X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 16 maja 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dziewczyny ja sama nie wiem co sadzic o sytuacji Ewy. Z drugiej strony lekarz który ja prowadzi powinien przed IUI zlecić histeroskopię.
    Ewa jak po wizycie?

  • Niu Koleżanka
    Postów: 38 22

    Wysłany: 16 maja 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa tak mną wstrząsnął Twój wpis że aż się muszę odezwać ...(dawno nie pisałam ale czytam namiętnie !)
    ja miałam 5 inseminacjii i nie mieści mi się w głowie co oni z Tobą robią !!!!
    musisz się jakoś postawić bo coś mi tu śmierdzi >>> jak mógł nie wiedzieć o braku dostępu do macicy twój lekarz prowadzący !!!! dla mnie to jest skandal i jawna ignorancja....przecież do cholery nie jesteśmy ze stali >>>>>
    ściskam Cię i pozdrawiam
    z resztą Wszystkie Was ściskam wirtualnie i wysyłam dobre fluidy ciężarnej obyście się Wszystkie "zaraziły" buziaki :)

    ciekawa87, Ewa 31 lubią tę wiadomość

    weteranka
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Lipa a teraz na jakim jestes etapie?

    na dniach powinnam dostać @ i zaczynam stymulacje do 3. ostatniej procedury

    age.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa trzymam kciuki! ;)

    Dziewczyny trzeba nasz wątek rzeszowski odświeżać bo coś mało aktywne tu jesteśmy ;) a miło wymienić poglądy w regionalnym gronie ;)

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Lipa trzymam kciuki! ;)

    Dziewczyny trzeba nasz wątek rzeszowski odświeżać bo coś mało aktywne tu jesteśmy ;) a miło wymienić poglądy w regionalnym gronie ;)

    zgadzam się! jak zaczynałam leczyć się w Rzeszowie, szukałam informacji o klinice i lekarzach no i kontaktów na forum. Brakowało mi tego :)

    jak coś to służę niechlubnym doświadczeniem ;)

    age.png
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 16 maja 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    zgadzam się! jak zaczynałam leczyć się w Rzeszowie, szukałam informacji o klinice i lekarzach no i kontaktów na forum. Brakowało mi tego :)

    jak coś to służę niechlubnym doświadczeniem ;)
    Lipa ... wspolnymi silami to my klinike mozemy otworzyc!! a tak na powaznie to nie raz jak slyszalam jakiegos gina, który wciskał mi ciemnotę, że plamienie środcykliczne, które trwa tydzien to plamienie okołoowulayjne to mialam wrazenie ze - niestety - ale jestem od niego ciut mądrzejsza ;)

    ostatnio doszłam też do smutnego wniosku, że na podkarpaciu nie ma dobrego gina, który wszechstronnie byłby uzdolniony w sprawach płodnościowych..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 14:27

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 16 maja 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Lipa ... wspolnymi silami to my klinike mozemy otworzyc!! a tak na powaznie to nie raz jak slyszalam jakiegos gina, który wciskał mi ciemnotę, że plamienie środcykliczne, które trwa tydzien to plamienie okołoowulayjne to mialam wrazenie ze - niestety - ale jestem od niego ciut mądrzejsza ;)

    ostatnio doszłam też do smutnego wniosku, że na podkarpaciu nie ma dobrego gina, który wszechstronnie byłby uzdolniony w sprawach płodnościowych..

    dokładnie, mogłybysmy się już same leczyć.
    a co do ginów na podkapraciu - no to właśnie Magoń był taki zachwalany, mnostwo dobrego o nim słyszałam. Tylko że niestety, idzie schematem leczenia. na 80% pacjentów schemat zadziała, więc ma wyniki. Na mnie nei zadziałal, oczekiwałam czegoś nowego, jakiejś zmiany, a tak naprawdę gdybym sama się nei upomniała o pewne sprawy, to 2. procedura wyglądałaby identycznie jak 1.

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa przypomnij mi na co zwróciłaś uwagę dr?

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niu wrote:
    Ewa tak mną wstrząsnął Twój wpis że aż się muszę odezwać ...(dawno nie pisałam ale czytam namiętnie !)
    ja miałam 5 inseminacjii i nie mieści mi się w głowie co oni z Tobą robią !!!!
    musisz się jakoś postawić bo coś mi tu śmierdzi >>> jak mógł nie wiedzieć o braku dostępu do macicy twój lekarz prowadzący !!!! dla mnie to jest skandal i jawna ignorancja....przecież do cholery nie jesteśmy ze stali >>>>>
    ściskam Cię i pozdrawiam
    z resztą Wszystkie Was ściskam wirtualnie i wysyłam dobre fluidy ciężarnej obyście się Wszystkie "zaraziły" buziaki :)
    Nilu ja juz tez nie wiem komu mam wiezyc przy ostatniej insyminacji dr Slowik trzy razy mnie sie pytal czy nie bylo problemu przy ostatnich ...przeniostam sie do niego cos mowil o histerokopi tylko nie wie czy u mnie to wyjdzie...najbardziej boli brak szczerosci i oszustwo bo juz nie chodzi o pieniadze tylko o nerwy nadzieje a tu sie dowiaduje ze moze byc wszystko na marne :-(

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    dokładnie, mogłybysmy się już same leczyć.
    a co do ginów na podkapraciu - no to właśnie Magoń był taki zachwalany, mnostwo dobrego o nim słyszałam. Tylko że niestety, idzie schematem leczenia. na 80% pacjentów schemat zadziała, więc ma wyniki. Na mnie nei zadziałal, oczekiwałam czegoś nowego, jakiejś zmiany, a tak naprawdę gdybym sama się nei upomniała o pewne sprawy, to 2. procedura wyglądałaby identycznie jak 1.
    Dokladnie Magon byl tak zachwalany sama poszlam do niego ale on nie leczy on tylko kase zbija przynajmniej mam takie wrazenie ...
    Insyminacja wygladal calkiem inaczej u dr. Slowika i przynajmniej byl szczery a nie zerowal na czlowieka naiwnosci i niewiedzy niestety..:-(

    lipa lubi tę wiadomość

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa wizyta dopiero w czwartek mam mi sprawdzic czy owulacja wogole byla ...dam znac napewno .

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 16 maja 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Lipa przypomnij mi na co zwróciłaś uwagę dr?

    W pierwszej procedurze mialam hiperke przy dawce leku 150j. A w drugiej on chcial mi dac 225j. Sama zaprotestowalam. A i tak znowu mialam hiperke przy dawce 150. Przy 225 chyba bym eksplodowala
    Sama zaproponowalam zmiane leku.
    sama upomnialam sie o encorton i intralipid.
    Chcialam jeszcze scratching endometrium ale uslyszalam, ze nie wie czy jest sens go robic bo innym pomoze a innym nie. I ze ogolnie ivf czesciej sie nie udaje niz udaje... w nowej klinice scratching zrobili mi od razu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2016, 21:48

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bicenoza 2/3 stopień. Teraz robię badania z krwi i prosze was o opinie czy z całym zestawem badań chodziliscie wcześniej przed IUI czy w 1-5 dc jak wykonywał wam usg? bo sama nie wiem jak teraz mam iść?

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 18 maja 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    U mnie bicenoza 2/3 stopień. Teraz robię badania z krwi i prosze was o opinie czy z całym zestawem badań chodziliscie wcześniej przed IUI czy w 1-5 dc jak wykonywał wam usg? bo sama nie wiem jak teraz mam iść?
    Ode mnie nawet nikt nie zawołał tych badań :-) tzn robilam i wszystko było w normie, ale ich nie dawałam ani doktorowi, ani położnym.

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa to faktycznie nie za bardzo. Wiesz moze u mnie sprawa wyglada inaczej bo już długo do niego chodze i jakby nie było miałam już dwa poronienia. Zajmował sie mną jak byłam w szpitalu a pozatym wykonał mi histeroskopię. Ja jestem zadowolona z niego póki co. Zobaczymy jak będzie później :)

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 18 maja 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bardzo dobrze. Ją nie mowie, że wszystko było źle. Ideałów nie ma :-) ale trzeba szukać aż będą efekty. U tak robię :-)

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 18 maja 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa pewnie masz rację tym bardziej ze teraz za wszystko trzeba kasę wyłożyć z własnych oszczędności. Jak u Ciebie? na jakim jesteście etapie? robicie przerwę czy działacie?

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 18 maja 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzialamy dzialamy. Czekam na @ i zaczynam stymulacje. Tylko oczywiscie jak na zlosc sie spoznia :-(

    My niby korzystamy z rzadowki, ale liczac badania, dojazdy, leki i suplementy to i tak dla mnie kupa kasy. Nawet nie licze ile wydaliamy przez lata staran, pewnie dobre auto bym za to kupila. Ale nie o to w tym chodzi. Gdybym miala gwarancje ze sie uda, chetnie sprzedalabym dom, zeby za te gwarancje zaplacic.

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 19 maja 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa wiem kochana o czym mówisz mam tak samo. Marzenie o dziecku potrafi zmienić tok myślenia. Mam nadzieję, ze w tym cyklu juz sie wam uda :) trzymam mocno kciuki :)

    lipa lubi tę wiadomość

  • Ewa 31 Koleżanka
    Postów: 68 12

    Wysłany: 19 maja 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :-) jestem po wizycie wiec tak... owulacja byla :-) cysta oczywiscie jest ale to ponoc normalne jak nic nie wyjdzie z tej insyminacji to pewnie ide na histerokopie taki jest plan :-)

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ