X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goździk też jestem ciekawa bo sama jestem po dwóch stratach. Jaka u was była przyczyna?

  • Chmurka85 Koleżanka
    Postów: 54 16

    Wysłany: 1 maja 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny... Niestety zniknęł z forum wraz z nadziejami na dzidziusia ...trzecia Uiu nic z tego... Maz narazie w usa i mamy przestoj. Łykamy witaminy, maz profertil plus ziola i bodziszek korzeniasty hmm zobaczymy. Ja tez witaminy ziola zdrowa dieta. W cuda nie wierze... Byl dwa tygodnie temu u dr Homy szczerze nie wiem po co usg i slowa ze lubie pania i 120 zl za usg i nic dalej czekam mam w czerwcu isc powtorzyc badania bo juz minal i jedynie uslyszalam czy myslimy nad czyms wiecej niz uiu. Nie mam pojecia co bedzie mezowi sie wyniki poprawiaja moze bedzie lepsza ta ruchliwosc i morfologia nie wiem. Naraziw dola mam i tyle. U was widze ze tez tak sobie... Musze sie cofnac i poczytac dokladnie ;) wybaczcie ze wypadlam z obiegu forum ale depresja kroluje u mnie. Nie wiem co pisac wiecej...

    Chmurka85
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Ewa bardzo mi przykro. Jaki teraz plan?
    Przeszkodzil mi troche dlugi weeken ale w 5 maja do lekarza zobaczyć czy nie ma jakis torbieli znów i moze nastepna insyminacja. Nie wiem ile mam ich robic na ile sie nastawić nie mam pojecia :-(

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa 31 wrote:
    Przeszkodzil mi troche dlugi weeken ale w 5 maja do lekarza zobaczyć czy nie ma jakis torbieli znów i moze nastepna insyminacja. Nie wiem ile mam ich robic na ile sie nastawić nie mam pojecia :-(

    ja po dwóch odpuściłam i przeszłam do in vitro. okazało się to dobrą decyzją, iui było dla nas stratą czasu i pieniędzy. przemyśl wszystko i porozmawiaj z doktorem.

    age.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 2 maja 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka85 wrote:
    Witam dziewczyny... Niestety zniknęł z forum wraz z nadziejami na dzidziusia ...trzecia Uiu nic z tego... Maz narazie w usa i mamy przestoj. Łykamy witaminy, maz profertil plus ziola i bodziszek korzeniasty hmm zobaczymy. Ja tez witaminy ziola zdrowa dieta. W cuda nie wierze... Byl dwa tygodnie temu u dr Homy szczerze nie wiem po co usg i slowa ze lubie pania i 120 zl za usg i nic dalej czekam mam w czerwcu isc powtorzyc badania bo juz minal i jedynie uslyszalam czy myslimy nad czyms wiecej niz uiu. Nie mam pojecia co bedzie mezowi sie wyniki poprawiaja moze bedzie lepsza ta ruchliwosc i morfologia nie wiem. Naraziw dola mam i tyle. U was widze ze tez tak sobie... Musze sie cofnac i poczytac dokladnie ;) wybaczcie ze wypadlam z obiegu forum ale depresja kroluje u mnie. Nie wiem co pisac wiecej...

    przykro mi Chmurko :*
    niech któraś przerwie złą passę, bo depresyjnie się tu zrobiło.

    age.png
  • Goździk89 Ekspertka
    Postów: 215 88

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Goździk też jestem ciekawa bo sama jestem po dwóch stratach. Jaka u was była przyczyna?
    U mnie autoimmunologia prawdopodobnie. Mój organizm atakuje zarodki. W badaniach wyszły mi przeciwciała przeciwjądrowe i podwyższony antykoagulant tocznia. Mam tez niedoczynność tarczycy. Ty robilas jakieś badania po poronieniach?

    wff2px9ic3z4rjen.png
    [*] 7.01.2014
    [*] 21.09.2015
  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka a powiedz mi jakie masz zdanie na temat dr Homy? Zamierzamy sie do niej wybrać, a z przyczyną która tkwi we mnie :/ powiesz coś wiećej? jaki koszt wizyty?

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 2 maja 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    ja po dwóch odpuściłam i przeszłam do in vitro. okazało się to dobrą decyzją, iui było dla nas stratą czasu i pieniędzy. przemyśl wszystko i porozmawiaj z doktorem.
    Na invito mnie teraz nie stac niestety wiec nie wiem tak naprade co mam robic czy czy nastepne insyminacje to nie jest strata czasu ...

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 4 maja 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj rano zrobiłam sikańca, wyszedł negatywny.
    Wczesnym popołudniem stwierdziłam, że ten mocz rano to był właściwie produkowany w nocy, i mocz poranny to będzie ten bliżej południa, i poszłam jeszcze raz zatestować. I pojawiło się coś, co cieniem nawet ciężko nazwać, no ale coś tam było. Pognałam więc na betę i po 16 już był wynik, beta z wczoraj 35,88:)
    Jeszcze chyba tak do końca do mnie to nie dociera, zakładałam od samego początku, że to będzie cykl spisany na straty, a tu taka niespodzianka:)

    lipa, ciekawa87, Ewa 31, ma.rysia lubią tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 4 maja 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i może zła passa się od nas odwroci. Szczęśliwych 9 miesięcy Ci życzę :*

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 4 maja 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka ile się starałaś o dzidzię?

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka kochana nie mozesz się załamywac. Jak to mówią po burzy wychodzi słońce wiec i dla Was niedługo wyjdzie. Wyniki męża sie poprawiają wiec jest szansa ze poprawią się na tyle ze dojdzie do ciąży. Kochana zobaczysz uda się tylko potrzebujecie wiecej czasu tak jak kazda z nas tutaj na forum.

    Ewa ja jednak mimo wszystko trzymam kciuki za Ciebie i następną IUI :)

    Goźnik ja robiłam kariotypy ok wyszły pozatym przeciewciała i tez ok. U męża jest jakaś mutacja w genie CFTR ale androlog mówi ze nie jest to poważne. A wy teraz na jakim jesteście etapie i przypomnij mi do kogo chodzisz?

    Wszamanka gratuluję. Dbaj teraz o siebie i odezwij sie czasem :)
    BezchmurneNiebo jak tam kiedy wizyta?

    Marzena witaj co u Ciebie?

  • Marzena1991 Autorytet
    Postów: 330 193

    Wysłany: 5 maja 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa87 :* 24,05 będę mieć histeroskopie operacyjna bo mam przegrodę macicy brałąm przez miesiąc Danazol a teraz okres spóżnia mi się już 5 dni ...

    przegroda macicy :(

    11.02.2017r. 1 IUI :( 15.03.3017r 2 IUI :( 14.04.2017r 3 iui :(
    1 ivf :10dpt bhcg 92,64, 12dpt bhcg

    LENKA 28.10.2018r 3170 55 cm
    LIWIA 25.12.2020r 3640 59 cm
  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem po 3 iui i dalej nic. Nie mam sił już do tego wszystkiego. Nie wiem co dalej robić czy podchodzić do kolejnej czy już odpuścić temat.teraz czekam na okres i mam czas na bezustanne myślenie i analizowanie beznadziejnej sytuacji. jak myślicie ile podejść do inseminacji ma sens?. Pozdrawiam i czekam na dobre informacja od Was.

    Mania 123
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc bylam dzisia u lekarza u dr. Slowika bardzo fajny facet :-) o dziwu nie ma zadnych tirbieli wiec podchodze do trzeciej insyminacji i pewnie narazie ostatniej tak założyliśmy z mezem :-)


    Ciekawa87'dzieki za slowa otuchy :-)

    Mania 123 ile staracie sie o dzidziucha ?

  • Mania 123 Koleżanka
    Postów: 59 16

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od ponad roku :((

    Mania 123
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena oby to było to o czym myślę i pochwaliłaś się 2 kreseczkami na teście :)
    Mania kochana wiem ze tracisz nadzieję, ze się uda ale zobaczysz uda się i to w najmniej oczekiwanej przez Ciebie chwili. Androlog widząc nasienie meża stwierdził ze mozna próbowac 6 IUI gin podobnie wiec jeszcze moze spróbujecie IUI?
    Moim zdaniem warto kuc zelazo póki gorące bo jak odpuścicie to już potem nie będziecie chcieli przez to znów przechodzić. Trzymam kciuki!!!!

    Ewa bardzo się ciesze ze postanowiliście działać - tym razem się uda!!!!
    Miałam koleżankę na innym forum którą namówiłam zeby jeszcze raz spróbowała i co się okazało? że w chwili gdy miała juz wszystko odpuścić podeszła do IUI i teraz jest mamą zdrowego synka. Może to doda wam odwagi ze warto walczyć do końca!!!!

  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 6 maja 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja narazie czekam na @. od dziś już luteiny nie biorę. No i 18 maja mam dzwonić do endokrynologa :) po @ umówię się do nowej gin

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania 123 jestes na poczatku swojej drogi nie poddawaj sie jeszcze wszystko bedzie dobrze :-) My sie staram 9 lat i nic ...

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 6 maja 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa 87 dzieki :-) mam nadzieje ze w końcu sie uda jestem dobrej mysli wy tez badzcie :-)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ