu - w obecnym dzisiaj (16 dc) nawet nie ma dominującego pęcherzyka.
    jestem zmęczona "wiecznym oczekiwaniem na owulację". generalnie od roku prawie całe życie podporządkowałam na oczekiwanie na ciążę (przede wszystkim zawodowe). jestem w punkcie 0 a nawet -1.
    wielkie nadzieje pokładałam w metforminie. liczyłam przynajmniej na dobrą reakcję jajników przez kilka cykli. po fajnej prognozie na przyszłe działanie mety znowu rozczarowanie. generalnie mój stan psychiczny znowu upada.
    mam wrażenie jakby mój organizm przyzwyczaił się do mety na tyle, że traktuje ją jak drażetki miętowe... bez konkretnych reakcji

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylku nawet zdrowej kobiecie zdarzają się cykle bezowulacyjne.
    Może wrócisz do clo?
    Rozumiem co czujesz. Ją tak kilka ostatnich lat podporządkowana staraniom. Ale powiedzialam dość. Tydzień temu zwolniła się z pracy i szukam nowej. Muszę zacząć żyć swoim zyciem

    daktylek lubi tę wiadomość

    age.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od nastepnego cyklu wracam do clo - dzisiaj podjełam taka decyzje. z tym ze nie wywoluje okresu dupkiem zeby znowu nie zatrzymac ewentualnej owulacji. czekam cierpliwie na "rozwój sytuacji". a tak ogólnie daje sobie czas do czerwca/lipca - i tez bede podejmowala decyzje "zatrudnieniowe" ;) trzeba zmienic otoczenie ;)
    trzeba zacząć normalnie żyć - ja juz zapomnialam jak sie zyje bez myslenia o owulacji, ciąży itd.

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze że wracasz do stymulacji. Skoro raz się udało, to znaczy że uda się drugi, tylko pewnie u ciebie jest problem z owulacją właśnie. No i w razie sukcesu koniecznie progesteron i może zastrzyki przeciwzakrzepowe? Albo chociaż acard? Porozmawiaj o tym z lkekarzem

    age.png
  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, zdecydowaliśmy się pojść na pierwszy raz o tej Homy. Ale pewnie już w maju. Zaczęłam od dziś brac luteinę, więc poczekam na @ i w połowie cyklu póje do niej.
    Daktylek a jaka tą masz przyczyne niepłodnośći? z tego co czytam problem z owulacja, a czy przy tym masz cienkie endometrium?

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z endo nie mam stwierdzonych problemow.

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daktylek moze tak jak mówi Lipa wrócisz do Clo? a moze jeszcze lekarz przepisze Ci inne leki stymulujące?
    Lipa jak starania? byliscie juz w Krakowie?
    BezchmurneNiebo trzymam kciuki !!!
    Ja jestem w trakcie @ zaraz po jej zakończeniu ide na biocenoze pochwy i jak już teraz wynik wyjdzie ok to bedziemy do IUI podchodzić

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa a u Ciebie jest tylko męski problem?

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A znacie może jakies dziewczyny gdzie miały problemy z endometrium, owulacją i zaszły w ciążę?

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Ciekawa a u Ciebie jest tylko męski problem?
    Daktylku u nas problem tylko męski. Teraz w badaniach przed IUI wyszedł mi 4 stopień czystości pochwy ale lekarz mówi zeby sie nie martwić. Pozatym wszystkie badania są ok. Mąż ma ilość plemników ok tylko ruch słaby i morfologię 1 %. Jak biocenoza wyjdzie ok to bedziemy podchodzić do IUI.
    BezchmurneNiebo dużo osób ma takie problemy i zachodzi w ciążę więc głowa do góry!!!!

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja meczarnia oczekiwan skonczona niestety nie tak jak bym tego pragnęła dostalam okresu kolejny raz nic z tego :-(

  • Goździk89 Ekspertka
    Postów: 215 88

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dziewczyny którego lekarza byście poleciły w Rzeszowie jeśli chodzi o poronienia nawykowe, problemy z autoimmunologia? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii? Jestem spoza Rzeszowa, u mnie lekarze nie bardzo kumaci są. Nie chcę kolejnej straty.

    wff2px9ic3z4rjen.png
    [*] 7.01.2014
    [*] 21.09.2015
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa 31 wrote:
    Moja meczarnia oczekiwan skonczona niestety nie tak jak bym tego pragnęła dostalam okresu kolejny raz nic z tego :-(

    Ewa bardzo mi przykro. Jaki teraz plan?

    age.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goździk89 wrote:
    Cześć. Dziewczyny którego lekarza byście poleciły w Rzeszowie jeśli chodzi o poronienia nawykowe, problemy z autoimmunologia? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej kwestii? Jestem spoza Rzeszowa, u mnie lekarze nie bardzo kumaci są. Nie chcę kolejnej straty.

    Niestety nie pomogę. Mi nawet nigdy nie udało się zajsc

    age.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ